Odpowiedz na ten temat

Fryzjer Będzin- Poszukiwany:)

• gość 2016.11.16 [13:43]
    Salon na piątkę z plusem!!!!Dziekuje za uratowanie włosów !!!!Dosłownie!!!dziekuje panie Przemku
  • gość 2016.12.29 [21:59]
    Bardzo podoba mi sie moja nowa ja stworzona przez fryzjerów z Fanaberii.Kolor i strzyżenie przecudne,wszyscy mi zazdroszczą
  • gość 2017.01.08 [12:00]
    Fanaberia najlepszy team w okolicy!!!!kolor mam wspaniały ,polecam polecam polecam
  • gość 2017.01.13 [22:58]
    jak ja sie ciesze ze nie ma tej duzej kosmetyczki w fanaberi.Robiła wszystkim wielką łaske a powinna sama spojrzeć w lustro.Nie wychowana baba.Teraz jest tam miło i przyjemnie.Nikt wreszcie klientom nie obrabia d....y.Tam chce sie poprostu przyjść.I te dawne wielkie panie fryzjerki-jak super ze to juz dawno bylo.Slyszalam dzisiaj ze nawet sobie teraz tyłki obrabiają.ja wrócilam do fanaberi jestem bardzo bardzo zadowolona.Kadra fryzjerska bomba.Szczerze polecam
  • gość 2017.01.13 [23:01]
    ja podpisuje się pod koleżanką.Siedzimy sobie razem i przypominamy nasze eksperymenty z fryzjerami.Pan Damian z Wierzbicki i Szmit to ekspert od strzyżeń!!!!!!Dziękuje Panie Damianie jeszcze raz i znowu pana odwiedzę!!!!!Będzin górą!!!!
  • gość 2017.01.14 [14:06]
    Podobno ta dziewczyna z warsztatu piękna (wcześniej z fanaberii)ma bardzo chory kręgosłup .Tak mi jej żal bo dość ze z tymi dziećmi taki problem to jeszcze teraz operacja.Ale i tak była odważna ze z takim problemem zaryzykowała
  • gość 2017.01.14 [20:53]
    Ona odkąd ja znam narzekała na wszystko,ale najbardziej osłabia mnie jej waga ,ciągły pot na czole i sapanie.Jej organizm tego nie wytrzymuje
  • gość 2017.01.15 [11:54]
    otwarł się w Będzinie warsztat piękna.Ludzie tam jest zimno!!!!podczas mycia głowy zmarzłam.To nie do przyjęcia!!sanepid powinien was pozamykać!!!
  • gość 2017.01.16 [21:32]
    normalnie to nóż się w kieszeni otwiera.Jak widzę te małe saloniki,których w Będzinie jest jakiś wysyp i usługi jakie oferują to aż żal ,że ludzie za to płacą.Weszłam do tego Warsztatu Piękna,niby dwie fryzjerki i nawet kosmetyczka,ale wyszłam wystraszona! co to jest??????????pani nie bardzo wiedziała o co pytam
  • Marlena Z 2017.01.17 [14:08]
    Z pewnością znacie program „Ostre Cięcie” prowadzony przez Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta, którzy szczycą się swoimi sukcesami we fryzjerskim rzemiośle.
    Guru fryzjerskiego fachu w swoim programie uświadamia personel salonów uczestniczących w programach, co jest podstawą sukcesu w tym biznesie. Podkreśla znaczenie:
    . jakości usług – szkolenia personelu,
    . zdrowia włosów,
    . komunikacji interpersonalnej – czyli dbałości o relacje z klientem.
    A więc do rzeczy Czy pan Andrzej zdaje sobie sprawę, że widzami jego programu są głównie klienci salonów fryzjerskich i czy jest świadom, że każdy teraz wie jak powinien być potraktowany przez profesjonalnego fryzjera?
    Sprawdziłam na własnej skórze, a raczej głowie, jak się sprawy w rzeczywistości mają w W&S BĘDZIN FANABERIA
    Zawsze jestem przerażona jak nożyczki klapią mi koło ucha, stąd szczególnie kusząca była dla mnie obietnica miłej, relaksującej atmosfery. Ponadto zależało mi na dobrej fryzurze . W końcu profesjonalizm gwarantowali Wierzbicki & Schmidt
    Ustaliłam termin co do godziny i cenę.
    Przybyłam na czas z duszą na ramieniu A tu pierwsza niespodzianka „małe opóźnienie”– pół godziny!
    Na pocieszenie dostałam pół szklanki ciepłej wody. Jak się okazało to miało mi wystarczyć. Wprawdzie zapytana o dolewkę odpowiedziano że chętnie ,ale nie podano mi jej. Siedziałam zatem o przysłowiowym suchym pysku, i nikt nie raczył mi powiedzieć jak długo to potrwa. To by się zgadzało, z ideą programu „Ostre cięcie” to rzeczywiście było bardzo ostre, oschłe = nowatorskie podejście do klienta! Wreszcie przyszedł do mnie pan D. - mój fryzjer"
    Sama szefowa zapewniła mnie, że jestem w dobrych rękach. Opowiedziałam czego oczekuję, na co pan bąknął coś pod nosem i zabrał się do cięcia. Nie powiedział mi co zrobi i jakiej długości będzie efekt końcowy. Gdy podcinał końcówki włosów, zapytałam grzecznie czy mi ****ardziej skróci. „A co ja robię?” - usłyszałam. No i czar prysł, tyle z miłej rozmowy, znaczy nadal po nowemu!
    Fryzura skończona.
    Nie do końca pewna co mam na głowie wyjmuję kartę żeby zapłacić, a tu kolejne niespodzianki- cena wyższa niż zapowiadana
    Z duszą na ramieniu, strasznie wkurzona, stanęłam w domu przed lustrem.
    Fryzura okazała się (na szczęście) akceptowalna. Gdyby nie ten cały „profesjonalizm i nowoczesność” pewno uznałabym ją za ładną. A tak został mi wyjątkowy niesmak i po raz kolejny przekonałam się, że „telewizja kłamie”!usmiech.gif
    P.S. Życząc panu Andrzejowi Wierzbickiemu dalszych spektakularnych sukcesów zawodowych,lecz powinien się pan zająć salonami współpracującymi ,w nich obsługa i "profesjonalizm" odbiega od idei które pan poleca, pozostaję z wyrazami...
  • gość 2017.01.18 [01:29]
    widzę że powyżej Musiał się uruchomił bo takie fikcje mógł napisać tylko on.Sorry dawne fryzjerki ale wasz intelekt nie jest za mocny więc chyba te bzdury pisał ktoś bardziej inteligentny,ale z bujną dość fantazją.Pan znany z takich bajek i podbierania klientów.Znam temat i znam tez Was wszystkich.Więc zastanówcie się bo mogę kilka rzeczy wrzucić też w internet,a będzie Wam bardzo wstyd.Śmiać mi się chce z takich wpisów.Żaden klient (prawdziwy oczywiście) tak by nie napisał .Warsztat piękna też maczał w tym wpisie swoje paluszki,bo jak mowi przysłowie ,,Tonący brzytwy się chwyta".Ale nie tędy droga Panowie i Panie.Chyba to już wstyd,aby byli pracownicy tak walczyli o klienta.Zajmijcie się pracą lepiej bo o biznes trzeba dbać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gość 2017.01.18 [02:31]
    proponuje dawnym pracownikom zająć się swoim biznesem a nie tracić energii na lewe wpisy na forach internetowych.
    Rafał
  • gość 2017.01.18 [09:16]
    Ci co piszą złe opinie o Fanaberi to byli pracownicy.Moja siostra była u nich na strzyżeniu i juz tam nie pójdzie więcej bo opowiadają niestworzone historie.Wiem jak było wcześniej ,pracodawca latał koło nich,prezenty,szkolenia a nawet ciuchy dostawały .Na święta widziałam perfumy i koperty.I teraz taki zły?No ludzie bez jak
  • gość 2017.01.18 [12:04]
    Cała ekipa z Fanaberii to świetny team!!!
    Prosze nie zwracać uwagi na głupie wpisy od zazdrosnych ludzi
  • gość 2017.01.18 [14:53]
    byli pracownicy są tchórzami i cwaniakami za komputerem
  • gość 2017.01.18 [14:55]
    obiecuje że nigdy nie zostawię nikogo o suchym pysku
    he he he he eeeeeeeeehhhhhhhhh
  • gość 2017.01.18 [15:59]
    wszystkie dolewki w całym Będzinie GRATIS do zakupu skarpetek
  • gość 2017.01.18 [21:31]
    Marlena Z - nie mów do mnie teraz !!!!!!!
    Dorzucam skarpetki !
  • gość 2017.01.22 [20:59]
    Przecież warsztat nie ma swoich klientów tylko to są zabrani ludzie poprzedniemu pracodawcy. Tak daleko nie zajadą
  • gość 2017.01.26 [16:05]
    Bardzo miło spędziłam czas w salonie WS w Będzinie.Polecam z całego serca a fryzura jest prześliczna
  • gość 2017.02.09 [00:10]
    czytając to forum brzuch mnie rozbolał ze śmiechu . Ci mądrale co tak zarzucają panu Wierzbickiemu poziom w jego salonach to chyba nieudani żartownisie . Jestem stałą klientką w Będzinie . Tam nie da się inaczej jak tylko wyjść zadowolonym . Obsługa pierwsza klasa . A efekt na włosach wow..... same się układają po strzyżeniu . Serdecznie pozdrawiam i podziwiam za pasję i profesjonalizm.
    Katarzyna
  • gość 2017.04.28 [17:32]
    Jezu o co tu chodzi? Jakaś przepychanka słowna pomiędzy właścicielem salonu fanaberia i cwaniarami, które odeszły na swoje. Ha hhahah. Ja osobiście byłam klientkom pewnego salonu i go nie polecę już nigdy za spalone włosy, ale polecę Wellę Professionals Będzin. Nie jest tanio, ale jestem zadowolona. Polecam.
  • gość 2017.05.27 [18:24]
    A ja polecam Fanaberia w Będzinie. Jeżdżę tutaj aż z Bielska, ale na serio warto. Wreszcie mam piękne włosy i wspaniały nastrój dzięki
  • gość 2017.06.13 [21:50]
    byłam i polecam wszystkim. Tak miłej obsługi jeszcze nie spotkałam, a włosy są genialnie obcięte, same się układają. Dodam, że są kręcone i nikt nigdy nie potrafił sobie dać z tym rady. Panie Wierzbicki gratuluję kadry w Będzinie, rewelacja.
  • gość 2017.06.23 [13:41]
    bardzo dobrze trafiłam w cudowne ręce. Fanaberia w Będzinie to mistrzowie! Bardzo jestem zadowolona. Moje włosy są blond i wreszcie odzyskały blask i nie są suche. Produkty genialne
  • gość 2017.09.12 [21:41]
    WS Wierzbicki w Będzinie to najlepszy salon w jakim byłam od lat. Fryzjerzy cały czas opowiadają o włosach, a wiedzę mają niesamowitą. Efekt końcowy przewspaniały. Uwielbiam ten salon.
  • gość 2017.09.19 [00:51]
    Witam,czy ktoś z Was wie gdzie pracuje w tej chwili pan Przemek z Fanaberii????

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...