Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciasteczko80

Fryzjer Będzin- Poszukiwany:)

Polecane posty

Gość gość
Fanaberia nadal numer jeden,a na dodatek jeden z pięciu salonów w Polsce firmowanych przez pana Wierzbickiego i Szmidta.Dziewczyny chyba jedyne w okolicy szkolone regularnie.Teraz czeszą najlepsze polskie modelki i inne gwiazdy np.tvn ,pełno zdjeć na internecie.Wreszcie jakiś dobry fryzjer w małym Będzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia77
Fanaberia ....... taaaaaa tyle krzyku że szkolenia i że tak rewelacyjnie z tym że P.KASI to ta sława uderzyła za bardzo do głowy .Kiedyś to była skromna fajna dziewczyna a teraz ,brak słów.Smutne jest to jak bardzo ją to wszystko zmanierowało .Miałam mieć spektakularną zmiane a mam spektakularną porażkę za 160 zł na krótkich włosach :( kiedyś polecałam teraz radze omijać i pytajcie konkretnie o cene bo możecie się zdziwić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zniknięciu Pani Justyny z Fanaberii długo zastanawiałam się, gdzie się zakotwiczyła, bo nikt "w ciemno" nie robił mi tak dobrze włosów. Fanaberia owszem "zdziczała" a szefowa powinna iść ewidentnie na jakiś kurs traktowania klientek. Nie czytałam wszystkich odpowiedzi, może juz ktos napisał, ale dziś już wiem, że Pani Justyna jest w Efekcie na dole Małachowskiego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz głupoty o jednej z najbardziej rozwijających się w Polsce Akademii Fryzjerskich .I nie pisz o jakiejś tam Justynie,która nie jest żadnym autorytetem dla fryzjera.Ludzie z Fanaberii szkoleni są profesjonalnie i nie ubliżaj nikomu za jego pasję i jego czas poświęcony,aby być lepszym.I doceń szkolenia,bo fryzjer niedouczony jest jak stary mebel.Trzeba czasem zadać sobie sprawę,że zawiść ,że ktoś jest lepszy do niczego dobrego nie prowadzi.Ja też mam salon i wyobraź sobie,że często korzystam z porad Akademii WS oraz szkoleń.Są to wspaniali fryzjerzy,a ty najwyraźniej nie znasz nikogo z ich kadry,więc daj już spokój i zostań w swoim świecie,proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super. Tak dlugo szukalam p. Justynke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymagająca
Ja mogę polecić tylko 2 salony fryzjersko kosmetyczne - Wella na Syberce i Fanaberię na mieście. Reszta to aż strach wejść żeby się czymś nie zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sombre
Zgadzam się - Wella na Syberce, a potem Fanaberia na mieście. Reszta to jakaś komedia, no może jeszcze Efekt na mieście. Więcej już nie pamiętam, za wszystkie bardzo żałuję, ale do innych na bank nie pójdę. Z tych 3 - to i tak best is Wella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Do tej pory chodziłam do Fanaberi,ale od czerwca już P.Beata tam nie pracuje może ktoś wie gdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje dla p.Beaty że w końcu na swoim Hairstylist Beata Kulak 3 Maja 32/3, 41-300 Dabrowa Gornicza, polecam zawsze zadowolona klientyka do zobaczenia w przyszłym tygodniu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje bardzo za namiar ...super wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasssza
No muszę to powiedzieć! Fryzjer to zawód i fakt, że podlega ustawicznemu szkoleniu nie powinien być traktowany jak sukces firmowy. Bo to trendy mody wyznaczają konieczność podążania za najlepszymi w branży. Byłam raz klientką FANABERII w Będzinie. Nie dość, że efekt końcowy był taki sobie, w sensie absolutnie przeciętnego skutku, bez potrzeby mycia włosów i bez modelowania, a nawet bez suszenia, cięcie krótkich włosów - wysoko wyszkolona fryzjerka za 20 minut pracy przy moich włosach - bez jakichkolwiek oporów temat zakończyła kwotą 60 zł./ SZEŚĆDZIESIĄT/ Drogie panie - z całą pewnością nie podnosicie standardów, a już na pewno nie zachęcacie do kontynuowania wizyt. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha aha haha fanaberia dobre sobie. Chwalicie się że Smidt i ten drugi, a ostre cięcie i te ich fryzury przed po, to pożal się boże. Jak oni tak uczą tych z fanaberii jak sami obcinają, to dziękuję. Przereklamowany salon, który ratuje się jakimiś 2 panami, bo już nie idzie i trzeba szukać rozwiązań. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he ,ale znawcy się odezwali.Pani Beata z braku klienta chce zrobić reklamę na internecie???Wstyd.Pani już nie pracuje w WS więc radzę zająć się szkoleniami i edukacją ,bo cały rok nie da się wykonywać jednej fryzury.Dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata spaliła mi włosy jeszcze w Fanaberii,nigdy bym tej osoby nie poleciła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nie mogę sie dobrze wypowiedziec na temat "Hair stylist" i Pani Beacie . Bylam raz i to wystarczylo by miec popalone wlosy rozjasniaczem firmy "mila" , myslalam ze zostane obslużona dobra marka montibello ale niestety tylko farby mają z firmy montibello a rozjasniacz i inne produkty z gorszej półki marki . Także nie POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerzy w Fanaberii super,właśnie po szanownej Beacie poprawiali mi włosy i wreszcie udało sie wykonać kolor jaki chciałam mieć ,sam pan Tomasz bardzo pochwalił ich za prace .Bylam ,widziałam praca aż wre i przestańcie wypisywać głupoty na temat panów z ostrego ciecia bo tylko zazdrość przez was przemawia ze komuś sie wreszcie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GADACIE_BZDURY_PANIENKI
A ja za to polecam Fanaberie a raczej Akademie Wierzbicki i Schmidt! Owszem, zgadzam się. Fryzjerki tutaj wymienione (o ile wgl zasługują na to miano) są marne w swoim zawodzie i aż się dziwie ze otwierają coś swojego. A w fanaberii- nowy team który uwielbiam, bo do kogo bym nie poszła, to wychodzę zadowolona. Moj faworyt- Pan Przemek :) pozdrawiam gorąco i współczuje Pani niżej. Kiedyś tez mi rozjaśniono nieumiejętnie włosy, a skutki były strasznie. Na szczęście mam teraz ulubionego fryzjera, który potrafi temu zaradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem fanką pana Przemka!!!!!Mocno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do NATAssza cena 60zl to dużo?Jedz do Katowic to fryzjer praktykant obetnie cie za 120-150.Jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stałaklientka
Marka mówi sama za siebie. Wole zapłacić 60zl i być zadowolona niż 30/40 i robić na drugi dzień poprawkę za kolejne 40 i tracić coraz więcej włosów. Polecam FANABERIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalk
Tez muszę się wypowiedzieć... Usługa w HS wykonana na przyzwoitym poziomie. Strzyżenia grzywki chyba nie da się zepsuć ale można pozostawić zle wspomnienia w oczach klienta po brudnych baznokciach i śmierdzącym spalonym ciele... Na prawdę fujjjj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ale faktycznie ten zapach spalonej kury,feeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dąbrowa biedna,śmierdzi spalenizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chętnie zapłacę 60 zł. pod warunkiem, że uzyskany efekt będzie zadawalał mnie. To całe gadanie o płacy minimalnej, w sytuacji gdy 20 minut kosztuje 60 zł. - to o kant dup... rozbić! I proszę nie świecić mi w oczy zajawkami, że w Katowicach, Wrocławiu czy Krakowie... my jesteśmy w małym prowincjonalnym Będzinie. Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno to idź do fryzjera na swoją kieszeń ,po cholerę płacisz 60zl jak cie na nie nie stać ,myśle ze znajdziesz spokojnie za 30.Nie rozumiem twoich uwag .Mój fryzjer bierze za strzyżenie 120zl,to mój wybór i setki innych.Wolny rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj widzę że robienie czarnego pr trwa nadal ,trochę słabo się broni Fanaberia wypisując nie ciekawe opinie na byłych pracowników .Justyna zła,Beata tęż fatalna ,a jeszcze nie dawno były to najlepsze fryzjerki wychwalane przez szefową. Już niebawem pewnie będziemy czytać że kolejne dziewczyny które tam już nie pracują ,to fatalni fachowcy.A wiem że niedługo P.Agata i Kasia i P.Agnieszka której osobiście nie ,znam ruszają z swoim salonem w Będzinie. Trzymam kciuki dziewczyny za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż... Osobiście Pani nie zna, ale pamięta kto przed 5 laty i paroma miesiącami pracował w Fanaberii. Ja właśnie w te wakacje powróciłam do Fanaberii, ale do innych pracowników i wcale mi- jako klientce nie jest żal, że tamci odeszli. Dlaczego? P.Agata zadarty nos, wielka uczona a nawet dobrze nie potrafiła mi paznokcia wyprofilować. Drugi powód: P. Kasia, która zrobiła mi żółty kolor na włosach a jak zapewne co 2 kobieta wole ładny blond o czym poinformowałam fryzjerkę. Ostatni powód: Panowała tam średnia atmosfera, miałam wrażenie, że jeden drugiemu wsadziłby nóż w plecy i dziwi mnie, że obie tak odmienne i odległe od siebie osoby otwierają salon... Salon do którego na pewno nie zawitam za stare dzieje. A co do fanaberii, znowu polubiłam tam chodzić ze względu na rodzinne ciepło, troskę o klienta i wysoki poziom wykonywanych usług. A szefowa to przemiła osoba! Dlatego też nie wiem czy odpisuje klientkom, czy też byłym współpracownikom którzy za wszelką cene chcą pogrążyć fanaberie, ale to kochane co robicie to żenada. Proponuje zająć się rozwijaniem 16 salonu fryzjerskiego na jednej ulicy i modlić się aby się udało. Tylko Bóg w tym przypadku może pomóc i szkolenia... Bo Panie jesteś daleko w szerokiej D. Pozdrawiam i przepraszam z góry za tak oschłą i negatywną opinie. Po prostu drażni mnie bezczelność ludzi oraz byłych współpracowników. Niestety sama byłam szefową na której chcieli odegrać się byli pracownicy... Cóż- z marnym skutkiem dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ mi wydarzenie w małym Będzinie,że ktoś tam zmienił pracę,ranga światowa.A kto wie kto to jakaś tam Agata czy Justyna?Kogo to obchodzi?W Będzinie jest jakieś trzydzieści może więcej salonów i saloników,otwierają się i zamykają i tak w kółko.A życie biegnie dalej i nikt,zupełnie nikt nie zwraca na to uwagi.A wypisywanie na forum,że ktoś coś otwiera to tylko darmowa reklama osób zainteresowanych.Nie lepiej byłoby jak uczciwy biznesmen wykupić sobie reklamę w gazecie??????Cóż,człowiek ze wsi wyjdzie,ale......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,ale chlew zrobił sie na tym forum i piszecie nie w temacie!!!!na targ do Będzina,a nie na salony!!!!!!!! I jeszcze raz na zawsze:tylko salon Wella i Studio Fanaberia są w Będzinie na topie,reszta to chlew jak na tym forum!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda ,ale fenomenalna kadra.Jeszcze nigdy nikt tak mnie nie rozpieszczał,czułam się jak VIP.A efekt na włosach fenomenalny.Polecam Fanaberia Będzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×