Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem prawie nic

tipsy jako dodatkowe zrodlo dochodu, doradzcie

Polecane posty

Gość nie wiem prawie nic

jestem studentka, w wakacje udalo i sie troche zarobic i pomyslalam ze moze zainwestowalabym w jakis kurs przedluzania paznokci. moze ktos wie ile orientacyjnie kosztuje taki kurs, chodzi mi o metade akrylowa i zelowa, a moze lepiej specjalizowac sie w jednej? I jaki jest koszt pierwszego zakupu potrzebnego sprzetu itd, i jesli wychodziloby mi to nawet niezle, to ile moglabym zarobic na jednej osobie, pracowalabym w domu, odliczajac koszt uzytych produktow. Bede wdzieczna za wszystkie porady, bo zapalilam sie do tego pomyslu, ale nie wiem od czego zaczac, gdzie odbywaja sie takie kursy i czy mnie na to wszystko stac. Dodam ze jestem z Olsztyna, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazurkomaniaczka
hej-ja za kurs zaplacilam 1100 zł--byl to kurs przedłuzania i modelowania paznokci metoda zelowa,jedwabiem i włoknem szklanym.Po tym kursie otrzymalam certyfikat,Kurs robiłam we wroclawiu,trwal 3 dni.Teraz postanowilam sie zajac tipsami zelowymi i na potrzebny sprzet wydalam 1000 zl---A co do zarobkow to nie mam pojecia bo ja na razie eksperymentuje.Ale planuje na tym zarabiac.Wiadomo ze najpierw jednak trzeba dojsc do wprawy.Od jakosci produktow zalezy ile bedziesz brala za takie tipsy...Ale mysle ze spokojnie 50 zl na jednych zarobisz na czysto.Tak mysle.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×