Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Microblading brwi

Polecane posty

Gość gość
Polecam makijaż permanentny brwi w salonie Beauty Premium w Poznaniu. Robią róznymi metodami, dziewczyna która robi makijaże ma wieloletnie doświadczenie a oprócz tego cały czas się doskala. Byłam u niej ja i moja mama. Obie jesteśmy bardzo zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to wybrać dobry salon. :) Ja robiłam w http://www.esthe.pl i brwi wyglądają bardzo naturalnie, jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_amelia03
Mikroblading brwi powinien być wykonywany w profesjonalnym salonie medycyny estetycznej, pod okiem doświadczonego specjalisty. Jeśli jest tu ktoś z Krakowa to na pewno warto odwiedzić Facemedical.pl Chodzę tam właśnie na makijaż permanentny brwi i jestem pod wrażeniem. Piękny efekt naturalnie podkreślonych brwi. Przemiła atmosfera i kameralne wnętrza salonu sprawiają, że ilekroć tam jestem, czuję się bardzo komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą rekomendacją w wyborze salonu będą ich zdjecia na stronie lub facebooku oraz koleżanki, znajome. Popytaj wśród znajomych gdzie polecają i przejżyj fanpage salonów które bierzesz pod uwagę. Jeśli nie mają zdjęć swoich prac to powinno cię zaniepokoić. Ja wybrałam Beauty Brow Studio tam się specjalizują w microbladingu brwi. Jestem bardzo zadowolona, a jak zobaczyła mnie moja mama to też się wybrała mimo że była sceptycznie nastawiona na początku , więc mamy obie piękne brewki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tym, że tego typu zabiegi powinny być wykonywane jedynie przez doświadczonych specjalistów - to jednak zabieg związany z twarzą i wymaga precyzji i odpowiedniego przeszkolenia. Ja ze swojej strony polecam zerknąć na ofertę tej kliniki http://www.preibisz.com/oferty-specjalne/spelnij-marzenie-o-idealnych-brwiach/. Poza microbladingiem oferują też między innymi farmakologiczne i kosmetyczne leczenie trądziku czy usuwanie znamion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka

Ja jak chciałam sobie właśnie zrobić brwi tą metodą microblading, to szukałam na facebooku! Uważam, że jeżeli salon ma stronę na fb i nie boi się wstawiać zdjęć klientek, to na pewno jest to dobry salon. Przejrzałam najlepsze miejsca i ostatecznie wybrałam salon Eye Atelier w Warszawie. No efekt cud miód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikka

Makijaż permanentny robiłam u pani Jagody Cyganek w Tychach w gabinecie Frou Frou Liner. Ma duże doświadczenie, brwi piękne, na prawde super to wygląda i mam spokój na dłuższy czas z malowaniem http://froufrouliner.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×