Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buntara

Salon Kosmetyczny- jak przyciągnąć klientów? Na co zwracacie uwagę?

Polecane posty

Cześć Otwarłam malutki salon kosmetyczny, poradźcie mi proszę na co wy zwracacie uwagę wybierając salon kosmetyczny. Chciałabym by klienci korzystali z moich usług jak najchętniej więc podpowiedzcie mi proszę na co zwracacie uwagę albo może byłyście w jakimś salonie i coś was zdecydowanie do niego zraziło albo szczególnie się spodobało? co to było? Chciałabym dodatkowo przeznaczyć jakąś sumę na promocję salonu i myślałam o zakupie "gadżetów" z logo salonu. Co według was jest najfajniejszym takim gadżetem? myślałam o ładnych szklankach z przeźroczystego szkła ale może coś innego? pen-drive? długopisy? torby ekologiczne? Doradźcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketing szeptany działa cuda kochana. Plus ogłoszenia w serwisach np. takich bezpłatnych jak zybel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że promocyjne ceny na początek i fachowa obsługa.Nie liczy się wygląd salonu ale jakość wykonywanych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym zwrócila bardziej uwage na profesjonalizm a nie na wyglad salonu i gratisowe dlugopisy. Ciezko o dobra kosmetyczke - dlatego dla mnie to jednak jakosc bedzie brala gora. Wiadomo - ceny też nie moga byc z kosmosu - ale jak ktos np. za zageszczanie rzes chce np 80zl - to poprosilabym jednak o portfoliio - podejrzana cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym nie dała sobie zagęścić brwi za 80 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Hmmm... moim zdaniem salon kosmetyczny powinien wyglądać profesjonalnie i przytulnie za razem:) Ceny nie powinny być zbyt wysokie ale za niskie też nie bo to może odstraszyć. Poza tym dobrze by było gdyby w salonie ładnie pachniało:) Ludzie chętnie wracają do miejsc które kojarzą się im z ładnym zapachem. Z tego co wiem jest nawet coś takiego jak marketing zapachowy, zajmuje się nim m.in ta firma http://www.aromacorp.pl/ Może pomyśl nad tym? Możesz też zorganizować jakieś fajne promocje, to też przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon powininien być czysty i przytulny. Z materiałow promocyjnych fajnym pomysłem jest własnie ekologiczna torba na zakupy taka materiałowa. To dodatkowa reklama :-) Ja w salonach kosmetycznych nie lubie traktowania mnie z taką pobłażliwością czasem nawet aż się wstydzę. Małolatą już nie jestem, ale nie znam się na kosmetyce dlatego chodzę do salonu kosmetycznego. Nie lubie przewracania oczami i śmiechu jak czegoś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co zwracacie uwagę? na profesjonalizm i czystość. Dezynfekcje sprzętu i rękawiczki personelu przy pracy i serio serio- miałam niesczęście " odwiedzic " salon, w którym nade mna oprócz kosmetyczki nachylała sie praktykantka z plamą na fartuszku....uwierz , każdego przestrzegam przed tym salonem, a plame zapamiętałam na długo i natrętna praktykantke równiez... irytuje mnie też forma per" a teraz usiądziemy i zrobimy paznokietki, rączka tu...". Nie jestem dwulatkiem, by do mnie stosowac irytujące zdrobnienia na każdym kroku, ani tez jakąś eminencją, by mówiono do mnie w pluralis majesticus. Wystarczy per '' pani'', uprzejmosc, fachowosc i niezdrabnianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Zdecydowane przede wszystkim na jakość wykonywanych usług:) Na personel - czy jest miły, uprzejmy, zadbany - bo to przecież wizytówka. Na wystrój, czy jest przyjemnie, miło, elegancko, ładnie. No i na ceny które są też bardzo ważne. Mi bardzo podoba się pod tymi wszystkim względami salon Tanrei w warszawie na Nowogrodzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśl nad tym jak rozszerzyć ofertę, lub bardziej dopasowac ja do rynku lokalnego. znam przypadek, że znajoma podszkoliła się w zakresie medycyny estetycznej i klientek jej przybyło. a szkoleń tego typu nie brakuje - http://pimik.pl - mozesz zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klientów przyciąga komfortowe wyposażenie i wyjątkowa atmosfera miejsca. Szukając dobrego salonu kosmetycznego warto zwracać uwagę na profesjonalny sprzęt,np. taki: www.forspagroup.pl i miłą obsługę. Ja zawsze sprawdzam takie rzeczy,zanim wybiorę się na jakiś relaksujący albo upiększający zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czystość i estetyka. Sposób przechowywania kosmetyków itp. Salon powinien wyglądać gustownie a nie kiczowato. Wszelkie zbędne ozdóbki, figurki, natłok sztucznych kwiatów - sprawiają że salon wygląda tanio a nie profesjonalnie. Kosmetyczka powinna być dokładna i rzeczowa - jasno objaśnia na czym polega dany zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×