Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jemioła

Talia!!!

Polecane posty

Gość jemioła

Cześć dziewczyny.. Mam zamiar kupic hula-hop ale mój problem polega na tym ze mam chłopięcą figurę ( 73 cm w talii, 92 cm biodra) i chciałabym za pomocą hula-hop stracić w talii troszkę tych paskudnych cm Jak kręcić tym kółeczkiem zaczarowanym zeby stracic w talii lecz nie w biodrach??? Czy to jest w ogóle mozliwe żeby ewentualnie stracić wiecej w talii niż w bioderkach krecac hula-hopikiem??? Macie jakiś patent w jaki sposób kręcić żeby uzyskac efekt który mnie interesi???? Help me!!!Czekam z niecierpliwościa na Wasze cenne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet7
ja mam podobną figurę , myślę ,że hula -hop to bardzo dobre ćwiczenie , tylko trzeba je regularnie wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja kręcę hula-hoopem od miesiąca i widzę już efekty, brzuszek bardziej się rzezbi, ale ja krece tak po 15 minut dziennie, a jakbys krecila dłużej to pewnie rezultaty bedą szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie umie kręcić hula..... ucze się już od miesięcy ... nie wiem czemu ... może dlatego że mam małe biodra ( 85 cm ) musze dorwać jakąś 10 latkę z ulicy i niech mnie nauczy :) mam hula hop kupione w sklepie sportowym ( 20 zeta ) i nic :( jak się nauczyć? jakie wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eseczko czy twoje kółko ma 90 cm średnicy? bo takim jest łatwiej No i czy jest dociążone? bo takim też jest łatwiej, no i przede wszystkim efektywniej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 80 cm tylko ..... przelatałam cały wrocław za 90 cm i wszędzie 80 max - nie jest obciążone ...... sorry - w jednym sklepie sportowym były 90 cm po 60 złoty .... nie wiem czy sobie go nie kupię .... a co będzie jak kupie takie za 60 zeta i też nie bede umieć ? kolejna kasa wyrzucona ? a jak mam go obciążyć? rozciąć? i wsypać coś? odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzrzrzuta
Myślicie, że kręcenie bez hula hop może dać podobne efekty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz odpowiadam moje kółko kosztowało 4,99 w tesco, można kupić też w innych hipermarkietach. To takie plastikowe kółko - białe w paski kolorowe. Odnośni dociązenia, otwiera się na łączeniu - należy wyjąć zszywki nom i potem rozłączyc. Ja moje dociążyłam wodą - do pełna lub prawie. Następnie złączyłam i zamiast zszywek wkręciłam maleńką śrubkę (zszywki wyjęłam tylko z jednej strony). czytałam że można też ryżem obciązać, mi woda odpowiada bardziej. A testowałam i wodę i ryż w różnych ilościach. Acha i już po wkręceniu śrubki (myślę że malutki gwoździk też mógłby być) miejsce łączenia okleiłam (tak po 10 cm w lewo i prawo) zwykłą taśmą izolacyjną. Zapobiega chlapaniu i wzmacnia łączenie. Do Wrzrzrzuta tu nie tyle chodzi o ruszanie biodrami, ile o masaż talii, a po nabraniu wprawy i bioderek. Raz liczyłam że nie kręcąc nie specjalnie szybko na minutę kółko robi 100 obrotów wokół mojej talii. Pomnóż sobie to przeznp. 2 x 15 min. To świetny masaż. Jak zaczęłam kręcić (czytaj nauczyłam się) nabawiłam się na kościach biodrowych dwóch sporych siniaków. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemioła swoją drogą ciakwa jestem jak wyglada twoja figura przy takich wymiarach, bo okreslasz ją jako chłopięcą a ja mam mniej wiecej podobne wymiary i w sumie moja figura jest bardzo kobieca tylko za dużo trochę tłuszczyku w pasie ;) Idę pokręcić troszke, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczymy czy wy tak powaznie z tym hula-hop?Umnie tez by sie przydalo troche wyszczuplic talie,ale gdyby to zobaczyl moj maz,to mialby ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×