Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masazysta

Jak rozreklamować firmę?!

Polecane posty

Gość masazysta

Witam wszystkich,Jestem masażystą prowadzącym jednoosobową firmę.Masuję zarówno w domu klienta jak i u siebie w gabinecie(podnajmuję gabinet 1 dzień w tygodniu)Napiszcie mi proszę w jaki sposób się reklamujecie?Ja mam powieszony szyld w centrum miasta,posiadam własne wizytówki i ulotki.Nie wiem jednak gdzie te ulotki mógłbym zostawić?Gdzie mam się z nimi skierować?Nie chce ich wieszać na słupach bo to się ociera o amatorszczyznę!Napiszcie mi proszę swoje pomysły na jakąśtanią reklamę!W jaki sposób mogę trafić do potencjalnych klientów? Pozdrawiam Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej masując pros klientów o polecenia i pytaj, czy kogoś nie mają, kto chciałby skorzystac z Twoich usług. Moim zdaniem poczta pantoflowa jest jednym z najlepszych srodków przekazu. Zrób karty stałego kLienta i co którys masaz gratis, wtedy kolejki masz murowane i pewnie sie nie obrobisz. Powiedz p. Kasiu czwarty masaz ma Pani u mnie za fri, na pewno powie koleżankom. Wręczanie ulotek jest do bani, bo ludzie tego nie chca brać. Juz lepiej dogadac się z jakimś salonem z kosmetykami, czy kosmetyczką, żebyście polecali sie nawzajem...A żeby Cie odnaleźli? Szyld to dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritaa
ja polecam oglosic sie w lokalnej gazecie:D najszybciej roznosza jednak info ludzie,trzeba mowic na prawo i lewo ,ze masz firme,oryginalna nazwa tez pomoze. Pytanie ile kosztuje w prywatnej dzialansci ZUS na samego siebie? Pytam z ciekawosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
W tej chwili są ulgi.Mi ZUS opłaca zakład pracy,gdyż oprucz działalności mam stałą pracę.Płacę tylko 160zł ubezpieczenia zdrowotnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
tez uwazam dobry pomysl reklama na aucie,jesli posiadasz i duzo jezdzisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak poprzednicy, uważam, ze najlepszą reklamą jest zadowolony klient :) ale może spróbuj dać ogłoszenie w lokalnej prasie, jeśli wykupisz ogłoszenia na co najmniej miesiąc - trzy - będziesz miał trochę taniej, poza tym zapytaj czy możesz zostawić w gabinecie kosmetycznym, który oczywiście nie świadczy takich usług :D i spróbuj po przychodniach, halach gimnastycznych, basenach, klubach fitness, solariach, saunach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
Tylko najpierw tego klienat trzeba zdobyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamo
no przecież ci napisali jak go zdobyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAZ WARSZAWA MASSAGE WARSAW
wizytowki i ulotki mozesz wrzucac do skrzynek pocztowych w swoim rejonie, zostawic je w aptekach, sklepach ze zdrowa zywnoscia, przychodniach zdrowia, zielarniach. czasami mozesz wybrac sie na targi medycyny naturalnej (jesli sa w twoim miescie) z krzeslem/stolem - wprawdzie stanowisko tam troche kosztuje ale zwroci sie z zabiegow i ludzie wezma twoje publikacje. czy masz juz strone internetowa i czy ja troche reklamujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
Ale czy można wrzucać ulotki do skrzynek pocztowych w domach prywatnych?Nie oskarżą mnie o nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta
Planuje zatrudnić jakiegoś studenta za 20zł,ale czy to jest legalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniii
Legalne pod warunkiem, ze ni ebedzie tego robil w miejscach gdzie są zakazy zostawiania ulotek. Wynajecie studenta tez jest legalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram pomysł Dung - dogadaj się z jakimiś fryzjerami, solariami itp. i wymieńcie się ulotkami. możesz je też dać wszystkim swoim znajomym z prośbą o przekazanie dalej, np. w pracy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effectproject
Witam, jestesmy w stanie pomoc Panu zbudowac marke i pozycje firmy. effectproject.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdN
Poprzez wpisy w katalogach jak www.ryder.pl wpis jest darmowy także nic nie tracisz, a możesz jeszcze sporo zyskać, jeśli klient wybierze własnie Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotki777
Jeśli chcesz aby solidnie i tanio roznieść ulotki polecam swoje usługi. Przygotowanie projektu, wydruk i dystrybucja ulotek w Warszawie i okolicach w ofercie. Po kolportażu przedstawiam dokładny raport z ilością dostarczonych materiałów + kontrola kolportażu z klientem. Jeśli chcesz żeby ulotki trafiły faktycznie do skrzynek a nie gdzie indziej proszę o kontakt. Zapytać o wycenę nic Cię nie kosztuje ulotki777@gmail.com www.ulotki777.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas dobrze wypromowała firma Olejnik z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj ekspertow, wedlug mnie kwestia jest znalezienie odpowiedniej firmy, która wie jaki rodzaj reklamy dostosowac do danej firmy. Mi wydaje się, ze najlepiej sprawdzaja się profesjonalne filmy reklamowe takie jak zapewnia www.forward-group.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gekon78
Możesz zainwestować w jakies nadruki firmowe na torbach i koszulkach? Ludzie tak robią, więc chyba działa. Zlecić komuś zrobienie jakiegoś chwytliwego loga i tekstu, rozdać trochę klientom, znajomym, itp. I jest oryginalna reklama ;) Mogę dać Ci namiary na dobra drukarnię, zerknij do nich http://www.egarscreen.com.pl/ . Ja drukowałam w innych celach, ale mogę zaświadczyć, że robią trwałe nadruki i mają dobre jakościowo koszulki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz bardzo modną ofertą reklamy jest stworzenie krótko metrażowego filmiku promującego naszą działalność. Ulotki to przeżytek i tak każdy to wyrzuca zanim zobaczy co to takiego. Szkoda twoich pieniędzy i czasu. Polecam świetną firmę, która zajmuje się tym fachowo www.imperiafilm.com . Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych poczynaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście trzeba zadbać o promocję w Internecie ale nie od dziś wiadomo że najlepiej działa tak zwana poczta pantoflowa. Jeżeli kogoś praca polega na tym że przyjeżdża do klientów to musi się zaopatrzyć w ciekawie pomyślane i porządnie wykonane materiały reklamowe (ja zamawiam w www.edytor-studio.pl) żeby potem jedna osoba mogła przekazać innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę to powiedzieć z doświadczenia ze rekomendacje znajomych dają sporo klientów, ale wazne żeby mieć też dobre ulotki, broszury i wizytówki. Ja takie materiały zamawiałem w tej drukarni http://drukarnia-interdruk.pl/, która specjalizuje się w druku wysokonakładowym. Mają niezłe ceny, a przy tym świetne pomysły na promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też współpracowaliśmy z firmą www.imperiafilm.com bardzo przyjemnie to wspominam, do tej pory efekty tejże współpracy przynoszą naszej firmie ogromne korzyści dlatego kochane polecam wam jak najbardziej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzenie swojego biznesu to często droga przez mękę. nie ma lekko, szczególnie jak jest się zmuszonym wystawiać faktury z długim terminem płatności. ale jest na to rozwiązanie. nie trzeba brać kredytu by ratować swoją firmę: http://mlodzinadorobku.pl/co-to-jest-mikrofaktoring/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć w ich ofertę www.fortis.net.pl znajdziesz tam fajna ofertę kalendarzy, wizytówek i wiele innych, przydatnych rzeczy jakie zwykle używa się do reklamy firmy i o dziwo - są nadal niezwykle skuteczne, bo ludzie to wzrokowcy, jakby nie patrzył ;) polecam gorąco, rzetelna drukarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlecałem przerobienia samochodu firmowego na pojazd reklamowy ekipie z KMPolska. Sprawnie się tematem zajęli i nie robili mi problemów, że auto się nie nadaje, że jest za mało miejsca itp. Dali sobie radę, a jeżdżę Transitem. Reklamę mam LED, także nawet nocą mogę ją wykorzystywać, choć nie jest to potrzebne najczęściej bo parkuję wóz w miejscach dość dobrze oświetlonych w centrum miasta, także nocą mam darmową reklamę tak naprawdę, nawet energii na prąd nie zużywam tylko korzystam z miejskiego. Jak wyglądają takie przerobiony busy dobrze widać na www.busyreklamowe.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałeś o konkretnej i skutecznej reklamie w internecie? Jeśli tak, to jak najbardziej mogę polecić Ci pozycjonowanie. Jest to jedna z najbardziej skutecznych reklam, jeśli chodzi o sieć. I mimo wszystko nie kosztuje aż tak dużo, jak się wielu osobom wydaje. Polecam stronę http://www.themeforest.net.pl - tam poznasz szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×