Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atakasiaka

ile czasu zajmuje Wam zrobienie tipsów

Polecane posty

Gość atakasiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyk szyk szyk
nie robie tego badziewia, to dobre dla plastikowych barbi. a nie dla normalnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakasiaka
szczególnie tym poczatkujacym... ile czasu tipsy a ile przedłuzanie na szablonie? ja robiłam ostatnio na szablonie tipsy kolezance 5 godz!!!wyszło super ale kurde podłamałam sie troche tym czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocianek22
szyk szyk szyk - ja zajmuję się profesjonalnie robieniem tipsów, i nie sądzę aby moje klientki były plastikowymi barbie. Chyba pomyliłaś profesjonalne tipsy z tymi ze sklepu za 4 zł. atakasiaka - ja na szblonie robię ok 2godzin i jest to french stały + ozdoby, jeżeli chodzi o zwykłe tipsy to jest to ok 1,5h-2h. Co zajmuje ci tam tak duuużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakasiaka
kurcze no nie wiem czemu tak długo-w sumie pewnie głownie dlatego ze nie mam wprawy jeszcze-robiłam dopiero kilka razy:( strasznie sie grzebię przy piłowaniu-kiedys miałam niemile doswiadczenie jak robiła mi tipsy kolezanka-przepiłowała mi wszystkie paznokcie pilnikiem prawie na wylot,to był koszmar...teraz ja sie boje piłowania zebym komus nie zrobiła krzywdy i nawet zel piłuje głownie tylko bloczkiem a wiadomo ze bloczkiem to sie piłuje i piluje:( poza tym kazda warstwe zelu utwardzam po 3 min a ostatnia 6 min,do tego dochodzi utwardzanie białego zelu jesli robie french,do tego wtapianie i schodzi strasznie dłuuugo:( szczegolnie jesli robie na szablonie,to juz w ogóle.. wychodzi mi ładnie ale kurde tyyyle czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobkowa
to lepeij sie guzdraj i ron narazie przez te 5 godzin nzi jakbys miala wypilowac komus pazury na amen ;-) na pewno sie wprawsz i za jakis czas ebdziesz robic tipsy raz dwa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterka
dojdziesz do wprawy,postaraj sie nie nalewac duzo to nie bedzie az tyle pilowania .ja robie frencha akrylowego 1.5godz ale lepie juz 5 lat pazn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytkiewicz
czesc!!!ja tipsami zajmuje sie dopiero od 7 miesiecy ale cale zalozenie tipsow zajmuje mi prawie 3h (w tym czasie tez daje cekinki pod zel)wydaje mi sie ze to i tak nie dlugi czas jak na osobe poczatkujaca.trening czyni mistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania19801
hej! ja robiłam raz w zyciu tipsy jak brałam slub. kosmetyczka zakładała je ok 2 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsy są OBRZYDLIWE
to jak chwalenie się sztuczna szczęką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frytkiewicz :-) mi od roku robi znajoma zelami i chcialabym samasobie robic.Moglabys mi polecic gdzie moge sobie kupic dobre zele itp. dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×