Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla Drużby

Polecane posty

Gość gość

Biorę ślub za miesiąc i zastanawiam się nad prezentem dla mojego drużby. Czy macie może jakieś pomysły na prezent dla niego ( no wiadomo, oprócz przysłowiowej flaszki oraz zaszczytu z miana drugiej najważniejszej osoby na weselu :D)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co nie wiem... Ale słuchaj, mój znajomy podarował kiedyś taką kryształową statuetkę 3d z napisem super drużba... może coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak Katolik Patriota
Druhne i Drużby to obca kulturowo tradycja, która przyszła do nas ze świata anglosaskiego. Na twoim miejscu nie robiłbym tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wszyscy uważacie że rola świadka to zaszczyt dla mnie to tylko straszna udręka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak Katolik Patriota
A żeby powiedzieć jednak coś wartościowego, to ja bym zakupił jakąś bombonierkę, tylko nie jakąś produkowaną przez firmę partnerską Karfura, czy Biedronki, a jakiś produkt z renomą typu Frutti di Mare firmy Vobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mamy zrobić niedługo ślub a mojemu narzeczonemu 3 osoby odmówiły bycia świadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trójwymiarowa statuetka kryształowa? Co to takiego? Masz jakieś namiary na stronkę internetową czy coś w tym stylu? No bo bombonierka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha rewelacja! Chyba zamówię. Na szczęście są tam podane do strony sprzedażowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×