Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenstwo z krakowa

chirurg plastyk godny polecenia KRAKÓW

Polecane posty

Gość Miachauuu
Wg mnie to najlepsi specjaliści są w Poznaniu Warszawie. Np. dr Sankowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ojojjj a znasz kogos jeszcze kto tez by ja polecał ? mysle nad plastyka brzucha a przy okazji mam inne komplikacje w tej okolicy - przepuklina ? dlatego pytam, bo to powazne zabiegi i nie wiem czy ona jest naprawde dobra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAYTONA-CYC
Witam.Uwierzcie mi ile zadowolonych extra babek cycolinek operowało się u dr Kasprzyka!!!!!!!!!!TO JEST JEDNA WIELKA RODZINA!!!!!!Ja nie wierzyłam dopóki nie weszłam na forum www.mojeciało.pl !!!!!!!!!!!POLECAM I NIE DODAJE NIC!!!!!!!!!!!!!!!!SAME SPRAWDZCIE. P.S. Ja u dr.Kasprzyka mam zabieg w lutym i uwierzcie że gdyby był ktoś lepszy to tam bym robiła!!!Nie ma co oszczędzać na własnym zdrowiu!!!TYLE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam dr Artura Zawisza
Robilam u niego piersi i jestem bardzo zadowolona. Piekny ksztalt, prawie niewidoczne, malenkie blizny! Doktor robi wszystko, rowniez nosy. Dr Zawisz zostal mi polecony przez znajomych lekarzy, poza tym o wyborze tego specjalisty zadecydowal fakt, iz praktykowal w Polanicy Zdroju, gdzie pod kierownictwem prof. Kazimierza Kobusa uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej z wyróżnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEEG 24
dr.Małek przyjmuje na rydygiera!!byłam operowana przez niego i jestem zadowolona,z reszta na oddziale hirurgi plastycznej jest 3 swietnych lekarzy których polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam dr Zofię Halotę. przyjmuje w wtorki i czwartki w cm falck na mazowieckiej. Bardzo dobry specjalista. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyuk.las
można tak polecać i polecać, fajnie by było jakbyście dziewczyny pisały o lekarzach u których byłyście. Ja byłam u dr Jamonta (Ars Plastica) i mogę z czystym sumieniem polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydra summer
szukam dobrego chirurga plastyka w krakowie.po nieudanym zabiegu BODY TITE nie moge patrzec na swoje nogi,trzeba to poprawic i nie wiem u kogo.nie moge nosic waskich spodni,a jesli nosze spodnice,to musi byc ponizej kolan.mam taka cicha nadzieje,ze nastepna liposukcja moze zmieni ksztalt moich nog na lepsze.jesli znacie dobrego lekarza z te dziediny to prosze o info i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrym lekarzem z Krakowa jest dr. Kasprzyk ale ja robiłam u niego piersi - natomiast o lipo nic nie wiem. A próbowałaś zabiegów wyszczuplających w salonach kosmetologicznych? Może to troszkę ci pomoże ????poczytaj sobie watki o liposukcji -tam pewnie znajdziesz wiecej konkretnych info-powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydra summer
o dr.Kasprzyku slyszalam wiele dobrego,ale do 4.09 maja urlop.bede w polowie wrzesnia w Krakowie i obawiam sie ze nie dostane juz terminu na rozmowe.na stle mieszkam w niemczech a ze za dwa tygodnie mam do kontroli,po tym nieszczesnym BT,pomyslalam ze przy okazji poradze sie jakiegos dobrego lekarza.bylam w niemczech w dwoch klinikach i oni moga to "naprawic",ale koszty sa dosc duze.podobno szanujaca sie klinika takie nieudane operacje,bez dodatkowych oplat,poprawia.nie wiem jaka bedzie reakcja lekarza ktory ten zabieg robil,ale ja nigdy wiecej nie poddam sie zabiegowi BT.bol ktory towarzyszyl mi tygodniami nie da sie zapomniec a o reszcie nie chce wspominac.dziekuje zoska 123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielna forumowiczka
dziewczyny , we wtorek jestem umówiona na konsultacje u dr kasprzyka w sprawie powiekszenia piersi i zastanawiam sie czy mam cos ze soba wziąć, jakies badania itp strasznie sie stresuję bo trzeba się rozebrac przed obcym facetem a ja mam z tym problem nawet przed mężem :( mam nadzieje, ze jakos to przezyje a po operacji wszystkie moje komplaksy na tym tle odejdą w zapomnienie ja wyglada taka konsultacja-pomóżcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaa
Hej, niczym sie nie martw, doktor jest bardzo mily. Nie musisz mec zadnych badan.Ja tez sie stresowalam i szczerze mowiac zapomnialam zadac kilka waznych pytan, ale co tam. Nie krepuj sie tym ze mosisz mu pokazac piersi, mysle ze widzial ich juz tyle ze napewno niczym nowym go nie zaskoczysz :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaa
Hej, niczym sie nie martw, doktor jest bardzo mily. Nie musisz mec zadnych badan.Ja tez sie stresowalam i szczerze mowiac zapomnialam zadac kilka waznych pytan, ale co tam. Nie krepuj sie tym ze mosisz mu pokazac piersi, mysle ze widzial ich juz tyle ze napewno niczym nowym go nie zaskoczysz :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki jeniaaa
tu niedzielna forumowiczka :) przeżyłam!!! a powiem więcej doktor wprowadził taka atmosferę, że wszystkie moje obawy uleciały. Konsultacja konkretna, rzeczowa doktor dobrał mi implanty okrągłe 400 i 420 g z uwagi na niewielka asymetrię. Musze teraz wszystko na spokojnie przemysleć i zaplanować jakies wolne. Chciałabym zabieg zrobić jeszcze na wiosnę, żeby w wakacje dumnie prężyć pierś ;) ale jestem szczęśliwa!!!!!!! jenia będę z wypiekami czekała na twoja relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Zofia Halota! Ta kobieta jest genialna. Polecam! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, i jednocześnie przesympatyczna kobieta. Osobiście chodziłam do niej do CM Falck Medycyna na ulicy Mazowieckiej 4/6. Jest szansa, że być może przyjmuje gdzieś jeszcze... tego nie wiem, ale jeśli chodzi o samo CM to nic nie można mu zarzucić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledika2012
do dorunia27: Gdzie robiałaś plastykę z przepukliną? Czy ktoś robił plastykę brzucha z przepukliną w kesie białej w Krakowie? Podzielcie się wrażenieami, u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszczekowa
N południu Polski nikogo dobrego nie znajdziesz -bo możesz przepłacić -chca 10-15tys,. a mogą odwalić fuszerkę jak mojej kumpeli.Jedz de Czech za Cieszynem do Doktora Furmankai zrobi ci brzuszek za 4-4,5tys.i na najwyższym poziomie -bo w szpitalu i nie problemu z dogadaniem się po polsku-Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledika2012
A kto odwalił fuszerę Twojej kumpeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gębusik--4
Daniel Furmanek to aktualnie najtanszy chirurg plastyczny z tego co mi wiadomo. Wykonuje najtansze operacje plastyczne. Nie wiem czy we wszystkim jest dobry. Cycochy, brzuchy na bank robi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel25
Witajcie wybieram się na zabieg do Dr Rafała Pabiańczyka. Mam termin pod koniec kwietnia. Na pierwszej wizycie było super ale troche się stresuje bo ide na operacje miejsc intymnych. Bardzo prosze o jakies komentarze czy moze ktoś miał podobny zabieg. dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala 56
Cześć. Co sądzicie o dr Małgorzacie Keller- Skomskiej , chirurgu plastyku. Czytałam trochę na beuty i tam nawet dziewczyny pokazują swoje nosy zoperowane przez dr Skomską. Napiszcie kto miał z nią kontakt w sprawie korekty nosa. A może nawet operował się u niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, a co sądzicie o ArtClinique na krakowskiej?? Był ktoś, macie jakieś doświadczenia, można ich polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u Kasprzyka na wizycie w sprawie implantów piersi i więcej bym tam nie poszła, jest antypatyczny, chamski i agresywnie traktuje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czytałam kilka niepochlebnych opinii na temat Kasprzyka, coś z nim jest nie tak, a czy słyszał ktos o Ciesińskim |? trochę czytałam , prezentuje się nieżle. Robił ktoś coś u niego ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mi robił powieki dr Mocny z Artclinique . Bardzo szybko mi się wszystko wygoiło, efekt jest wprost rewelacyjny. Specjalista godny polecenia. Na wiosnę robię sobie też lifting twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam u kasprzyka uszy i wycinałam mała narośl na tawarzy i kilka razy btoks lekarz jest super fajny zabawby i zna się na rzeczy teraz chcę zrobić powieki ale nie wim gdzie , Kasprzyk poleca mi Zawisza ale on jest bardzo drogi , może któraś z was wie gdzie zrobić dobże powieki i nie przepłacić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtaniej w czechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Zawisza, może i nie należy do najtańszych, ale jest super fachowcem. Robiłam u niego piersi i nawet obeszło sie bez mastopeksji do której trzech innych lekarzy mnie namawiało. Mam teraz najbardziej z******te piersi na świecie :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Ci Ciesińskiego - widziałam, że już tu ktoś o nim wspominał. Robił mi brzuch - świetnie wyszło- także wal do niego śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×