Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

salatkaOwocowa

tani, dobry fotograf, kamerzysta z lubelskiego?

Polecane posty

Gość październik 2014
podaj przykładowe kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece
Tani i dobry - to raczej się gryzie ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październik 2014
tzn. co dla Ciebie oznacza tani ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert.zbiec
Zapraszam na moją stronę www.robertzbiec.pl Oferuję reprtaże ślubne. Czy tanio, to się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztówka z nikąd
a czy dobrze to już się okazało - niedobrze, bardzo niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartka z tamtąd
Pocztówka, prosze pokaż te Twoje dobrze bo dla Ciebie to wszystko jest żle, dramat albo nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztówka z nikąd
oj nie wszystko oj nie wszystko ale to jest słabe jak fresco na weselny obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaUKF(88)
ja mogę ci polecić p.Katarzynę Kaźmierak z Łukowa ma naprawdę świetne zdjęcia i przystępne ceny oraz pana Przeździaka też z Łukowa też foty boskie tylko już nieco wyżej bierze ale jak wiadomo dobry fotograf musi mieć swoją cenę najlepiej wygoogluj sobie ich w necie sama zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za zwyczaj cena nie przedkłada się na jakość im gorszy partacz tym więcej sobie liczy i ma wysokie mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalnie, tylko fotoziutki za 800 zł robią to naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografkalub
Witaj, odezwij się na maila lublinfotograf@gmail.com podam więcej szczegółów i przedstawię ofertę. Pakiety od 200 zł do 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod żadnym, ale to żadnym pozorem nie odzywaj się do niego - pakiety od 200 do 800zł to gwarancją fotoziutkingu najwyższej próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisałem Ja, Wacław Koń, fotografikier, nie chciano mi jednak uznać podpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foto Ziuta
Zapraszam! Profesjonalny fotograf z wieloletnim doświadczeniem zrealizuje niezapomnianą pamiątkę z najpiękniejszego dnia waszego życia! W promocyjnej cenie 500 pln dostaniecie 3500 zdjęć z czego 500 wywołanych w albumie skórzanym, profesjonalny pokaz audiowizualny oraz specjalna niespodzianka tylko dla pierwszych trzech par które do mnie napiszą - zdjęcie 30x20cm w drewnianej ramie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
foto ziuta może pokażesz nam swoje prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee tylko 3500. Mało. Jak by było 4500 to może bym się zdecydowała, ale i to tak strasznie drogo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dobrego kamerzystę jwfilm.pl Naprawdę super filmy, ja mam pamiątkę na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych okolicach na 100% godny sprawdzenia jest Pan Bartek z http://smokstudio.pl/ - sęk w tym, że nie jest to fotograf najtańszy, ale dobry i tani fotograf, przykro mi, ale to się nie dodaje. polecam po prostu sprawdzić portfolio, czy to coś dla nas. Robi baardzo naturalne i pełne emocji zdjęcia, które, przynajmniej mi, sie bardzo podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcielibyśmy z całego serca polecić ekipie HAND MIX za tak wspaniałą pracę jaką wykonali. Film niesamowicie nam się podobał, widać że wkładacie wszystkie swoje możliwości i przede wszystkim serce w to by film, który ma być pamiątką na całe życie! Jesteśmy przekonani, że dokonaliśmy najlepszego wyboru, dzięki Wam mamy przepiękny i profesjonalny film upamiętniający najważniejszy dzień w naszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tani i dobry ?? a na co Ci dwóch fotografów ?? :D haha a teraz tak calkiem poważnie to polecam zajrzeć Ci na www.gdziewesele.pl znajdziesz tam bardzo fajnych profesjonalistów w niedużym koszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim faworytem jest zdecydowanie http://bielakstudio.com.pl/ według mnie to najlepszy kamerzysta i fotograf na terenie lubelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika349
Dobry fotograf, to taki do którego wraca się po sesjach ślubnych następują sesje rodzinne, powstają pamiątki uwieczniając najpiękniejsze chwile w życiu. Sorkowska Fotografia, to firma prowadzona przez Panią Justynę - http://sorkowska.com/ Przeglądając zdjęcia, można zauważyć, że wiele osób jest zadowolonych z efektów jej pracy i wraca "po jeszcze" To największe uznanie dla fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi91
Dobrze i tanio? Hmm. Chyba w tych czasach ciężko. Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Tomka http://robimyfilm.pl . Może nie jest jakoś bardzo tanio ale w granicach rozsądku. Film i foto na poziome. To moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie mieć faktycznie łądną pamiątkę na całe życie, to niestety, ale trzeba zapłacić więcej niż stawki najtańszych fotografów. Z tych polecanych wcześniej Iana Piskivets fotograf ślubny z Warszawy http://www.iana-photo.com/ - bardzo ładne zdjęcia, przy czym jestem pewna, że swoje bierze - ale to nie znaczy, że nie warto. Bo chyba dobry fotograf musi kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×