Odpowiedz na ten temat

zespół weselny śląsk - katowice

• gość 2017.03.19 [15:29]
    Zadowolona jestem z imprezy, gdzie się bawiłam z chłopakiem, bo zespół Rakiety Cover Band co odpowiadał za muzykę wypadł idealnie. Mieli świetne wykonania znanych kawałków i co najważniejsze nie fałszowali. Duży plus dla nich!
  • gość 2017.03.20 [10:01]
    Idealny dla twoich wymagań będzie zespół Sonet. Potrafią znakomicie prowadzić imprezę, widać że znają się na tym co robią i to jest ich pasją. Do tego fajnie grają. Polecam.
  • gość 2017.03.22 [20:50]
    Miałam dużą satysfakcję współpracować z znakomitym Groove Avenue w kontekście własnego wesela. Od momentu podpisania umowy do zakończenia wesela wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów, a sam zespół na weselu zagrał kapitalnie. Myślę, że warto ich zatrudnić jeśli ktoś chce mieć udaną imprezę weselną
  • gość 2017.03.23 [16:01]
    Tutaj znajdziecie listę najlepszych zespołów na wesele z Katowic i bliskich okolic http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Katowice/Zes pol-DJ/ Polecam. Większość z nich gwarantuje świetną zabawę i super weselny klimat! <3
  • gość 2017.04.10 [15:50]
    Jak chcecie dobry zespół to obczajcie sobie na fb zespół Fiesta z Lublina
  • gość 2017.04.14 [13:31]
    Ostatnio bywam na weselach i coś nie coś widziałam i nawet na jednym weselu kapela po północy już była urżnięta do nieprzytomności. Nazwy nie podam, bo może to był wypadek przy pracy. Za to mam swojego faworyta Groove Avenue i ta kapela bardzo dobrze śpiewa i co najważniejsze potrafi przez całą noc grac dobrą muzykę bawiąc przy tym gości. Z nimi nie będzie żadnych niespodzianek. Gorąco ich polecam!
  • gość 2017.04.14 [19:27]
    Byłem z koleżanką na przyjęciu weselnym u kumpla ze szkoły i bardzo nam się podobała sala, menu, a przede wszystkim kapela Rakiety, która zagrzewała wszystkich do boju. Niesamowicie, żywiołowo wykonywali szlagiery bardziej i mniej znane, a także mieli znakomity kontakt w gośćmi. Kiedyś chciałbym taką kapelę mieć na własnym weselu.
  • gość 2017.04.18 [16:43]
    Witam!
    Moim zdaniem GrooveAvenue to najlepsza kapela w regionie i osobiście już ją sprawdziłem i mogę ich tak podsumować. Śpiewają i grają rewelacyjnie, a w obyciu bardzo sympatyczni i kulturalni. 100% satysfakcji.
    Pozdrawiam!
    Hanys
  • gość 2017.04.24 [12:27]
    Świetny jest zespół Sonet. Przy ich graniu nie da się usiedzieć na miejscu. Grają z taką energią, że wszystkich potrafią porwać do tańca. Polecam!
  • sasha_załuska 2017.05.18 [18:46]
    Takiej kapeli jak groove avenue dawno nie oglądałam i powiem bez żenady, że jestem pod wrażeniem takich umiejętności wokalno – muzycznych. Jak to możliwe, że pamiętacie az tak wielki repertuar? Pozdrawiam!
  • mikolaj32R 2017.05.22 [15:25]
    Ja osobiście mogę polecić z czystym sumieniem zankomity zespół Groove Avenue, który grał na moim weselu i swoją pracę wykonał wręcz koncertwo. Pięknie się wszystkim zajęli od dobrego nagłośnienia do śmiesznych zabaw oczepinowych. Myślę, że to porządna opcja dla klientów wymagających
  • Marek Gorczyński 2017.06.01 [09:58]
    Korzystałem z usług sonetu i bardzo jestem zadowolony. Robią pozytywny hałas. usmiech.gif Hałasują w sposób pociągający i zajmujący. Bawiłem się naprawdę super. Byliśmy na ich próbie i też było ciekawie. Zawsze chciałem zobaczyć jak odbywa się taka próba. Już krążą legendy o ich mega bogatym repertuarze, który rzeczywiście zawiera mnóswo utworów. Dobrze, że nie wykonują jedynie disco polo, ale starsze utwory również im się nader często trafiają. Wzruszająco zagrali nasz pierwszy taniec!
  • Leon_cio 2017.06.12 [17:38]
    Bardzo fajnie bawiłem się przy muzyce zespołu Groovee Avenue, a najbardziej podobała mi się wyrafinowane zabawy podczas oczepin. Zabawy były naprawdę śmieszne i nikogo nie obrażały, a śmiechu było co nie miara. Warto samemu sprawdzić.
  • gość 2017.06.13 [12:39]
    Naprawdę super czyta się komentarze, które zespoły same sobie piszą. Dziwne tylko że tam gdzie nie można być anonimowym jak np na FB, te opinie jakoś się nie pojawiają oczko.gif
  • gość 2017.06.15 [13:43]
    Jestem w taki wieku i znajomych mam w podobnym, że często bywam na weselach. Z autopsji poznałam już kilkanaście zespołów i wydaje mi się, że zespół groove avenue wypada najlepiej. Muzycznie i wokalnie są na bardzo wysokim poziomie, a wuróżnia ich też ładny schludny ubiór i kultura osobista, a to są rzeczy bardzo istotne. Osobiście bym na nich postawiła!
  • gość 2017.06.15 [23:58]
    z okolic dolnego sląska polecam zespol ekspert- pochodza co prawda ze świdnicy, ale wiadomo, że dojazd do pobliskich miejscowosci nie jest problemem usmiech.gif zespol profesjonalny, z ciekawym repertuarem, ladnie spiewaja, naszze wesele bylo dzieki nim mega udane usmiech.gif
  • sand1971 2017.06.19 [14:54]
    Jeśli poszukujecie zespołu weselnego na Śląsku to zapoznajcie się z ofertą zespołu Vento.
    Może znajdziecie coś dla siebie i polubicie Vento.
    Oferujemy:
    - Zróżnicowany repertuar, przeboje polskie i zagraniczne
    - Konferansjerka Dj-a (na życzenie będzie w gwarze śląskiej)
    - Nagłośnienie
    - Animator weselny dla dzieci
    Zapraszamy na stronę internetową
    http://www.uslugiweselne.pl
  • gość 2017.07.18 [11:26]
    Sonet Zespół godny polecenia!!! Goście miło wspominają wesele. Jeśli zastanawiacie się nad tym zespołem to nie czekajcie, bo drugiego lepszego nie znajdziecie!! usmiech.gif pozdrawiamy gorąco. i polecam
  • gość 2017.07.18 [15:40]
    Bardzo fajne zespoły ze sląska są nawww.gdziewesele.pl usmiech.gif
  • gość 2017.08.12 [13:32]
    polecam zespół weselny MEDIUM z Pszowa
  • gość 2017.08.16 [10:39]
    Serdecznie polecam Zespół Sonet grali u brata na weselu goście bawili się do białego rana , aż żal było im wychodzić dziękowali za super wesele ponieważ tak dawno się nie wybawili także zespół spisał się w 100%. Serdecznie polecam . Sonet the best
  • Gosia235 2017.08.16 [13:07]
    Myślę, że ze znalezieniem takiego zespołu możesz mieć mały problem... Moim zdaniem nie warto zrzucać wszystkiego na zespół- to w końcu też ludzie którzy potrzebują odpoczynku (od czasu do czasu). Jeśli boisz się o brak rozrywki dla gości w przerwach, https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesel e/ powinno być dla Ciebie dobrą inwestycja. Takie pokazy nie kosztują wiele, a idealnie nadają się, żeby odciążyć zespół.
  • gość 2017.08.17 [16:19]
    Super zespoł masz nawww.gdziewesele.pl usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...