Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ombu

Powiedzieć przyszłemu mężowi czy nie ???

Polecane posty

Mam znajomego, który mógłby być moim ojcem. Nic nas nie łączy ale ta znajomość bardzo mi ciąży i szczerze mówiąc już jej nie chcę. Facet stał się upierdliwy i chce mieć na mnie wyłączność. Mój przyszły nic o tym nie wie. Powiedzieć mu o tym czy milczeć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz powiedz
bo inaczej ten drugi cie zamęczy...ja tak miałam , najpierw sama myslalam ze opanuje sytuacje ale potem i tak musiałam wszytko powiedziec swojemu obecnemu..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde żeby to było takie łatwe, ja nie wiem nawet od czego zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiem
ale sytuacja bedzie dla ciebie mecząca napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jest, strasznie mnie to dręczy i chciałabym mu o wszystkim powiedzieć ale jakąś mam blokadę i boje się że wszystko zniszczę, a slub blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedź bo wtedy będizesz uczciwa ale i może być tak Twój facet nie będize już przyszłym mężem lecz byłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mu powiem i okaże się że nie zrozumie to co wtedy zrobię??? cały ślub diabli wezmą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem zwierz się przyjaciółce, jeżeli musisz. Z tym starszym facetem zakończ znajomość definitywnie i bezpowrotnie, i wróć w ramiona ukochanego otwierając tym samym nową kartę. Ja sama należe do osób, które wolą nie wiedzieć wszystkiego. Niektóre szczegóły z przeszłości ukochanego mogą ranić - po co mam się niepotrzebnie denerwować wolę go kochać takim jaki jest teraz a nie tłumić wyobrażenia wywołane przez opowieści z okresu kiedy się jeszcze nie znaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatekkkk
nie mów. moze -NAPEWNO- nie zrozumie. ja znajomosc netowa ciągnełam przez 3lata.ale kiedy tamten zaczął mówic o uczuciach-to pozegnalismy sie. nie da rady miec cacho i je zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ombu musisz też liczyć się że Twój przyszły mąż dowie się od niego lub od jakieś ,,życzliwej osoby\" a wtedy to byłoby najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Nic mu nie powiem. Jestem na etapie definitywnego zakończenia tej chorej znajomości. Bo właściwie była chora, aż wstyd się przyznać. Nic mnie z facetem nie łączyło intymnego a on wyskakuje mi z dziwnymi porównaniami, że niby ja dziwka i za przejażdżkę samochodem bym mu się oddała. Tyle, że ten dupek nawet samochodu nie ma a ja w życiu miałam tylko 3 facetów a ten ostatni jest od 10 lat.. P.S. Mam dziwne wrażenie, że teraz są złe i głupie nie te które chcą przyjaźni tylko te co się pchają dołóżka nawet jak facet tego nie chce. MORAŁ: Chcesz być na topie to dawaj każdemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartowałam z tym morałem bo mnie już troch poniosło :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie martw
Zostaw dla siebie trochę prywatności. Ni musisz mówić wszystkiego. Jak zacznie się źle dziać i będziesz potrzebowała pomocy to wtedy z nim spokojnie porozmawiaj a na 100% Cię zrozumie. Głowa do góry będzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 No tak! Pewnie masz rację, że nie należy paplać wszystkiego ale za jakiś czas może być za późno i co wtedy. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może....
nie mów nic. Zaczekaj na rozwój wydarzeń. Na razie jak się nic nie dzieje to daj sobie spokój i o tym nie myśl. Wrzuć na LUZ. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa o co chodzi z tym topikie
milcz. bo bedziesz "prawie panną młodą" jak ja. ja powiedziałam. p.s po co Ci była ta znajomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
bądź szczera, przecież to twój przyszły mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×