Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzika Afryka3333

dobre solarium w Tychach

Polecane posty

Gość dzika Afryka3333

jak w temacie niedługo mam wesele brata i chciała bym sie ładnie,aczkolwiek delikatnie opalic chodziłam kiedys na solarium,ale to było b.dawno temu i tmto jest juz zlikwidowane dajcie jakis namiar kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre solarium w Tychach mami sun na "k" zamknęli jakis czas temu wiec jestem na etapie poszukiwań nowego chodze raz w tygodniu wiec na razie sprawdziłam 2 pierwsze to w tym białym wolnostojacym budynku na przeciwko hotelu tychy -tanio ale moim zdaniem średnio-mam wrazenie że opalenizna jest jakby przypiecziona...bardzo średnio cennik za 16 min płace jakieś 12 zl drugie to w klubie zdrowie na basenie (na dole) tu wystarczy mi 10-12 min minuta 1,20 czyli drozej ale po pierwsze szybciej bo 10 lub 12 min a nie 16, a po drugie o wiele ładniejszy efekt na dzisiejszy dzień polecam właśnie to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam solarium w Dąbrowie Górniczej przy Hucie Bankowej. Jest rewelacyjne, lampy są brązujące, chodzę 2 razy w tygodniu i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie może coś o fajnym salonie kosmetycznym w tej miejscowości? Przyjeżdżam na weekend, chce się zrelaksować przy okazji, że już tam będę :) Za odp. była bym bardzo wdzięczna <333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×