Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaa33

jak myślicie?...

Polecane posty

Może znacie kogoś kto pracuje jako kierownik sklepu? Być może uda mi się dostać taką pracę i ciekawa jestem ile mogłabym zarabiać..Najbardziej denerwuje mnie to,że zawsze pytają się :ile chciałaby Pani zarabiać?Wolałabym nie palnąć głupoty,dlatego proszę o mądrą radę. Może zajrzy tu ktoś kto pracuje jako kierownik sklepu w Katowicach? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaaa
odpowiadaj ze na poczatek to najnizsze wynagrodzenie dowiedz sie ile to jest ale zaznacz ze w poznieszym okresie im lepiej bedziesz wykonywac swoje zadania chcesz aby twoja placa rowniez zwrastala jak dla mnie tak jest najbezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lin
myślę, że to zależy czy to mały czy duży sklep, ale moim zdaniem śmiało możesz powiedzieć coś koło 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że 1500 netto?;-) A tak serio, już tak mi obrzydło szukanie pracy,że pójdę nawet za 900 netto:-) Jak zobaczą co potrafię,to może ktoś to doceni w międzyczasie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaa
1500 ciekawe w jakim sklepie ta placa chyba ze to jest tak ze dotajesz 700 netto wynagrodzenia a reszta to prowizja od sprzedarzy. poczatkiwy sprzedawca w markecie nigdy tyle nie zarobi i jezeli tyle powiesz na rozmowie oj watpie chyba ze starasz sie na kierownicze stanowisko, ale zycze ci powodzenia ja tez teraz szukam pracy i powiem jedno jest ciezko od piatku zwiedzialm juz pol miasta ale zobaczymy do kazdego los sie kiedys usmiechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
Absolutnie nie wolno mówić najniższego wynagrodzenia. Uczestniczyłam w wielu rozmowach kwalifikacyjnych jak obserwator (pracuje w urzedzie pracy) i kiedy ktoś mówił ze satysfakcjonowałaby go najniższa stawka to spisywał sie na straty. Stratując na kierownicze stanowisko trzeba znać swoją wartość, cenić sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzedniczka powiedziała wszystko w tym temacie. Najniższe wynagrodzenie można żądać gdy chodzi o pracę typu wykopanie rowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy...
nie mów najniższeg9o wynagrodzenia. To będzie oznaczać, że nisko cenisz swoje umiejętności i wyjdziesz na prawdziwą gęś. A takich gęsi nikt nie chce zatrudnić. Podejdz do sprawy finansów ostrożnie i dyplomatycznie tzn. najlepiej nie mów wprost ile chciałabyś zarobić. Nie określaj konkretnej kwoty. Tylko miło powiedz np. jak najwięcej z uśmiechem na twarzy i jednocześnie dodaj, że z pewnością nie zawiedziesz i będziesz pracownikiem uczciwym, mobilnym, że bardzo Ci zależy.Musisz się odpowiednio zarekomendować, tak, aby przekonac do siebie pracodawcę. Nie bądz szablonowa tak jak inni. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,to jutro przede mną 2 rozmowy w sprawie pracy na stanowisku kierownika sklepu!!Trzymajcie kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telekomunikant
moja siostra zastepca kierownika z jednym z warszawskich sklepow zarabia miesięcznie srednio 1400-1600 do ręki w zależności od obrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się pochwalić?Chyba się udało!!! Mam pracę!!! Na dodatek jestem ze wszystkiego zadowolona:-) (pst..oby nie zapeszyć;-) Życzę wszystkim (sobie też) wytrwania i konsekwencji w podejmowaniu decyzji!Pozdrawiam!!! P.S Trzymajcie kciuki..Umowę mam do 31.XII.05..Chyba przedłużą?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lin
no ale ile będziesz zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×