Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hande1234

zmiana pracy

Polecane posty

Gość hande1234

Witam. Nosze sie ze zmiana pracy. Obecnie juz od ponad 2 lat pracuje na receocji w hotelu. Juz jakis czas temu zauwazylam ze zrobilam sie strasznie nerwowa. Praca jest dosc stresujaca, to duzy hotel, ciagle full gosci, miliony tych samych pytan non stop, ciagle dbanie o standardy by wszystko dobrze powiedziec...Jest to praca zmianowa, swiatek i piatek i niedziela. Po zmianie porannej jak wracam do domu to padam, jak mam wieczorna to wracam po 24 i tez padam, nie mam za bardzo czasu na spotkanie sie ze znajomymi przez ten tryb. Chcialabym zmienic prace na biurowa, od pon do piatku. I tu moje obawy... Czy cenicie sobie taki uklad? Przyznam szczerze ze nigdy tak nie pracowalam... Przyzwyczailam sie ze np w pon mam wolne, a we wtorek spie do 10 bo mam popo w pracy...a tu by bylo caly tydzien non sto, ale weekendy wolne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluck:):)
w zyciu nie chcialabym pracowac zmianowo codziennie od 8-16 i jest super, czlowiek ma czas i na zakupy i na spotkanie za znajomymi i rodzina i weekendy wolne, serio nie wyobrazam sobie innego trybu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonsiafafaf
haha moja historia...pracowalam dwa lata na recepcji...w sumie pracuje do konca tego miesiaca a od pierwszego listopada ide do pracy biurowej bo juz mnie szlak trafial jak wlasnie tak jak np dzis musze siedziec w pracy;/ powiem Ci za dwa tygdonie czy latwo sie przestawic :D mysle ze nie bedzie najgorzej, bo kazde swieta wolne, sylwester, pierwszy listopad chociazby no i praca tylko do 15,30 przynjamniej u mnie, wiec dodatkowo pol dnia prawie codziennie wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananaaa
Moja mama pracuje zmianowo i powiedziała, że nigdy nie chciałaby tego zmienić na pracę po 8h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonsiafafaf
ja tez jak zaczelam prace w hotelu i wszyscy szli np w poniedzialek do pracy a ja mialam wtedy wolne to powiedzialam ze nigdy z zyciu nie bede pracowac w biurze...jednak po dwoch latach, z czego w jedyn roku pracowalam w wigilie a w drugim w sylwestra stwierdzilam, ze nawet najnudniejsza praca biurowa jest lepsza od wlasnie takiej...dlatego moja zmiana...czas zweryfikuje moje przemyslenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hande1234
Wazny jest tez dla mnie rozwoj... Tu juz naprawde umiem wszystko, rzadko kiedy jakakolwiek sytuacja mnie zaskoczy. Obawiam sie po prostu tego ze w biurze bede wychodzila z pracy ok 17, powrot do domu na 18, kolacja i nastepnego dnia znow na rano do roboty ;) i gdzie ten czas? w weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonsiafafaf
no chociazby...od 18 przeciez jest duzo czasu na "zycie" wieczory zawsze w domu, weekendy wolne...a co mi z tego teraz ze ja np srode mam wolna skoro nie spotkam sie z zadnym znajomym nie wczeniej niz wlasnie w godzinach wieczornych bo wiekszosc do 17 lub 15,30 w pracy...:) zmieniaj prace :) ja studiuje prawo dlatego zmienilam, bo w tej pracy czuje ze sie cofam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hande1234
dzieki Iwonsiafafaf ;)) W przyszlym tygodniu mam druga juz rozmowe rekrutacyjna do biura (branza turystyczna) ale nie biuro podrozy ;) i dlatego mam takie dylematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonsiafafaf
to trzymam kciuki ;) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hande1234
Nie dziekuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Jak zmieniacie pracę to robicie coś w kierunku podniesienia wykształcenia? Jakieś kursy czy podyplomówki? Myślicie, że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zdecydowanie najlepszym sposobem na zdobycie wyższego poziomu wykształcenia będzie podjęcie studiów podyplomowych. To inwestycja w siebie. Ich dyplom z pewnością będzie przydatny i pozwoli stać się specjalistą w danej dziedzinie. To wydatnie pomoże przy poszukiwaniu lepszej pracy. Ze swojej strony serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą takich studiów w oddziałach Wyższych Szkół Bankowych. Atutami studiów podyplomowych na naszych uczelniach są m.in.: nowoczesne programy nauczania, koordynator-opiekun każdego kierunku, wykładowcy z doświadczeniem praktycznym, interaktywna forma zajęć - gry biznesowe, case studies, warsztaty, świadectwo w języku polskim i angielskim, przyjazna dla uczestnika organizacja studiów, Program Firma oraz dogodny, ratalny system płatności. Zapraszam serdecznie na naszą stronę internetową. Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brosia
Jeśli dana praca nie dała wam tego, czego oczekujecie to zmieniajcie. Byłem kilka tygodni temu w Warszawie na spotkaniu, które prowadziła joanna konieczna, coach. Większość z nas jeśli ma pewną pracę to w niej siedzi latami, nawet jeśli jest kiepsko. Nie chce nam się zmian, nie chcemy się rozwijać, a właśnie w tym tkwi problem. Nawet jeśli praca jest dobra, to zawsze można znaleźć lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szybko znalazłam pracę dzięki stronie rekrutacyjna rewolucja Polecam wejść i zobaczyć oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zmieniasz pracę to szukaj sobie od razu czegoś z szansą awansu i podwyżkami, a nie tkwić w stagnacji jak inni, rekrutacyjna rewolucja.pl pozwoli Ci na to! tam masz kilka znakomitych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w SPA i tez szukam nowej pracy.. przeważnie każdy weekend mam zawalony robota, nie mówiąc już o świętach, a pracuje zazwyczaj do 21:30-22:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że wcześniej ktoś również polecał stronę rekrutacyjnarewolucja.pl, spróbujcie tam, na prawdę warto! Korzystałem sam i moi znajomi również, pracę można szybko znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
Miałam ten sam problem, do czasu aż moja znajoma poleciła mi żebym poszukała czegoś innego i podesłała mi stronę z ofertami pracy. rekrutacyjna rewolucja.pl Szybko znalazłam pracę i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz zmienić swoje dotychczasowe życie, to wejść i sprawdź na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona z wieloma ofertami pracy, które przykują Twoją uwagę. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agendana
Powiem tak... mnie ciężko było nakłonić do zmian, a dobrze nie miałam. Bałam się, że będzie jeszcze gorzej, ale decyzja poszła... w sumie dopiero po spotkaniach z Joanną Konieczną, to ona nakłoniła mnie do zmian, trenerka z Warszawy. A jeszcze jakiś czas temu w takie rzeczy bym nie wierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzykatozycie
Często jest tak, ze praca w kolko ta sama nuzy... jednakże może nudzi się dlatego , ze nie jest to co ktoś chce robic :) Ja kilka lat pracowałam na stanowisku w urzędzie miasta i myslalam, ze oszaleje...postawiłam wszystko na jedna karte i postanowiłam zalozyc biuro przewodnikow turystycznych...zainwestowałam w odpowiedni sprzet http://www.systemtourguide.pl/systemy-audioguide i teraz mam dobrze prosperujaca firme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzykatozycie napisz proszę jak sprawuje się ten sprzęt http://www.systemtourguide.pl/systemy-audioguide ? Na stronie wygląda to wszystko bardzo profesjonalnie, zastanawiam się sama nad taką inwestycją, jednak zależy mi na szczegółowych opiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talinc
Cześć, niezbędny będzie ci odpowiedni strój do nowej pracy. Atestowane ubranie robocze możesz kupić tutaj http://krajowy.biz/firma,dormak-sendyka-roman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam kiedyś w takim systemie zmianowym, też w weekendy i przeniosłam się do biura. Nie będziesz miała z tym żadnych problemów. Dodatkowo zyskasz sporo czasu. Ja po zmianie pracy miałam aż za dużo czasu i zapisałam się jeszcze na kurs w weekendy żeby podnieść kwalifikacje http://www.szkolatrenerow-ster.pl/ . Teraz oprócz mojej pracy biurowej przymierzam się jeszcze do wykonywania drugiego zawodu. Polecam taką prace biurową bo masz więcej czasu i siły na realizowanie dodatkowych zadań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernestooo
Wszystko zależy od tego, co lubisz robić i co Ci dobrze idzie. Ja przeszedłem wiele szkoleń od handlu, przez couch i ochronę danych. Jestem inżynierem więc chciałem też robić coś w tym zawodzie więc zdecydowałem się na kurs EMC. Spodobało mi się projektowanie układów cyfrowych i teraz w tym pracuję. Kurs organizowała firma http://www.emcsolution.pl/. Warto spróbowac kilku rzeczy żeby zobaczyć, w czym jesteśmy dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×