Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olakuc

botox trójmiasto

Polecane posty

Gość olakuc

Witam Czy któraś z Was może mi polecić dobry gabinet chirurgii estetycznej w Trójmieście ,chciałabym zrobić botox i poszukuję sprawdzonego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_kika
polrcam dr Olszańskiego z gdyni, chodze na botox i wypełnianei zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ilke to uniego kosztuje i
jakdlugo nie mozna sie pojkazac swiatu? I gdzie ma gabinet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapista
o tym lekarzu czytałam parę opinii. Jedni zachwycenie, inni krytykują za niesłuchanie pacjentek, olewawczy sposób bycia itp. Ja chcę zrobić wypełnienie kwasem hialuronowym. jakie ceny? jaki wypełniacz stosuje ten lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_kika
ma gabinet w Gdyni. ja go sobie chwale. zawsze idealnie sam podpowie co zrobic. poszłam na wypełnienie bruzd nosowych to jak zostało w ampułce jeszcze to wstrzyknał w usta i zmarszczki na czole. botoks robi tak ze nei masz zmarszczeka a masz naturalny wyraz twarzy. www.dermalergtrop.com . nie wiem jak innne rzeczy robi. wiec moge go tylko do tego polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_kika
ja robie przeważnie po pracy i rano nic nie widac, po botoxie nic nei widac juz po wyjściu, tylko ślady ukłucia , po wypełnianiu lekkie zaczerwienienie i spuchniecie. rano juz jest idealnie. efekt botoxu po paru dniach, wypełniania od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_kika
niestety nei pamietam nazwy wypełniacza, radze zadzwonic i się spytac. mi stosuje taki ze trzyma przez 6 miesiecy ( do 8). ale chwilowo tak wolę.im dłużej trzyma tym droższy preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gda
Wlasnie mialam botox i wypelnienia kwasem u Dr R Olszanskiego i jestem bardzo zadowolona:-)cena bardzo przystepna,i odrazu moglam wyjsc kolacje ze znajomymi:-)nic nie bylo widac. bylam wczesniej w gabinecie we Wrzeszczu ale cena mnie zszokowala tam Pani doktor ewidentnie naciagala na zabiegi i na kwote!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Olszańskiego nie polecam !!!! Miałam kiedyś trądzik i on na stan zapalny chciał mi od razu zrobić mikrodermabrazję !!!! Moim zdaniem naciągacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharina29
Zrobilam raz botox (czoło + lwia zmarszczka) u dr Olszanskiego 3 m-ce temu. Do dziś świetny efekt. Cena 500zł. Jednocześnie wstrzyknęłam też Restyline w usta i choć rzeczywiście usta się powiekszyły, to raczej spodziewałam się większego efektu za 700zł. Osobiście jeśli chodzi o botox to na pewno za parę miesięcy poddam się temu ponownie i najprawdopodoniej również u dr Olszańskiego, choć kusi mnie sprawdzenie innego gabinetu, bym mogła porównać. Podsumowując: Jeśli chodzi o botox i Olszańskiego to polecam, choć rzeczywiście Pan Doktor jest specyficzny i trochę roztargniony, choć wynika to pewnie z nadmiaru pracy i pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny, czy wiecie teraz kto jest najlepszy w Trójmiescie ? Minęło trochę lat od pierwszego wpisu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia00335
Cześć, najlepszy według mnie jest salon Arkesia w Rumi. Chodzę tam na zabiegi z botoxu od około 2 lat i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Zostawiam namiary http://www.arkesia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Laguna Estetica w Gdyni http://lagunaestetica.pl Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm, świetna opieka, wszystko Ci wyjaśnią przed zabiegiem. Ja miałam botox ze względu na nadpotliwość i bardzo mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Na pewno Mała Klinika Urody z Gdańska oferuje botox . Mają też inne zabiegi redukujące zmarszczki. Sama się przekonałam, że wybór konkretnego zabiegu zależy od tego jaki efekt chcemy osiągnąć, jak głębokie są zmarszczki i gdzie się znajdują. Nie zawsze botox jest konieczny. Warto skonsultować się ze specjalistą. Być może okaże się, że lepiej wybrać alternatywne rozwiązanie. Poza tym decydując się na botox warto też skorzystać po ok. 2 tygodniach z mezoterapii, żeby odżywiać skórę. Takie zabieg wykonywany jest w seriach. Efekt naprawdę jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×