Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca Opiekunki Niemcy Legalna, dobrze płatna praca

Polecane posty

Gość gość

Firma Medcare&Home24 oferuje zatrudnienie jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Proponowane przez nas oferty pracy za granicą są sprawdzone i bezpieczne, a sama praca – całkowicie legalna. Zatrudniamy pracowników na umowę zlecenie i opłacamy wszystkie świadczenia. Zapewniamy Tobie: • legalną i bezpieczną pracę • atrakcyjne wynagrodzenie • opłacone składki ZUS • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy • dojazd do i z Niemiec • stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech • możliwość nawiązania stałej współpracy Naszym opiekunkom zapewniamy organizację podróży i pokrycie jej kosztów w obie strony, a na miejscu darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne na terenie Niemiec. Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanego doświadczenia, stopnia znajomości języka niemieckiego, a także zakresu obowiązków. Od osób, które chcą nawiązać z nami współpracę, wymagamy znajomości języka niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym, doświadczenia w opiece nad osobami w podeszłym wieku oraz dyspozycyjności na okres minimum dwóch miesięcy. Zainteresowanych pracą za granicą w charakterze opiekunki osób starszych zapraszamy do przesłania cv na adres altencare24plus.jozef@gmail.com lub kontakt telefoniczny tel: 793380914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waszej firmy nie znam, natomiast współpracowałam z agencją pracy MGsolutions (www.mg-solutions.pl) . Również byłam opiekunką w Niemczech :) Byłam bardzo zadowolona, mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze kiedyś się zejdą :) Obecnie jestem w ciąży, także odpoczywam, odpoczywam i odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta firma to oszust. Przestrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukujemy Opiekunek osób starszych gotowych podjąć pracę na terenie Holandii. Wymagana dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego bądź komunikatywna holenderskiego Oferujemy: • Legalne zatrudnienie (odprowadzanie składek na ubezpieczenie społeczne) • Wynagrodzenie od 1350 euro (wynagrodzenie wypłacane w PLN lub EUR) • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, formularz A-1 • Dodatkowy pakiet ubezpieczeń wyjazdów zagranicznych • Zwrot kosztów dojazdu • Opiekę koordynatora Wymagamy: • Doświadczenia w pracy związane z opieką nad osobami starszymi • Pogodnego usposobienia, cierpliwości i życzliwości • Dobrego stanu zdrowia • Chęci do podjęcia opieki nad starszą osobą • Mile widziane prawo jazdy Zainteresowała Cię nasza oferta? Zgłoś się do nas! Więcej szczegółów uzyskasz pod adresem sylwia.zareba@hrigroup.pl lub pod numerem telefonu 71 338 55 85, 71 363 45 14, 71 735 13 93 Agencja Pośrednictwa Pracy HR Investment Sp. z o.o. ul. Stalowa 9 41-214 Sosnowiec Adres korespondencyjny: ul. Wagonowa 5-7 53-609 Wrocław Tel.71 338 55 85 Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze swojego doświadczenia mogę wam polecić firmę eurocare http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy . Wszystko praktycznie załatwia za Ciebie. Masz zapewnione wyżywienie i nocleg. Możesz zarobić nawet 5000 zł za jednym wyjazdem. Pieniądze otrzymujesz terminowo, ze stanem podopiecznych nie oszukują i ani razu nie spotkałam się z negatywnymi komentarzami w moją stronę z ust Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferty pracy dla opiekunek są też dostępne w internecie, można poszukać na http://www.punktpracy.pl/niemcy-oferty-pracy, ofert jest naprawdę sporo, ale faktycznie warto sprawdzić opinie o agencji, zanim się wyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×