Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to robi jakąś różnicę jaką moc lampy do hybryd kupię?

Polecane posty

Gość gość

Chcę kupić zestaw do hybryd, bo chodzenie co 3 tyg do kosmetyczki to nieco za duży wydatek. Na stronie Semilaca są różne lampy: 9V, 24V, 36V... Czy trwałość lakierów po nich się czymś różni? Jakie w ogóle są to różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie czas naświatlania. Ale mnie też interesuje czy trwałość lakieru zależy od lampy, czy lampa nie ma znaczenia (jeśli jest nowa i np. żarówki nie są wypalone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9v są zdecydowanie za słabe - wszystko, tylko nie one :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za słabe do czego? żeby utwardzić czy żeby jest problem z trwałością lakieru - jeśli tak to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna44444433333
Lampy 9w po prostu baaardzo słabo utwardzają, nawet gdybyśmy 5 minut na każdą warstwę trzymały to może się zdarzyć że za 3 dni nam płatem odpadnie lakier i juhuuu :P Koniecznie 36w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuję jaśniejszego wytłumaczenia - jak krowie na rowie: powiedzmy, że czas nie jest problemem - mogę utwardzać i 5 minut. W końcu po tych 5 minutach mam utwardzone, na płatku nie zostaje kolor z paznokcia. Czy ten efekt, uzyskany dłużej, jest gorszy od efektu z mocniejszej lampy? czy chodzi jedynie o szybkość czy na późniejszą trwałość też ma to wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna44444333
Potrzymasz w lampie 9w załóżmy te 5 minut. Możesz nawet godzinę haha. Ale trwałości to nie zmieni, bo przy takiej mocy jest z natury słaba, i następnego dnia/za kilka dni może Ci płatem odejść lakier, albo przy myciu naczyń Ci zejdzie, albo jak stukniesz w coś mocniej paznokciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teoretycznie z lampy 36 też mi może zejść płatem za 3 dni. Pytam o to jaka jest różnica w utrwaleniu, bo tego nie rozumiem i chyba nie zrozumiem - skoro uzyskałam efekt utwardzenia - w jednej lampie szybciej a w drugiej wolniej - to dlaczego niby coś miałoby mi odpaść? Czy czas naświetlania ma wpływ na trwałość? "bo przy takiej mocy jest z natury słaba" - ok, więc trzymam dłużej i efekt osiągam. Pytam, bo stosuję właśnie najsłabszą lampę i noszę lakiery po 2 tygodnie. Zastanawiam się co by mogło się zmienić gdybym kupiła mocniejsza lampę - może połysk? czy tylko czas utwardzania? Jeśli tylko czas - to dla mnie bez sensu. I tak musze ściągac po 2 tygodniach, bo paznokcie rosną mi szybko i odrost mam zbyt widoczny, żeby nosić dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×