Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JIL

Nail Tek Pytanko?

Polecane posty

Gość JIL

...przeczytalam o nim wlasnie na tym forum. Zamowilam Nail Tek II intensive therapy i uzywam od dwoch miesiecy. Moje paznokcie sa dlugie, nie rozdwajaja sie wiecejednak nadal robia mi sie zadziory po bokach! Co robic czy powinnam dokupic Fundation II czy moze zestaw NAIL TEK III ???? Jesli macie moje drogie doswiadczenie z tymi wspanialymi peparatami prosze o dorade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyca
Ja uzywam obufoundation i intensive terapy od dwoch tygodni...co prawda nie ma mowy o utrzymaniu sie na paznokciach 7 warstw, ale 3-4 i zmywam. powiem tak-kciuki mam naprawde imponujace, reszt lepsza niz zwykle ale boki przypilowuje co tydzien.... jak masz kase to kup sobie tez ten podklad foundation...jest niesamowity, jak zaschnie na paznokciu to nie ma blyszczace warstwy tylko taka bardzo matowa-spokojnie mozna na codzien miec tylko to i nie widac ze masz lakier czy cokolwiek...napewno zapewnia lepsza przyczepnosc lakieru-wiec tak czy siak sie przyda do malowania w dluzszej perspektywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lazla5b
Dziewczyny jak kupujecie Nail Teka to szukajcie go na Allegro. Tam cena wychodzi 45 - 50 zł. Ja kupowałam przedtem w hurtowni ale prawie 100 zł przepłacałam, a znalazłam na allegro ten sam oryginalny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Nail Tek II i używam go od 1,5 miesiąca, ale nie jestem z niego zadowolona, ponieważ jak do tej pory nie widzę rezultatów. Jedynie co można zauważyć to zżółknięte paznokcie :( Dla mnie jest do niczego, zastanawiam sie czy jest sens używać go dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kupowanie na allegro, to nie skusiłabym się go tam kupić. Poczytajcie sobie o tym na forum wizazu, na allegro często sprzedają w oryginalnych opakowaniach ale podróby. A do tego ta cena; wiadomo ze nikt nie sprzedaje po kosztach zakupu, czyli ok. 45 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla5b
wracając do Allegro. Ja tam kupuje i produkt działa. Jeżeli ktoś ma dostawcę z USA to może pominąć wszystkie koszta hurtowni i innych pośredników i może sprzedawać ten sam oryginalny produkt w o wiele niższych cenach i tak na tym zarabiając. I patrząc z drugiej strony, po co przepłacać płacąc krocie pośrednikom. Jeszcze raz polecam bo działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×