Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenstwo z krakowa

chirurg plastyk godny polecenia KRAKÓW

Polecane posty

Gość malenstwo z krakowa

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasprzyk z krakowa
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo..............
taki maly wyboe w krakowie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilam uszy
hej, jak mi sie zagoją skorygowane we wtorek uszy to polece ci Ars-medice na Warszawskiej w Krakowie. Ale to dosc znana klinika. Poczytaj o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasprzyk jedynie na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasprzyk jedynie na razie
ale on np. nosow nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo.....
a... gdzie on przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia233
Jak chirurg moż enie operowac nosów?? W taki razie żaden z niego plastyk. Zastanówcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo.....
tez wlasnie mi sie tak wydaje.. pytalam gdze przyjmuje bo ponoc na szlaku ktos dobry jest... myslalm ze to ten. liposukcje jeszcze rozumiem bo to duuuzy zabieg ale noski zakdy powinien robic, akurat nie o nos mi chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasprzyk jedynie na razie
http://www.art-med.com.pl/ to jego strona moim zdaniem lekarz zdaje sobie sprawe ze te nosy byc moze mu nie wychodzą...(nie wiem jak jest na parwde) ale nos to jedna z trudniejszych operacji dlatego chwala takim lekarzom, ze nie operują nosow jak nie potrafią i nie marnują zycia ludziom z Krakowa nikt poza tym godny polecienia mi nie przychodzi do glowy nie patrz na odleglosc w poszukiwania lekarza, bo sie przejedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację
ale uwazam ż enie poszłabym do takiego lekarza anwet jakbym miała robic sobie lipo, czyli to co on akurat robi, postawiłabym na kogoś kto ma większe doświdczenie. Bo np. chęcinski(warszawa) specjalizuje się w lipo, ale robi wszystko, czyli umie wszystko a najlepiej umie lipo. jednak jak lekarz mówi że czegos nie umie, to nie swiadczy o nim najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasprzyk jedynie na razie
no ale my tu o Krakowie gadamy cycki robi fajne, jak nie jeden doswiadczony lekarz sama nie robilam, ale zastanawialabym sie nad nim jakbym miala operacje robic niejeden profesor potrafi operacje spierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy musisz
szukac Dr w Krakowie? Przeciez są teraz szybkie pociagi intercity, tanie hotele, zawsze można łatwo, syzbko i całkiem przyjamnie się przemiescić z miasta do innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo.......
wazam ze jestem w stanie znalesc lekarza tutaj. w wawie np. straszne zddzierstwo i naciaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasprzyk jedynie na razie
to chyba Sirka z Bielska nie znasz ;) Pozna jest tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasprzyk jedynie na razie
poznań***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwooo
bylam na tej strobne.. jakis antypatyczny ten gosc. trzeba dobrze wybrac bede szukac dalej. a Tobie dr Kasprzyk cos "robil" , ze go polecasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasprzy jedynie na razie
nie nie robilam i nie jest z moje rodziny, ani nie pracuje u niego :D po prostu moim zdaniem jest to najbezpeiczniejszy lekarz w Kraku :] ślędzac opinie i efekty jego pracy, porownując z innymi lekarzami z tego miasta ot i tyle nikt nie musi mi wierzyc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiankaaa
z innymi czyli ktorych odradzacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdfljdbvjdbwj
tez jestem z krakowa, i tez poszukuje tu dobrego chirurga. kasprzyk dla mnie jest odrazajacy i nie sympatyczny:( a takim lekarzom nie ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
rowniez zainteresowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaJA.
poelcam dr Trybusa, przyjmuje na szlaku w krakowie. naprawde swietny specjalista, uczciwy, a to tez wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
podnosze z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razja. polecam Go w miare tani
, mily czego zwiecej. no i fachowosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik
a ja robiłam sobie op u Kasprzyka i jestem bardzo zadowolona i zupełnie nie zgadzam się z opiniami, że jest niesympatyczne-dla mnie to super człowiek i super specjalista z dużym poczuciem humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u Kasprzyka nie byłam, ale jak długo śledzę wątek plastyczny, tak nie widziałam ani jednej opinii żeby był antypatyczny czy coś takiego.. chyba ktoś chciał po prostu zrobić lekką reklamę tego drugiego lekarza z krakowa i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjj
jeżdzenie pociągiem po operacji to niejest dobry pomysł... długo, tłucząco, wszyscy się patrzą, łazienka jaka jest to jest a pozatym płacenie za hotel, pociągi i jakąś druga osobę ter same koszty to znacznie podnosi koszty zabiegu - a po takim nosie to musi być ktoś kto pomoże albo poprostu bedzie na wszelki wypadek jakby coś gdzieś się zaczęło dziać i wesprze po i przed zabiegiem ... proponuje chodzić na konsultacje i wybrać lekarza któremu się zaufa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam nos
u Artura Zawisza, jest dobry i miły, skoro juz o tym mowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×