Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pitunka

poszukuje duzej sali na wesele w Lublinie-180 os

Polecane posty

Gość gość
elegancja w sonatinie??? to ty chyba nie wiesz jak elegancki lokal wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina jest bardzo na poziomie ostatnio oglądałam ich lokal i rozmawiałam z obsługa. Są bardzo profesjonalni a lokal jest bardzo czysty i zadbany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niesttey sonatine mam 20 km od siebie i tak stwierdzilsmy ze to troche za daleko.Ale maja piękny wystrój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wesele w Wólce w Gościńcu, oby tylko dopisała pogoda o resztę się nie martwie,to już 2 wesele z mojej rodziny.Pierwsze było udane,gdyby było inaczej nie byłoby nas w tym miejscu.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo oo i na tym forum sonatina spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Sowa
Zobacz sobie Hotel Irys z Lublina, jak ostatnio tam byłam na spotkaniu, to mówiła Pani, że otwierają salę weselną i że teraz pewno dużo się będzie dziać, także myślę, że warto chociaż sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyprawiał ktoś może wesele w Pałacu Akropol ?. Właśnie zastanawiamy się z narzeczonym nad tym miejscem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po remoncie w Wólce bez problemu można zrobić wesele na taką ilość osobiście byłam starszą w sierpniu było super.polecam.monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje wesele mam w hotelu Forum w tym roku. Dla mnie jest to najlepszy hotel na wesele! Ostatnio narzeczony zabrał mnie na obiad tam! mają przepyszne jedzenie w restauracji! Dawno tak dobrego nie jadłam!Mam nadzieje ze na naszym weselu będą mieli takie same!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo.. zgodzę się z przedmówcą! Hotel Forum to najlepsze miejsce na wesele w lubelskim! Piękna sala! Pyszne jedzenie! Świetna obsługa! Byłam tam dwa razy na weselu, zawsze jest tak samo fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina jest bardzo na poziomie ostatnio oglądałam ich lokal i rozmawiałam z obsługa. Są bardzo profesjonalni a lokal jest bardzo czysty i zadbany... gość 2014.12.30 Ja niesttey sonatine mam 20 km od siebie i tak stwierdzilsmy ze to troche za daleko.Ale maja piękny wystrój . gość 2015.02.13 mam wesele w Wólce w Gościńcu, oby tylko dopisała pogoda o resztę się nie martwie,to już 2 wesele z mojej rodziny.Pierwsze było udane,gdyby było inaczej nie byłoby nas w tym miejscu.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast postawiłam na restaurację, ale przemyślałam dokładnie ten ruch. wybrałam ta http://www.figaropark.pl/kontakt-2/ znajduje się w parku skaryszewskim, więc cicha i piękna okolica. Sceneria była bajkowa, to był grudzień o dziwo ze śniegiem smiech.gif no i jedzenie, atmosfera...extra gość 2016.12.31 ja miałam wesele w tamtym roku w hotelu http://lisewskidwor.pl/. Ślub był w plenerze, mają tam piękną altanę ślubną, gdzie odbyła się cała ceremonia a potem wesele w tamtejszej restauracji. Cała uroczystość świetnie zorganizowana, zero zastrzeżeńusmiech.gif gość 2017.02.20 my zorganizowaliśmy wesele w Restauracji Tequila Rumia i wg mnie to była dobra decyzja tak naprawdę kwestia oczekiwań, my woleliśmy od razu restaurację gość 2017.02.22 Ja miałam organizowane wesele w sali bankietowej restauracjiwww.kameleonrestauracja.pl. Mają kilka sal o różnej wielkości. Na moim weselu było 130 gości i wszyscy mieli miejsce do siedzenia oraz do tańczenia na parkiecie także byłam zadowolona. Jedzenie i wystrój także na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Hotel Forum to najlepsze miejsce na wesele w lubelskim! Piękna sala! Pyszne jedzenie! Świetna obsługa! Byłąm na weselu raz i w przyszłym roku robię tam swoje wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.29 Sonatina jest bardzo na poziomie ostatnio oglądałam ich lokal i rozmawiałam z obsługa. Są bardzo profesjonalni a lokal jest bardzo czysty i zadbany... gość 2014.12.30 Ja niesttey sonatine mam 20 km od siebie i tak stwierdzilsmy ze to troche za daleko.Ale maja piękny wystrój . gość 2015.02.13 mam wesele w Wólce w Gościńcu, oby tylko dopisała pogoda o resztę się nie martwie,to już 2 wesele z mojej rodziny.Pierwsze było udane,gdyby było inaczej nie byłoby nas w tym miejscu.polecam gość 2015.02.16 Ooo oo i na tym forum sonatina spamuje. Justyna Sowa 2015.06.17 Zobacz sobie Hotel Irys z Lublina, jak ostatnio tam byłam na spotkaniu, to mówiła Pani, że otwierają salę weselną i że teraz pewno dużo się będzie dziać, także myślę, że warto chociaż sprawdzić usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie optymalny jest hotel Forum! Najlepszy na wesele, ładna sala , pyszne jedzenie, wszy7stko na plus! Moja siostra niedawno miała tam swoje wesele i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×