Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pysia4

lipoliza przestrzegam

Polecane posty

poddałam się lipolizie i na serio zastanówcie się! nie podam gdzie bo nie chcę żadnej kryptoreklamy ale... ból jak cholera,ale to pikuś prz tym co potem... cieknie osocze z krwią z jednego wkłócia już jakieś 20 godzin, wacik na opatrunku co godzina przesiąka, obniżone ciśnienie zawroty głowy, udeżenia gorąca(nie jestem w okresie przekwitania-mam 37lat:) osłabienie, ból nerek to chyba powinno ostudzić nieco zapał decyzja była szybka w poniedziałek program w tvn a w piątek zabieg to był poważny błąd a ja przecież jestem zdrowa, jadam produkty sojowe nie za często ale żadnych sensacji po nich nie miałam, dlatego przestrzegam wszystkich nie róbcie 100 brzuszków dziennie przyniosłoby pewnie rezultat podobny a uniknęłabym sensacji które nie wiem jeszcze jak się skończą, na razie antybiotyk i pije jak najwięcej żebywypłukać preparat jak najszybciej, nie wsponme o siniakach brzuchu jak w 6 miesiącu ciąży i opuchliźnie...pomyślcie zanim postąpicie tak jak ja czy napewno jednak warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o liposukcje Ci chodzi
tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
ALE MNIE ZMARTWIŁAŚ! Chyba nie robiłas lipolizy w Sulęcinie, co> Właśnie tam jadę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była lipoliza -ostrzykiwanie i niestety u Pani Kasi z Sulęcina, moze mój przypadek to jednostkowe zdażenie jednak wiem jedno odradzam, ledwo się ruszam a nie jestem marudą newet przeciwbulowych nie łykam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
No nie.... słuchaj, a może jednak będzie jakiś efekt? Może to tylko tak strasznie wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zrobiłam lipolize
bezigłową i nic mi nie dolega! Wcześniej też ostrzykiwałam uda, a teraz robie bryczesy lipoliza bezigłową i jest o niebo lepsza, nie musze się w domu masować, bo od razu robią drenaż i nie ma żadnej opuchlizny.Polecam.A fosfatydyloholina dokładnie ta sama co przy ostrzykiwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka24
Bezigłowo? To znaczy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19.12.2007
zrobiłam lipolizę górnej cześci szyi. Namiary oczywiście wzięłam z tego forum. Bo jak wrzuciłam na googlu lipoliza to się pojawiło. Z gabinetu wyszłam jakby mi ktos dołożył 5 kg na szyi i sine zabarwienie. Po 3 dniach zeszło. teraz zaczynam widzieć efekty. Szyjka staje się szczuplejsza. Nie żałuję, ale umęczyłam się niesamowicie. Dobrze, że lekarka powiedziała, że po tym zabiegu nie będę mogła sama jechać, więc wzięłam siostrę. Ale ja jestem zdrowa, nie choruję na nic. Podobno nie wszyscy mogą byc poddani temu zabiegowi. Wykluczają to niektóre choroby. Może czasem jest to gra niewarta świeczki, jak masz później cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucołowata
Jednak się opłaca :D A gdzie robiłas tą lipolizę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka24
Czy ktoś wykonywał lipolizę w Poznaniu, gabinet Endoestetica u Dr Cerkaskiej? Jakie efekty i ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniii
droga jest ta lipoliza bezigłowa? mozna ja zrobić gdzieś w poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia83
ja tez sie zastanawiam nad laserowa...tylko w okolicach wroclawia..moze ktos mi kogos poleci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia83
ja tez sie zastanawiam nad laserowa...tylko w okolicach wroclawia..moze ktos mi kogos poleci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wintergirl
Ja planuję zrobić lipolizę iniekcyjną brzucha i ud ale nie jako terapię odchudzającą tylko modelującą. Na wszelki wypadek zaczęłam od podbródka (mniejszy obszar, mniej tłuszczu no i mniejsze koszty). Po dwóch zabiegach efekt jest rewelacyjny - ładnie wymodelowany kształt twarzy, skóra się ładnie obkurczyła. Dr Kocot uznała, że kolejne ostrzykiwania nie są potrzebne. Przez pierwsze 2-3 dni czułam dyskomfort, podbródek był spuchnięty i lekko obolały. Potem wszystko wróciło do normy. Pierwsze efekty zauważyłam po 3 tygodniach od pierwszego zabiegu. Moje doświadczenia są dobre ale oczywiście podbródek to nie to samo co brzuch czy biodra - mniej preparatu, krótki zabieg, niewielka opuchlizna. Ale ponieważ najwyraźniej dobrze reaguję na preparat to spróbuję teraz zrobić uda i opowiem o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×