Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaska_t

Marketing mobilny co sądzicie?

Polecane posty

Gość kaska_t

Jednym z najważniejszych narzędzi marketingu mobilnego jest SMS, którym można przekazać ofertę lub informację o promocji bezpośrednio do zainteresowanych odbiorców. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? W końcu większość z nas korzysta z telefonów komórkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie, jak wiele z nas czyta SMSy reklamowe. Mi zdarza się przeczytać, ale znacznie częściej kasuję bez czytania. Poza tym, jest to moim zdaniem forma dość irytująca, co może mieć negatywny efekt, odwrotny do zamierzonego, zwłaszcza przy nadużywaniu medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niektórych branżach takie działania się sprawdzają, oczywiście muszą być rzetelne, wtedy nie zostaną odebrane jako natrętne spamowanie. O skuteczności marketingu mobilnego można poczytać na stronie https://serwersms.pl znajdziecie tam raport dotyczący komunikacji sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto inwestować we wszystkie mobilne formy promocji, jako że zainteresowanie urządzeniami przenośnymi jest duże, a technologia ciągle się rozwija. Smsy nie są złym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmuntt
Powiadomienia sms to doskonałe wsparcie dla strategii marketingowej. W dzisiejszych czasach liczy się szybkość wykonania usługi czy realizacji zamówienia, także warto zdecydować się na takie działania. Wysyłka smsów to najszybszy sposób na to, aby móc dotrzeć do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozaliaa
W sumie się zgodzę, smsy to dobra forma kontaktu z klientem, a na pewno najszybsza. Nie wiem jak w innych firmach, ale w przypadku sklepów internetowych, to duże wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaerm
Korzystałam z wysyłki wiadomości sms, jak prowadziłam salon urody i mogę polecić takie działania, bo pomagają w pracy. Można wysyłać informacje i promocjach, czy z smsy z przypomnieniem o zbliżającym się terminie wizyty. To dobre rozwiązanie, warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanowski_
Zdarza mi się otrzymywać takie wiadomości, czasami mnie irytują, w sumie zależy skąd pochodzą. Jeżeli ze sklepu w których chętnie robię zakupy, to nie mam nic przeciwko, przynajmniej wiem, kiedy są promocje. Obecnie marketing mobilny nie wygląda tak jak parę lat temu, dziś wiadomości wysyła się dużo mniej i treści są bardziej przemyślane, widać, że zmieniło się podejście marketerów do tematu, przynajmniej według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to wygląda w praktyce? Wasi klienci dobrze przyjęli takie działania? Jak pozyskujecie zgodę na wysyłkę wiadomości sms ? Ciekawi mnie to, bo wydaje mi się, że takie działania są trochę ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tery6
To chyba zależy od branży, przynajmniej mi się tak wydaje. Ogólnie rzecz biorąc marketing mobilny jest skuteczny, jeśli działania prowadzone są z głową. Tak czy inaczej, warto testować różne formy promocji, klienci nie powinny się zrazić, gdy smsy nie będą wysyłane zbyt często i będą mieć odpowiednią treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marexki
Jakie polecacie skutecznie i tanie formy promocji? Wiadomo, że większość z nas ma ograniczony budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasciwabazaemailingowa12
Ja zdecydowałam się na email marketing. Email marketing to wciąż jedna z najbardziej skutecznych form przyciągania klienta. Oczywiście bardzo ważną rzeczą jest posiadanie odpowiedniej, dobrze skonstruowanej listy mailingowej. Lista mailingowa to podstawa udanej kampanii email marketingowej. Jej jakość często decyduje o finalnym rezultacie kampanii. Jeżeli samemu ciężko Ci stworzyć własną bazę, to polecam ofertę firmy https://www.infobrokering.com.pl/baza-firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×