Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubebrzydkieuda

ratunku, nic nie skutkuje!

Polecane posty

Gość grubebrzydkieuda

Mam problem z grybymi udami, i okropnym cellulitem. Czego ja już nie próbowałam! Rowerek stacjonarny, aerobik, rowerek na leząco, Dior Plasticity, inne, Vichy też, z najwyższej półki, nic nie pomaga! Ten smar dziwny z kawą i cynamonem, po którym sie owija folia. Wszystko!! Czy któraś też miała takie NAPRAWDĘ grube, obwisłe cellulitowe uda i udało się jej je poprawić?! Ja już nie chcę doskonałych, ja chcę normalne!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaże ostrą gąbką
pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubebrzydkieuda
masuję szczotką... ok, spróbuję gąbką, ale jak długo mniej więcej? po ile minut? Bo może za krótko to robię. I dzięki za odzew. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka masaż masaż masaż nie ma lepszego sposobu ja masuje uda co drugi dzień drewnianym wałkiem do masażu taki wałek możeszkupić na targu jego cena to około 10zł gwanantuje poprawe w 100% ale musisz uzbroić sie w cierpliwość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubebrzydkieuda
jestem cierpliwa!! Mam masażer ale plastikowy i mi się robią po nim siniaki, chyba nie mogę go używać, po drewnianym mogę mieć jeszcze większe. Tobie się nie robią? Jestem zdeterminowana, zwalczę je albo zginę. Najwyżej te siniaki wyleczę potem. :) dzięki Aniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubebrzydkieuda
aaa, no i proszę napiszcie ile ten masaż musi trwać. Bo myślę, ze ponad kilka minut to mi ręce nie wytrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubebrzydkieuda
Mam takie ciało, że silniej dotknę i już są. Kruche naczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem dlaczego
no to bierz rutinoscorin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem dlaczego
rutinoscorbin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wykonuje już kilka lat i nigdy nic mi nie było to jest taki wałek jak do masażu stóp ma takie kolce ja masuje jedną nogę około 15-20 min.(40 min. razem)od kolan do góry po sam pas okrężnymi ruchami a nie wiem co z twoimi rękami mnie nigdy nie bolały ale ja do tego jeszcze ćwicze (ręce też ) ale od masażu rownież wyrobią ci się mięsnie w rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubebrzydkieuda
Może za bardzo dociskam. Dlatego i te rece mnie bolą. :( Rutinoscorbin biorę. Ale to dziedziczne, tak jak i te uda. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pekajace naczynka wiec intensywne masaze nie dla mnie za to bardzo pomogly mi oklady z blotka z morza martwego, swietne jest tez guam i inne mazidla najwazniejsze zawijac sie na godzine z tym co drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddaaaa
vvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubebrzydkieuda
Miracle - dzięki, właśnie mam też problem taki sam. Spróbuję tego błotka, i na innym topiku parę osób bardzo dobrze się wypowiadało o inneov cellulit. Chyba jeszcze tego spróbuję. Bo inne doustne już brałam, bez rezultatu. jakiś Cealin a reszty nawet nie pamiętam. A tu sporo dobrych opinii wyczytałam o inneovie, mam nadzieję, że to nie sprzedawcy tak się chytrze reklamują. :D Dzięki za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×