Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiadomska ela

Gdzie staż?

Polecane posty

Gość niewiadomska ela

Hej Chciałam zapytać gdzie najlepiej wziąć staż? Chciałabym zarabiać w przyszłości jakieś przyzwoite pieniądze i się zastanawiam jakiego stażu szukać. Może coś w kadrach? Jeszcze jedno pytanie. Mam teraz pracę ale chcę ją zmienić. Czy mogę iść normalnie do urzędu pracy żeby mi czegoś poszukali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAAAAAAA12131
mozesz isc do urzedu zeby ci pokazali jakie maja oferty stazu oraz mozesz szukac tez na wlasną reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAAAAAAA12131
ale zaraz skoro juz pracujesz to chyba nie mozesz juz odbyc stazu z urzedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomska ela
hmmm, to chyba mi zostaje jakieś szkolenie, żeby się przekwalifikować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAAAAAAA12131
najlepiej idz do urzedu pracy, mogą Cie przekierowac na przekwalifikowanie,tyle ze kasa taka jak na stazu :700 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
A gdzie może iść na staż studentka filologii hiszpańskiej? Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel277779
A gdzie może iść na staż studentka filologii hiszpańskiej? skoro nie wiesz gdzie mozesz pracowac po tych studiach to po cholere na nie szlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany ludzie
studentka filologii jesli chce tomoze isc sprzedawac w szmateksie. aby tylko wyrazala zgode. taka madrzejsza to juz by znalazla prace w jakies szkole. urzad zwykle ma juz wnioski z konkretnymi nazwiskami wiec gdzie ktos chce tam idzie jak jest kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy można
samej poszukac sobie stazu (chodzic po firmach i pytac) a potem zglosic to do UP. I czy oni maja obowiazek wyrazic zgode? Czy staz z UP mozna odbyc tylko w miejscowosci w ktorej sie mieszka (i przy tym w tej samej co UP do ktorego sie przynalezy). Prosze o info, jesli ktos wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossa
na staz to do UP trzeba isc... a co do stażu - czy ktoś może mi wyjaśnić czy praca jako opiekunka w żłobku jest liczona jako staż PEDAGOGICZNY? jestem po studiach i jak pewnie wiecie muszę staż mieć. Wiem, że pomoc nauczyciela nie jest wliczana jako staż pedagogiczny, natomiast asystent już tak. Czy to prawda, że staż pedagogiczny jest liczony dopiero od poczatku roku szkolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×