Odpowiedz na ten temat

Masa mięśniowa, tkanka tłuszczowa

• fitgość 2014.10.10 [17:43]
    Pochwalcie się dziewczyny jak u Was to się procentowo rozkłada.
    I co robiłyście, zeby na taki wynik zapracować.
  • gość 2017.03.06 [19:01]
    Najlepiej zakupić suplement largomass na wzrost masy mięśniowej. Mój trener personalny doradził mi przy intensywnych treningach.
  • gość Joanna 2017.03.30 [12:16]
    Mój chłopak brał przy ćwiczeniach na siłowni Largomass. Efekt rewelacyjny. Teraz je też postanowiłam spróbowac. Zobaczymy jak to będzie
  • gość Piotr 2017.04.07 [19:33]
    Po tym jak zastosowałem Largomass to ja bym oceniał na jakieś 98%
  • gość Karolina 2017.04.24 [20:07]
    Po roku ćwiczeń na siłowni, z czego od dwóch miesięcy stosuję Largomass, tkanka tłuszczowa to 17% masy, patrząc na tabele dla mojego wieku, to obecnie mam nawet lekką niedowagę, graniczącą z dolnym poziomem wagi normalnej. W każdym razie teraz będę pracowała nad poprawieniem czystej masy mięśniowej. Stąd zastosowanie Largomass
  • Madzia8798 2017.04.24 [21:23]
    Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stroniewww.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką oczko.gif Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam
  • gość Adam 2017.06.19 [21:34]
    Ja przxy ćwiczeniach na siłowni w celu poprawienia właśnie masy mięśniowej zastosowałem Largomass i jak się okazało było to bardzo dobre rozwiązanie
  • gość 2017.06.19 [22:38]
    Wykonując cwiczenia na klate należy dbać o odpowiednią dietę i sprzęt. http://www.marbo-sport.pl/Cwiczenia-hantlami- na-klatke-i-barki-cinfo-pol-158.html
  • gość Marek 2017.06.22 [08:39]
    Ja aby poprawić masę mięśniową przy intensywnym treningu na siłowni stosowałem Largomass
  • gość Dominik 2017.07.06 [14:47]
    U mnie po tym jak zastosowałem Largomass to jeżeli chodzi o masę mięśniową jest rewelacyjnie
  • ahumus 2017.07.07 [11:15]
    Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne!www.igortreneronline.pl
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź nawww.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź nawww.igortreneronline.pl
    I zapoznaj się z ofertą „Najlepszego Trenera w Internecie”,
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
    Jedna z opinii: „Trener Igor to aktualnie najlepsze plany treningowe, diety i suplementacja w Polsce a „Pakiet Dzik” i „Pakiet dla Kobiet” to prawdziwa rewolucja na rynku trenerskim.” sklep BodyShock.pro
    Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !
  • gość Szymon 2017.09.09 [15:39]
    U mnie po tym, ja regularnie chodzę na siłownie i dodatkowo zastosowałem Largomass, to praktycznie tkanki tłuszczowej nie ma praktycznie w ogóle...
  • gość 2017.09.10 [14:10]
    Ruch systematyczne jedzenie bez fast foodów słodyczy i efekt murowany
  • gość Grzegorz T 2017.09.10 [17:28]
    U mnie masa mięśniowa nabrała odpoweidniego kształtu po zastosowaniu largomass
  • gość Michał 2017.09.11 [18:28]
    Po tym jak zastosowałem Largomass to 99% mięśnie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...