Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo zaczynam watpic w to

czy ktos naprawde dostał prace wysyłajac zgłoszenia przez internet?

Polecane posty

Gość bo zaczynam watpic w to

wysyłam i wysyłam zgłoszenia na ktore spełniam wymagania ale niestety nikt nie odpowiada na nie to nie wiem czy oni czytaja to w ogole czy od razu kasuja i to tylko taki pic na wode zeby był spełniony warunek publicznego ogłoszenia naboru a przyjecie pracownika jest z gory ustawione a przeciez nie dam rady wszedzie chodzic osobiscie to nie wiem moze wysyłac tylko poleconymi listami przez pocztę?? co uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci zalezy na pracy
to rusz swoja dupe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwości
Aplikacje które wysyłasz na maila na pewno nie zginą. Akurat zajmuję się rekrutacją, więc wiem, jak to jest. Już lepiej wysłaś na maila, niż pocztą, bo papierzysk nie ma gdzie trzymać, a na kompie troche miejsca jest ;) U nas jest tak, że czasami nabór w jakimś mieście jest dopiero po kilku tygodniach, (czasem nawet miesięcy) więc kandydaci muszą trochę poczekać. Może tak się zdarzyć, że koś inny też spełnia wymagania, ale ma jeszcze jakieś dodatkowe zalety (np. język obcy, albo dłuższe doświadczenie w branży) Wtedy, no cóż, najpierw zadzwonią do tamtego, to chyba oczywiste. Sama byś tak zrobiła. Może do tej pory miałaś pecha... Albo musisz cierpliwie czekać. Myślę, że nie masz się co zrażać, tylko dalej wysyłać aplikacje. Im bardziej aktywnie będziesz szukać pracy, tym większa szansa na szybkie jej znalezienie! Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czyli ktoś nieznajomy
dochodzą i w firmach czytają te maile. tydzień temu dałam ogłoszenie, teraz wybieram kandydatów, poczekam jeszcze z tydz. i będę się z wybranymi kontaktować. tylko nie mam niestety czasu odpisywać na każdego maila, którego odrzuciłam, że bardzo mi przykro, ale nie odpowiada nam Pani/Pana kandydatura. nie wynika to z lekceważenia kandydatów. zresztą w ogłoszeniu uprzedziłam, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwości
Aha - zapomniałam. U nas każde (!) CV trafia do bazy danych kandydtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
Witam wszytskich:)ja również czekam i czekam,ale mam nadzieję,że wkrótce dostanę jakąś ciekawą propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostałam
ja dostałam prace wysyłając CV przez net.. tylko tak wysyłam.. na rozmowy tez dużo zaproszeń dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam więcej
odpowiedzi z gazety, ale zdarzaja się i z internetu, były 3-4 telefony a na rozmowe umówiłam sie jedną poprzez internet. A to ,że nikt nie odpisuje na e-maile to normalka, rekrutujący nie musza tego robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangeorange
ja wysylam CV przez neta i pare firm juz do mnie dzwonilo w sprawach rozmowy. moze masz CV nieciekawe? czasem jak sie dane CV jakos wyroznia to rekrutujacym wpada w oko, taki przerost formy nad trescia :D czasem dziala, ale oczywiscie nie mozna przesadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
cv chyba jest w porządku...czekam,ale powiem szczerze,że cierpliwość moja się już kończy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr ktos
Z tym CV to dobra uwaga. Ja przez internet dostalem prace i kilka zaproszen na rozmowe. Sa tez firmy sie tym zajmujace profesjonalnie, no na przyklad dlawas.net - pewnie nie zaszkodzi im wyslac swojego CV i zobaczyc co z nim zrobia, jak nie zaakceptujesz to nie placisz, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam kilka prac przez internet ale to byly na zlecenie. z niektorych firm odzywali sie po dwoch tygodniach a z jednej po ponad miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysłałąm swoje CV przez internet tak poprostu i nawet nie robiłam sobie nadziei że tą pracę dostanę. Poprostu wysyłałam gdzie się tylko dało bo powiem że to przecież nic trudnego, zajmuje kilka minut i już. I jak się później okazało dostałam tę pracę! Aha i dużo też się do mnie odzywali z innych ogłoszeń gdzie powysyłałam i zapraszali na rozmowy a dodam że moje Cv wcale nie było jakoś szczególnie interesujące i doświadczenia też dużego nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhsuihgsh
ja dostalam:) wlasnie siedze w niej i sie zamulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zaczynam watpic w to
własnie zadzwonili dzis z zaproszeniem na rozmowe i ide ale to umowa zlecenie coz zobaczymy czy cos z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
też dziś do mnie dzwonili,umówiłam się na poniedziałek...mam nadzieję,że będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah
Muszę przyznać, że jak ja dość intensywnie szukałam pracy to tylko przez Internet:) I zazwyczaj się odzywali. Myślę, że problem polega na samym procesie wysyłaniu elektronicznym aplikacji, przecież jest cała masa osób które piszą list motywacyjny do sklepu X a w podaniu mają sklep Y bo przez swoją nieuwagę zapomnieli zmienić treść nagłówka w dokumentach  Takie drobne błędy a ile znaczą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah
No właśnie, a gdzie w Internecie najczęsciej szukacie pracy? Na jakich portalach? Ja cenię sobię www.gazetapraca.pl czy też www.pracuj.pl Lubię serwisy, które dość często aktualizują swoje oferty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie sie odzywaja :) Wyslalm 4 zgloszenia i tyle bylo odpowiedzi... moze mam szczescie? Fakt, ze nie szukam pracy jakos specjalnie, bardziej skupiam sie na studiach. Jednak zdecydowanie mam dobra doswiadczenia z wysylaniem aplikacji przez net. Takze sie nie martw i jak radza specjalistki- czekaj cierpliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałem ostatnio dwa emaile z prośbą o przesłanie CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
zazwyczaj korzystam z www.gazetapraca.pl ale też zdarza się że z innych portali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys jak szukalam pracy
napisalam ogloszenie na gratce dzwonili owszem od swirow i erotomanow ( o 3-4 w nocy) po panow prezesow proponujacych spotkanie w kawiarni i innych oszolomow:) Tak wiec nie polecam tej metody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
jeżeli wystawisz taką oferte ze swoim nr tel to właśnie jest prawdopodobne,że tak się stanie,ale ja przeważnie wysyłam cv do zamieszczonych tam ofert i jak narazie nie miałam podobnych sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgb6
do mnie odzwonili dzisiaj, a zgłoszenie tzn. odpowiedź na ogłoszenie wysłałam jakiś tydzień czy dwa tygodnie temu. Pojutrze idę na rozmowę. :) trzymajcie za mnie kciuki aby dostała tę pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam swoje ogłoszenie przez mail, zostałam zaproszona na rozmowę i po 2 etapach rekrutacji dostałam tą parce. Teraz właśnie przedłużyli mi już umowę na stałe.. a praca jest super w banku ale w Centrali, tak ze zero Klientów :) Aha była to moja pierwsza w życiu rozmowa o prace.. jedyne co mi w życiu wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dDC1nyQexJZTss160xxhszEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×