Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
martalada

Przedłużanie włosów

Polecane posty

Witam wszystkie poszkodowane. Zrobiłam włosy u Kamili.W niedaleko Białegostoku i jestem załamana. Może napoczątku to i ładnie wyglądały bo były długie a ja miałam do ramion włoski, i były gęste.Byłam zadowolona napoczątku...lecz kolejne dni stały się dla mnie koszmarem....kiedy rano wstawałam to odrazu szłam czesac włoski które zawsze splatałam do snu. To była masakra. Za każdym czesaniem wypadały mi garsciami. Na poczatku tak sie tym nie przejmowałam bo miałam ich ciągle duzo, lecz z kazdym następnym dniem było ich coraz mnie i mniej...nie dosc ze sie strasznie plątały to jeszcze wypadały w takich ilościach. Pilegnowałam je tak jak ona mi kazala. Odzywki z jedwabiem, szmpaon specjalny, dużo jedwabiu itd ale o nic nie dawało...ciągle było ich mniej...Kiedy pisąłam do niej na gg to ona mówiłą mi że to jest normalne ze przedłużane wosy wypadaja...a na poaczatku mówiła mi że ze 2-3 poasemka mi moze wypasc...wypadły mi 4 a dotego ałoesy leciały przy czesaniu garsciami:(:(Mam włoski naturalne europejskie 55cm a na koncowkach siano dosłownie jak u lalki barbie. Wniosek jest jeden ta młoda dziewczyna nie umie poprostu przedłużac włosow!! Nikomu jej nie polecam!!! Jej certyfiakty pewnie są wydrukowane lub kupione za pewna sume pieniedzy...Inne panie z ktorymi pisałam na temat mojego stanu włosów to mówiły mi ze to jest niemozliwe...ze tak szybko straciłam tyle włosów ze tyle to powinno mi wypasc na cały okres ich noszenia! I ze powinnam to zgłosic!!!!!! NIEPRZEDŁUŻAJCIE WŁOSÓW U KAMILI WASILEWSKIEJ!!!! www.hairkam.blog.pl. Włosy ładnie wygladaja tylko na zdjeciach...a w rzeczywistosci jest wogle inaczej. Pewnie sie zastanawiacie czemu ma tyle zdjec w galerii? otoz drugi raz juz sie je nie trafi ta sama klientka...a te co nie wieda to ptrzedłużaja u niej. Ja mam przedłuzone metpda kretaynowa...podobno najgorsza i najbardziej niszczaca włosy.Dziewczyny jak macie jakies pytania to piszcie e-maile. Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×