Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakusz

6 weidera

Polecane posty

Gość jakusz

elo. po jakim czasie zauwazyliscie efekty, chocby najmniejsze w czasie cwiczen aerobicznej 6 wiedera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggdddcv
juz nastepnego dnia mialam super plaski brzuszek a dodam ze wazylam 100 kg i od razu poszlo cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudddddaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakusz
no napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po jakim, ale jak je zobaczyłam, to byłam przerażona. :) Na szczęście już mam normalny brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakusz
przerazona? tzn co? za duze ci miesnie wyszły? czy cos innego Ci wyszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak... na brzuchu zrobił mi się pionowy rowek oraz niezły kaloryfer. Dziękuję, postoję. Wyglądałam jak facet. Może niektórym to się podoba, mnie nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakusz
yhm no ale chyba nie odrazu bylo tak z grubej rury? :P tzn najpierw sie ładnie zaznaczyklo tylko...i wlasnie chciałabym wiedziec kiedy..nie wiem no..2 tyg starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupu.......up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie na pewno nie, choć już dokładnie nie pamiętam. :) Nie śledziłam codziennie w lustrze postępów. Jak spojrzałam pewnego dnia, to mi się nie podobało to, co zobaczyłam. Ale to na pewno nie było po 2ch tygodniach, tylko dużo później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde musztarda
a ja bym chciała mieć takie efekty.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz, ja nie chciałam takich efektów. :) To znaczy chciałam popracować nad brzuchem, ale efekt mnie przerósł. Na szczęście już wróciłam do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakusz
ja chyba tez bym nie chciala az takich efektow caly czas mysle ze tak z gra 3 tygodnie poczwicze. tzn oczywiscie jak bede widziec jakiekolwiek efekty. no bo ja caly czas mam nadzieje ze po 2 tyg to cos tam bedzie widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk sieciowy w akcji
musztarda..co Ty pieprzysz ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupu.......up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia są na 42 dni, bez sensu chyba ćwiczyć tylko jakiś czas. Trzeba przejść od początku, do końca cały schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk sieciowy w akcji
na tak muszatrdo..jestem manaczka miesni, cwicze juz ponad 5 lat i przepraszam...ale po dwoch tygodniach to raczej takiego efektu jaki opisalas nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk sieciowy w akcji
jakby nie bylo trzeba sie 'troche' pomeczyc zeby tak wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie napisałam, że przychodzi łatwo. Padałam na twarz pod koniec ćwiczeń, kark mnie w trakcie bolał tak, że myślałam, iż odpadnie. Pewnie coś źle robiłam, choć starałam się dobrze wykonywać ćwiczenia. Efekt był beznadziejny, nie tego chciałam. Brzuch, jak pisałam, podzielił mi się kaloryfery. Pionowa linia została do dzisiaj, przed chwilą sprawdzałam. :) A na siłownię i fitness, chodzę odkąd pamiętam, więc nie musisz mnie punktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk sieciowy w akcji
pewnie, ze nie musze :) a ze gdzies spalasz tluszcz to wiedzialam w koncu nadcipia nie posiadasz ;) ale pisanie, ze przez nawet jedna serie (caly cykl) tych cwiczen bedzie 'kaloryfer' jest po prostu nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakusz
czyli co? czyli po tych 42 dniach dopiero bdzie jakikolwiek efekt? a nie ten wielki kaloryfer? bo ja własnie tak myslałam i wlasnie nie chciałam robic całego cyklu tylko np 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk sieciowy w akcji
cos w tym musi byc bo ja mam lewa strone lepiej umiesniona i czasem to dosc dziwnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakusz
hmm ano nic bede cwiczyc az mi sie bedzie podobac :p szkoda tylko ze to jakie nudne jest...jaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×