Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna Tulipanna 1978

Proszę o pomoc osoby, które pracują w banku przy kredytach

Polecane posty

Gość Panna Tulipanna 1978

Chciałabym wiedzieć, czy przy miesięcznych dochodach moich i mężą w wysokości 4000 zł łącznie, umowy na czas nieokreślony, mamy szansę na dostanie kredytu w wysokości 200 tys złotych na budowę domu na 30 lat? Ile wynosiłaby rata miesięczna? !!! Jakich dodaktowych zabezpieczeń żądałby bank? (mamy własnościową kawalerkę o wartości ok 30 tys złotych) Obecnie spłacamy kredyt w PKO BP, który wzięliśmy 1,5 roku temu - 18 tysięcy złotych na 23 raty po 830 zł rata, ostatnią ratę spłacimy w sierpniu i wtedy chcielibyśmy pomyśleć o kredycie na dom. Wszystkie raty spłacamy bezwzględnie w terminie, innych zobowiązań finansowych nie mamy. Nasza rodzina to 2 osoby, ja i mąż. Z góry dziękuję za odpowiedzi kompetentnych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Tulipanna 1978
Zarabiamy 4000 zł NETTO. Ten kredyt jest naszym jedynym zobowiązaniem finansowym. Mamy samochód Opel Astra 1,4, rocznik 1995 na gaz. Za kawalerkę płacimy 170 zł czynszu, do tego dochodzi prąd 50 zł i gaz co dwa miesiące 58 zł (tazem ok. 280 zł na miesiąc). Na stronie PKO jest możliwość symulacji spłaty kredytu - wyszło mi, że rata byłaby 911 zł przy kredycie 200 tys zł na 30 lat we frankach szwajcarskich, wkład własny (cokolwiek on znaczy) do 20%. Pracujemy od prawie 5 lat, mamy wyższe wykształcenie - ja pracuję w Urzędzie Miejskim, mąż jako inżynier projektu w prywatnej firmie zagranicznej (ponoć o to też pytają). W najbliższym czasie wybiorę się na wycieczkę po bankach, ale chciałabym też zasięgnąć informacji u Forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj siedza same tłuki
idz do banku-dobrze radze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×