Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowiiinnka

CHOMIKI-jak się ich pozbyć????????

Polecane posty

Gość nowiiinnka

Mam pytanie jaki zabieg jest najlepszy na pozbycie się chomików na twarzy.Cholercia jak one postarzaja twarz,a dodam,że mam duże takie dwie bruzdy po bokach ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik to takie zwierzątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może trutka na myszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytvry
hahaha, naogladalas sie klanu pewnie, co? zaytaj felixa, juz on ci powie jak sie pozbyc :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiiinnka
no co nikt nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczytaj na
topiku lipoliza iniekcyjna policzków, tam dowiesz się wszystkiego. Są 2 mozliwości: lipoliza iniekcyjna dla młodych osób i dla starszych z naciągnięciem skóry lipoliza laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaWawa
Smartlipo to dobre rozwiązanie problemu z chomiczkami, mam 59 lat i jestem 3 miesiące po zabiegu. Chomiki niestety powoli znikają, początkowo przez 2,5 miesiaca nie widziałam żadnej róznicy, a teraz się ruszyło i łaDNie schodzą ze mnie. Przy tym rzeczywiście skóra jakby bardziej napięta. Nie jestem młoda osobą, bałam sie że nie będzie specjalnych efektów, ale jest coraz lepiej. Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victorianka
dziewczyny nie wiem jak WY ale u mnie najskuteczniejsza metoda na usuniecie tych okropnych chomikow byly zabiegi Radiofrekwencja z iglami. po 3 zabiegach one znikły!!!! Z polecenia mogę polecić klinikę medycyny estetycznej doktor Beaty Dethloff. Robię szybko, profesjonalnie, fachowo, urządzenia są nowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pozbyłam się chomików po zabiegach z falami radiowymi i laserem biostymulującym w salonie Beauty Premium w Poznaniu u kosmetolog Izabeli. Zabiegi są bezbolesne i nawet całkiem przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy opadające policzki i chomiki to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

 

U mnie lifting twarzy za pomocą nici wyszedł super, od razu po zabiegu zauważyłam odmłodzenie mojej skóry twarzy oraz mój kontur twarzy zmienił się na lepsze, nie miałam już opadających policzków. Zabieg super i warto wykonać , Ja robiłam u dr Aldony Stachury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie żreć tyle i nie będzie chomików!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Chciałam mojej skórze na twarzy przywrócić blask i ją troszkę odmłodzić, udało się to dzięki zabiegowi infuzji tlenowej. Zabieg wykonywałam w Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/ i polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zniesmaczony

same reklamy gabinetów jak widac. no cóż, przynajmniej wiadomo których unikać, dobre gabinety nie potrzebują pseudoreklamy na forach internetowych

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Polecam na odmłodzenie skóry twarzy zabieg mezoterpię , bardzo dobrze działa , sama robiłamw klinice Magnopere w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Serdecznie polecam zabieg infuzji tlenowej, jeśli ktoś poszukuje sprawdzonej metody na odmłodzenie. Ja osobiście wykonywałam ten rodzaj zabiegu w gabinecie Ego Med Spa. Jest kilka Boosterów używanych do tego rodzaju zabiegu, więc każdy znajdzie swoją wersję pod ten zabieg. Ja osobiście bardzo polecam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Proponuję jednak mniej jeść tłustych potraw i zdrowo się odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak widać po komentarzu wyżej niektórzy nie mają pojęcia co to są chomiki. To nie są pucołowate policzki, wręcz przeciwnie, to takie zwisy po bokach w dolnej partii twarzy, raczej u kobiet po 50-tce. Jedna z gorszych rzeczy, które dzieją się z twarzą z wiekiem. Głównie ze względu na chomiki i zwis podgardla kobiety robią liftingi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czyli tak zwane obwisłe mordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Czyli tak zwane obwisłe mordy.

Jesteś bardzo kulturalna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×