Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laryssssa

praca w PrimeSoft

Polecane posty

Gość laryssssa

Hej! słyszeliście może coś o pracy w primesoft? mój chłopak idzie tam na rozmowę w sprawie pracy i chciałabym mu pomóc się zorientować co go może czekać. to branża IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggguchaaa
hej, pracowałam tam na początku mojej kariery zawodowej:P Było bardzo fajnie, choć intensywnie. Mają wymagania zwłaszcza co do wykształcenia, no ale to taka branża. Zarobki - na poziomie:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjanka Anna
Czesc! mój brat tam pracuje - i jak do tej pory mu sie podoba. Co do rekrutacji - to oni są mili ale swoje wymagania mają, więc nie opłaca sie ściemniać, ze się wszystko potrafi, tylko mówić otwarcie co się umie. Brat mówił, że zależy im zwłaszcza na ludziach którzy mają jakieś doswiadczenie. ale to chyba norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza OK
Hej! już chyba po rozmowie kwalifikacyjnej:P ale co tam podzielę sie swoimi wrazeniami. Warto starać sie o pracę marzeń i próbować. W PrimeSoft pracowałam przez 5 lat i było naprawdę fajnie. Na rozmowie ws pracy trzeba max pokazać korzyść jaką mozna przynieść danej firmie. W przypadku Twojego chłopaka może to być np. dobra znajomość jakiegoś języka programowania, albo doswiadczenie, konkursy itp. mam nadzieję, że poszło dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska mia
i jak larysssa? Chłopakowi udało się dostać pracę? Zaskoczył mnie wątek IT na kafeterii :P mój facet też tam pracował jakiś czas i mu się bardzo podobało. Także mam nadzieję, że Twojemu się udało. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winteh
też ciekawi mnie rezultat, bo słyszałam, że trzeba się tam wykazać. no ale z drugiej strony to primesoft uchodzi za pracodawce dobrze wynagradzającego swoją kadrę i finansującego jakies tam kursy, podyplomówki itp. ehh szkoda, że nie jestem programistką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quinn
Winteh - trzeba się wykazać. Mój mąż pracował tam przez 4 lata i miał trochę do roboty, ale przynajmniej były z tego całkiem dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8ukolele
plusem psp były dla mnie nie tylko zarobki i szkolenia ale też to, że sporo chłopaków tam pracowało :D przyznaję bez bicia, wolę pracować w męskim towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trutenia
Fakt, w IT nadal przeważają panowie, ale to się zmienia :P. Pracowałam w primesoft i serio nie żałuję :D takiej fajnej atmosfery nie spotkałam nigdy wcześniej. Dużo się działo więc praca nie była monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vintage3232
a wiecie może jak wygląda sprawa ze szkoleniami? są w pełni finansowane czy trzeba samemu płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oryster4545
Szkoleń mają sporo i to takich potrzebnych. mam znajomego w psp i on tak mówił. Taka branża - technika się zmienia szybko, muszą być na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaXoxo
Jestem obecnym pracownikiem psp i mogę tylko doradzić, żeby spróbować i aplikować. Nie mam jakiegoś specjalnie długiego stażu pracy(rok) ale sporo się nauczyłam no i zarabiam jakieś normalne pieniądze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawendowa-Anna44
no tak, zarobki to ważna rzecz. Mój chłopak pracował tam 2 lata i był to fajny czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxannnameua
no wiadomo, ze jak dobrze płacą i atmosfera OK to każdy by chciał pracować,. ja mieszkam co prawda po poznaniem, ale CV im wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samonika33
mój mąż tam pracuje i jest zadowolony, nawet bardzo. On generalnie lubi swoją pracę (szczęściarz:P) ale teraz mu przynajmniej za nią dobrze płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomianaWER
pensja jest ważna, wiadomo, ale mi osobiście najbardziej podoba się styl zarządzania a przez to też atmosfera w firmie. Przynajmniej poranne wstawanie jest mniej bolesne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mawionaaa
a nie mają tam czasem stanowisk dla kogoś ze znajomością podstawową księgowości czy prowadzenia biura? :P bo to jest zdaje się tzw. pewny pracodawca. no i chciałabym wreszcie zarabiać porządnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OchraBrzoza
na bank będą potrzebować kogoś np. do pracy biurowej. Ale nie ukrywajmy - gównie specjalistów szukają. Mój znajomy tam pracował jakis czas i był zadowolony raczej. Ja bym tam cv wysłała, mail nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzamankaNaTropie
kończę teraz studia na politechnice i będę tam aplikować, a co! chcę fajnie zarabiać, no i się podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Programistka
ja startowałam tam do pracy ostatnio, na razie nie wiem jaki wynik rekrutacji. a podobno fajna integrację mają - wyjazdy itp. Mam nadzieję, że nie stawiałam zbyt wysokich żądań finansowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAla
Natrafiłam na ten wątek bo szykuje sie na rozmowe o pracę tam :)generalnie słyszałam, ze warunki spoko są, Mam nadzieję tylko, że nie zawale tego spotkania, bo mi zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze jedno rozwiązanie, równie dobre i przy tym odpowiednie jesli chcecie kształcić się w trochę innym kierunku niż skończone studia,lub szkoła średnia- http://reaktor.pwn.pl/kursy/ To zawsze dobrze zrobi naszemu dalszemu życiu zawodowemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×