Odpowiedz na ten temat

Jak ujędrnić skórę na nogach i posladkach ???

• TakaaJaa20 2013.04.07 [20:48]
    Mam 20 lat, ale niestety moja dolna część ciała wygląda koszmarnie, pupa cała w rozstępach uda tak samo;/ do tego jeszcze cellulit w tych miejscach.. Macie jakiś sposób żeby sobie z tym poradzić ? Rozstępy są już niestety stare i nie da się z nimi nic zrobić ;/ w ich miejscach jest taka jakby dziura w skórze są jakieś szanse żeby tą powierzchnię zrównać ? Peelingi stosuję ale nic nie dają ;/
  • TakaaJaa20 2013.04.07 [21:33]
    ?
  • AnkaNl 2013.04.07 [21:39]
    Na cellulit ruch i dieta, to klucz do sukcesu. Do tego masaże. Peelingi nic Ci nie dadzą na odłożony tłuszcz, bo tym jest właśnie cellulit, one działają tylko na naskórek.
    Z rozstępami współczuję, sama je mam właśnie na pośladkach i udach i wiem że trzeba nauczyć się z tym żyć.
  • chetnyffffffffff 2013.04.07 [23:52]
    przez sex na jeżdzca i pośladki są takie k**wa jędrne .............
  • Luucja 2013.04.08 [22:49]
    TakaaJaa20 bez ćwiczeń nawet najlepsza dieta nic nie pomoże... Polecam przysiady i chodzenie po schodach w dużych ilościach ...
  • Rowerzystka 22 2013.04.09 [13:23]
    A ja lykam inneov cellulit i jedzdze na rowerze od 2 tyg do tego dieta mz i prawie zero slodyczy,mowie prawie,bo calkuem sie jednak nie da zrezygnowac smiech.gif
  • Zrzuć brzuch 2013.05.21 [05:14]
  • gość 2017.09.04 [08:40]
    wiem dokładnie, że nie jest łatwo ujędrnić dolne partię
    na mnie osobiście pomogła endermologia, w salonie gabriel pruszcz gdański usmiech.gif
    nie spodziewałam się, że będe tak zadowolona oczko.gif
  • sportowofitnessowo 2017.09.05 [21:34]
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !
  • gość 2017.09.08 [09:25]
    Ja ujędrniłam swoje nogi i pośladki poprzez taniec. Ćwiczę w szkole royal dance center w opolu i chodzę na zajęcia dwa razy w tygodniu. Bardzo to pomogło mojemu ciału.
  • marchewkopietruszka 2017.09.25 [11:39]
    Cwiczenia! Ja sobie rower kupilam w ME + chodze raz w tygodniu na basen. Po cellulicie ani sladu po kilku miesiacach oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...