Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chalupnictwo

Chalupnictwo. Od zaraz

Polecane posty

Gość chalupnictwo

NATYCHMIAST zatrudnimy do pracy w domu. NIE OBIECUJEMY kokosów, a gwarantujemy możliwość zarobku 700-800 zł netto miesięcznie. Możliwość prac chałupniczych lub wykonywanie zleconych zadań przez Internet. Wszelkie zlecone prace zostały przez nas sprawdzone. Firmy są wypłacalne, na co są dowody. Koszt to jedyne 5 zł. Jest to koszt utrzymania strony, ochrony antywirusowej i osoby dodającej takie jak te ogłoszenia. A może Ciebie interesuje praca przy dodawaniu ogłoszeń? Aby otrzymać dostęp do strony i zacząć zarabiać, należy wysłać sms o treści: PASS na numer: 7555 Następnie otrzymany kod wprowadź na strone: www.chalupnictwo.cba.pl Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje do rozpoczęcia z Nami stałej współpracy na umowę. W razie problemów z dostępem do strony, proszę o wiadomość: prace_chalupnicze@o2.pl Pozdrawiam, Magdalena Szyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek co ma 3 włosy na łbie
ja wysłałem i mam robote. spszontam se chałpe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrenia
Ja polecam inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej formy już od dłuższego czasu i jestem zadowolona, można dorobić bez żadnych opłat. Jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: etraffic@op.pl w tytule proszę tylko o dodatkowy wpis „zarabianie w domu za darmo”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×