Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia_________

Problem!!!-Oprawa muzyczna ślubu

Polecane posty

Gość asia_________

Szukam kogoś kto potrafi dobrze zagrać na ślubie. W kościele w którym będzie ślub są stare, uszkodzone organy i organistka która ma ok 80 lat i straszliwie fałszuje. POMOCY Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagótka
jakie miasto kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia___________
Podkarpacie ( okolice Jarosławia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagótka
o, to nie moje okolice... weź zamów sobie do kościoła skrzypce lub trabke, brzmia świetnie. Jest na pewno jakies regionalne forum ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam flet
najlepiej byłoby podziękować organistce i poprosić kogoś o oprawę muzyczną uroczystości... moja siostra właśnie zagrała ślicznie Ave Maria i wszystkim aż z wzruszenia łzy płynęły.. cały kościół beczał :D może ktoś z rodzinki jest uzdolniony muzycznie? jeżeli jest dobra akustyka to polecam flet poprzeczny, ślicznie brzmi, tak delikatnie unosi się w powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek86
Hmm...ja gram na ślubach na flecie poprzecznym i śpiewam z koleżanką organistką,ale jesteśmy ze śląska,a to troszke daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia___________
Dzięki :) Zastanawiam się ,czy nie znaleźć kogoś, kto gra na trąbce. Jednak czy sama trąbka bez organów będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek86
Znam się trochę na tym i wydaje mi się,że bez organ będzie ubogo,bo wkońcu musi być marsz weselny,który hucznie oznajmi te piękne chwile,no i oczywiście odpowiedzi obecnych w kościele też lepiej kiedy są podgrywane.Na trąbce nie uzyskasz odpowiedniego efektu bez akompaniamentu organ(oczywiście można zagrać samemu,ale nie wszystko).Polecam Ci znaleźć jakiegoś organiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że organy są wskazane. Najlepiej zakręcić się wokół kogoś, kto kończył Akademię Muzyczną. Ja miałam na ślubie organy, skrzypce i sopran - wystarczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
Asia--w Przemyślu gdzieś koło policji mieszka taka babka co spiewa jak Diva operowa-Ave Maria, znajoma miała ją na ślubie, nie jestem pewna ale jednoczesnie gra na skrzypcach także możesz się jakoś dowiedziec albo postaram się jakoś dostać jej kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia___________
Tylko problem polega na tym, że organy są w opłakanym stanie i prawie się nie da na nich grać (podobno to XVII wieczne organy) Więc dlatego chyba musimy z nich zrezygnować, chociaż wolałabym aby były. Bo co innego można zrobić - wziąć kogoś kto zagra na jakichś elektronicznych organach ? Nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Gloria -super organista, gitara, skrzypce, i ..... FLETNIA PANA- prawdziwy hit. Numer do nich 607 478 946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu zdecydowałabym się na zamówienie profesjonalnego zespołu muzycznego, z którym można ustalić wszystkie kwestie odnośnie oprawy muzycznej, a tym samym mieć jedno zmartwienie mniej w tym ważnym dniu. Jakieś dwa miesiące temu byłam na weselu u mojej kuzynki i muszę przyznać, że duet, który zamówiła, spisał się znakomicie. Muzyka towarzyszyła parze młodej oraz gościom praktycznie przez cały dzień: w domu, gdy Panna młoda wychodziła z mieszkania, w kościele oraz oczywiście podczas samego wesela. Dało się poznać, że członkowie zespołu mieli doświadczenie w tego typu imprezach i prócz pięknej linii muzycznej potrafili odpowiednio zabawiać gości. Gdybyś była zainteresowana to podsyłam Ci namiary na nich http://www.favore.pl/452403_zespol-muzyczny-sylwester-wesele-bankiet-oprawa-muzyczna-wroclaw-dolnoslaskie.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż tak mało macie zamówień, że musicie chamską reklamę popychać?? żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ten zespół jest świetny, i w dodatku sacrum (?!), to ja jestem Maria Magdalena przed i po nawróceniu ;) Chamscy chałturnicy bez żadnego szacunku do (nomen omen!!) sfery sacrum, i jeszcze równie chamski spam popychający - odświeżać wątek sprzed wieków, żeby zareklamować swoją marniutką ofertę?? Żenada po całości. W kościele nie ma miejsca dla zespolików, chyba że składa się on z organisty przy ORGANACH KOŚCIELNYCH (a nie keabordziku z piecykiem), kantora/wokalisty lub wokalistów BEZ MIKROFONÓW (profesjonalista nie potrzebuje głośników czy mikroportów), ewentualnie jakiegoś dodatkowego instrumentalisty - z wyłączeniem np. saksofonu czy JAKICHKOLWIEK instrumentów perkusyjnych. Wbrew temu, co twierdzą oazowe wrzaskuny, które - gdy tylko zwrócić im uwagę - najchętniej na miejscu zatłukłyby oponenta gitarami, ofkors z imieniem Boga na ustach i z frazesami na temat JP II na deserek ;) O Opatrzności, Dziwisz i nie grzmisz, jak się dziś w pewnym królewskim mieście powszechnie mawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprawdziła się firma organizująca oprawę muzyczną imprez http://www.artmargot.pl/ zorganizowała nam wspaniały kwartet smyczkowy. Było cudnie, tak jak sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wziąć sobie firmę, która oferuje usługi muzycznej oprawy uroczystości. U nas na ślubie zagrali Monika & Mateusz, było pięknie, cudowny wokal, wszyscy byli pod wrażeniem, młodzi uzdolnieni ludzie :) polecam z całego serca! Tutaj link do ich strony na Facebooku https://www.facebook.com/Monika-Mateusz-muzyczna-oprawa-uroczysto%C5%9Bci-%C5%9Blubnych-276785956085397/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie chcecie aby wasze wesele było nudne, to wybierzcie po prostu jakiegoś DJ, np. kogoś z playdjs.pl - wiem że mają bardzo przystępne ceny, a mogą super rozruszać każdą impreze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka_P
Doskonale na taką okazję nadaje się zespół "no to GRAMY". Grali oni na ślubie mojej koleżanki i później także na jej weselu. Świetnie prowadzili całą zabawę, wszyscy bawili się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Jeżeli ktoś z was szuka formy, która oferuję takie usługi jak  DJ-WODZIREJ NA IMPREZĘ to polecam firmę  "Coral" 
Tomasz Ciba z miejscowości  Bluszczów. Jeżeli ktoś z was szuka profesjonalistów to wydaję mi się, że już go znaleźliście 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Jeżeli ktoś z was jest z okolic Bluszczów w woj Śląskim to polecam skorzystać z oferty firmy  "Coral", która oferuję oprawe muzyczną imprez dla dorosłych i dzieci.  My korzystaliśmy z ich usług na imprezę firmową i było super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666

Polecam zespół Behemoth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja robiłam przyjęcie weselne na 40 osób i początkowo nie mieliśmy w planach wynajmowania orkiestry czy DJ ale tak po czasie zdecydowaliśmy, że wynajmiemy jednak jakaś agencję artystyczna.  Moja znajoma poleciła mi agencje "Coral" u Pana Tomasza Ciby z miejscowości Bluszczów.  Mieliśmy najpiękniejszą oprawę muzyczną co to naszej formy przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×