Odpowiedz na ten temat

do pan z bliznami

• gośćMalwaa84 2016.11.28 [10:00]
    To jest najnowsza technologia i jeszcze wiele osob tego Rf nie robilo ale ja juz sie odwazywlam i zapisalam sie na konsultacje. Sama prowadze firme i wiem ze co do opinii to musimy zdobyc ja sami. Dla przykładu: U mnie w miejscowosci powstalo przedszkole o podobnym profilu jak moje i konkurencja obsmarowala mnie wlasnie w internecie bo nie umieli sie inaczej wyroznic. Teraz juz moja pozycja jest juz stabilna ale tak dziala prawo rynku. Dam znac bo jutro ide na konsultacje i moze zabieg. Mam juz dosc tych blizn i nawet ogladalam na Youtube taka blogerke z Krk ktora walczy z tymi bliznami i bardzo sobie chwalila rf mikroiglowa bo napisalam do niej na maila i wiem ze robila wlasnie w tym Rubinkiewicz Med. Zrobie przetestuje i napisze
  • megiiiii 2016.11.28 [10:38]
    doskonale zdaję sobie sprawę, że negatywne opinie mogą być albo od konkurencji albo nawet od "życzliwców" z otoczenia osoby, która prowadzi dany biznes, bo ich trafia, że komuś się powodzi... przykre, ale pełno jest zawistnych ludzi..
    będę wdzięczna za każdą relację!
    ja na razie nigdzie się nie wybieram, bo jestem jeszcze w ciąży, ale pomimo dbania o siebie rozstępy przeorały ciało smutas.gif widać tak miało być, ale bardzo bym nie chciała, aby tak zostało..
  • gośćMalwaa84 2017.03.19 [21:11]
    Od ostatniego zabiegu minelo dwa miesiace i jestem bardzo zadowolona, blizny na policzkach sie zatarły i jestem je juz w stanie ukryc przy użyciu niewielkiej ilości makijażu. Twarz po zabiegu Rf mikroiglowej goila sie przez ok dwa tygodnie a pozniej znacznie się napiela a blizenki sie rozmyly albo wypelnily, zwal jak zwał. Tak czy inaczej jest lepiej a zrobilam tylko dwa zabiegi no i chce jeszcze zrobic dwa ale teraz zbieram pieniążki. Polecam i jeszcze dam znac

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...