Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helio33

Słyszałyście o manicurze japońskim? gdzie można zrobić?

Polecane posty

Gość Helio33

miałam dość długo nakładane tipsy, w sumie bez przerw i moje paznokcie jak możecie się domyślić to jedna wielka masakra... ogólnie swoje paznokcie miałam zawsze ładne, chce ich doprowadzić jakoś do ładu. Oglądałam niedawno jakiś program i dziewczyna właśnie polecała tam mani japoński, na czym to polega? jest skuteczny? gdzie najlepiej się na taki zabieg udać w stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelkniczka iibmok
jest to super zabieg.polega na wcieraniu w paznokieć coś w podobie do pilingu , powstaje cos w rodzaju wartwy utwardzającej. po zabiegu paznokcie sa błyszczące niczym pokryte żelem i twarde :) jest to extra sposób na doprowadzenie swoich poaznokci do ladu:) i własnie po tipasach super regeneruje. sama przez 5 lat nosiłam tylko tipsy i po tych maniciurach doproadziłam swoje paznokcie do stanu przed tipsami a nawet jeszcze lepszego :)nie wiem gdzie mozna go wykoncac bo ja robie go u koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasabka
jest to świetna alternatywa dla tipsów. wcześniej robiłam je dość często, ale moje paznokcie wyglądały fatalnie. bez tipsów było mi wstyd pokazywać dłonie, ale na szczęście dowiedziałam się o japońskiej metodzie. teraz uważam że takie manicure jest sto razy lepsze niż tipsy. nie dość że jest dla paznokci zdrowsze to i wygląda naturalnie, nie ma tego sztucznego efektu jak przy tipsach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia99
powiem Ci, ze maniciure japoński naprawde ratuje zniszczone paznokcie. w szczegolnosci jest wskazany dla osob ktore wczesniej korzystaly z bardziej inwazyjnych metod takich jak tipsy czy zele... wiem to z wlasnego doswiadczenia, takze jestem sprawdzonym zrodlem, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manicure japoński polega na wcieraniu pasty w płytkę paznokcia i naniesieniu na nią warstwy pudru, w miare szybko się robi. Pracuję w biurze i nie wyobrażam sobie innego manicure niż japońskiego, jest dyskretny i wygląda bardzo naturalnie, nie rzuca sie w oczy a paznokcie wyglądaja ładnie i schludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawilżacz
Moja żona odkąd ją poznałem to zawsze miała jakiś kolor na pazurkach, za chwile coś innego to potem z kolei te tipsy. Teraz w końcu odrzuciła to i ciągle narzeka na paznokcie. Chciałbym jej fundnąć taki manicure japoński, skoro uważacie że to dobra metoda. Myślicie,że będzie zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelkniczka iibmok
żona będzie zachwycona !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawilżacz, żona na pewno nie pogardzi, kobiety lubia takie prezenty ;) A skąd jesteś? Jeśli z Warszawy, to mogę ci polecić dobry salon, gdzie robią świetny mani japoński, na ul. Karolkowej - http://chantal.waw.pl/ Pani Monika robi tam cuda z pazurkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawilżacz
Jesteście bardzo miłe. Tak się składa,że jestem z Warszawy a żona poszła dzięki mnie do Salonu Chanta'l. Ona teraz nie wyobraza sobie innej formy pielęgnacji paznokci. Z tego co mi opowiadała to pracuje tam Pani Monika do której jeśli miałaby iść drugi raz to by właśnie do niej poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś wyszedł stamtąd niezadowolony z paznokci. Ja już się tam zadomowiłam na dobre :) Mieszkam na Saskiej Kępie, ale odległość nie stanowi dla mnie przeszkody, bo mam gwarancję wysokiej jakości usług, a przy okazji zapisuje się do Pani Bożenki na kolor i cięcie oraz potem wizyty u pani Magdy na oczyszczanie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam zestaw na allegro
i sama robię. Super sprawa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka cena
I jak długo starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam zestaw na allegro
Okolo 200 zł. Nie wiem na jak długo wystarczy, ale jest wydajny. Co dwa tygodnie robisz zabieg. Około dwa lata liczę, ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam zestaw na allegro
Niech bedzie rok, bo może przesadziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia99
co do zony, ktorej chcesz ufundowac manicure japonski to bylo pewne, ze bedzie zadowolona, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka77
Jestem z Warszawy i muszę Wam powiedzieć,że w tym salonie jeszcze nie byłam!Słyszeć,słyszałam o nim.Czasami odwiedzam inny,ale nie jestem na 100% zadowolona z usług.Także zajrzę tam na pewno i od razu poproszę Panią Monikę hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Warszawy i muszę Wam powiedzieć,że w tym salonie jeszcze nie byłam!Słyszeć,słyszałam o nim.Czasami odwiedzam inny,ale nie jestem na 100% zadowolona z usług.Także zajrzę tam na pewno i od razu poproszę Panią Monikę hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolnANIA
zadnych tipsow! lepiej kupic sobie naklejki Stick&Go ozdobne. co do jakopskiego to nie wiem w ogole dlaczego go porownujecie do tipsow- to jest zupelnie co innego przeciez. po japonskim pazurki sazdrowe i naturalne, nie ma to nic wspolnego z ozdabianiem dloni. japonski stosuje od 2 miesiecy i nigdy sie go nie wypre! uwielbiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00wioletka00
najlepiej w domu, zestawem kupinym w necie. ja tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolkayolanta
robilam w Salonie Lasahi w poznaniu i odradzam! sama metoda pewnie jest ok, ale pani w salonie zrobila to bardzo nieprofesjoanlnie, manicure byl nalozony tak jakby tylko na części paznokcia. Porównywalam z kolezanki (bo robila w innym salonie) i miala duuuuzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrusia żonusia <3
ostatnio japoński stał się bardzo modny, moje klientki coraz częściej się o niego pytają i wcale im się nie dziwie. Wracają regularnie bo po prostu mają super paznokietki po wcieraniu past. i też pracuję na p.shine, jak pewnie większość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam w necie - polecam!
na stronie sklepu ktory mi poradzila moja znajoma wkrecona w temat paznokci;)) firma NeoNail nie wiem czy kojarzycie, chyab spoko.ale na allegro tez sa, chociaz ja bym sie troche bala;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona-poznań
też byłam w Lasahi z jakiegoś grupona - japoński odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka00
kupilam w sklepie i tez Neonail :P ale to dlatego ze jest to przeze mnie sprawdzona firma a klientki musza miec to co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam ze jest fajny
i ze warto przejsc sie do kosmetycznki, chociaz sprobowac bo sie ni ebedzie zalowac ale ja jeszcze nie bylam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktakk
najlepiej w domu, najtaniejj;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam sprawdzone
zaryzykowalam i kupilam miesiac temu zestaw niemiecki, inny niz p shine i powiem wam rewelacja! jak nie chcecie tyle kasy wydawac, polecam ta wersje jest tak samo dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliquee
w Douglasie chyba to robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panipaznokiec
no pewno, ze slyszalam. nawet mialam robiony w salonie. pare razy. zabieg jest super. w dodatku mozna sobie pogadac z kosmetyczka ;D hehe tutaj macie zdjecia (duzo zdjec) z samego zabiegu: http://wieczniemloda.com/manicure-japonski-efekty-przed-i-po-oraz-opinie-o-zabiegu-manicure-japonski-krok-po-kroku-3097/ ja polecam wszystkim, bo warto! kiedys nosilam tipsy . nigdy do nich nie wroce, ani do akrylu. niech zyje naturaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×