Odpowiedz na ten temat

Opadająca skóra twarzy

• załamana_80 2016.07.25 [18:02]
    Mam podobny problem, pomocy!!!! Co w takim przypadku stosować?
  • diamentowa29 2016.07.25 [20:56]
    Na wiotkość skóry, która może być spowodowana np. ciążą, intensywnym odchudzaniem się bądź też po prostu procesami starzenia polecam karboksyterapię. Ja zabieg wykonywałam tutaj i jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów: http://instytut-urody.com/karboksyterapia.htm l
    Ogólnie karoboksyterapia to świetna metoda przy utracie jędrności i elastyczności skóry, ale sprawdza się też w przypadku wielu innych przypadłości - odmładza skórę, wygładza zmarszczki, opóźnia procesy starzenia i poprawia ogólną kondycję skóry twarzy. Z ręką na sercu polecam, u mnie się sprawdziło oczko.gif .
  • gość 2016.08.07 [18:46]
    Wszystko zależy od tego jak wygląda Twoja skóra, jeżeli masz nadmiar to tylko operacja plastyczna ci pomoże. Jezęli ilość skory jest w sam raz to możesz iść na zabiegi mniej inwazyjne takie jak mezoterapia dermapenem, fale radiowe z laserem biostymulujacym i ujędrniające peelingi chemiczne. Polecam udać się do dobrego kosmetologa, który obejrzy Twoją skórę i doradzi w kwesti Twojej twarzy - polecam moją kosmetolog Izabelę z Beauty Premium w Poznaniu. Mimo, że mam do Poznania 50 km to jestem jej stałą klientką od ponad 2 lat i zawsze znajduje dla mnie rozwiązania.
  • gość 2017.04.24 [15:36]
    Polecam wypróbować ten zabieg: http://estivance.pl/zabiegi/dermatologia/acce nt-prime/ Jest dedykowany do tego typu problemów.
  • gość 2017.04.25 [13:45]
    Polecam endermologię, która skutecznie walczy z objawami starzenia, nawet na najbardziej delikatnych częściach ciała. Poza tym, zabieg jest bardzo przyjemny i sprzyja relaksacji, szczególnie masaż twarzy, który rytmicznie stymuluje i napina skórę. Polecam! http://urodaipiekno.pl/pl/offer/zabiegi-na-tw arz/endermologia-twarzy.htm
  • gość 2017.06.02 [13:04]
    Jak działa endermologia? I czy to bolesny zabieg?
  • gość 2017.06.05 [12:58]
    Jeśli skóra jest wiotka to kilka zabiegów mezoterapii z tym preparatem: https://www.fenice.pl/index.php?view=treatmen t&amp ;id=83 powinno pomóc. Skóra będzie się regenerowała, będzie bardziej jędrna dzięki temu
  • gość 2017.06.09 [14:43]
    Moja endermologia w Estivance była bardzo przyjemna. Powiedziałabym, że to nawet dość relaksujący zabieg. A jak było u was?
  • gość 2017.07.05 [09:39]
    Endermologia zazwyczaj jest przyjemna, nic nie boli, a efekty są. Miałam robiony ten zabieg z 3 lata temu i chyba muszę go powtórzyć. Gdzie jest ta klinika Estivance?
  • gość 2017.07.07 [13:23]
    Klinika jest na ulicy Bukowińskiej w Warszawie, to Mokotów.
  • gość 2017.07.09 [22:17]
    Mi na opadającą skórę twarzy pomogły zabiegi RF i dermapenem, które miałam robione w gabinecie Beauty Premium w poznaniu. Pani Izabela dobiera zabiegi indywidualnie, więc warto skorzystać z zabiegówwww.beautypremium.pl
  • gość 2017.07.12 [09:40]
    Mi tez pomogły fale radiowe RF, a na jesień planuję sobie zrobić głęboko złuszczające kwasy
  • gość 2017.07.28 [12:53]
    Jakie zabiegi były u was szczególnie pomocne na zmarszczki wokół oczu?
  • To jakies bzdury 2017.07.28 [13:05]
    Rozumiem przygryzanie policzkow i warg od srodka, sama to nieraz robie w stanach napiecia. Nijak nie rozumiem, jak wygladalo to naciaganie skory przy okazji, trudno mi to sobie zobrazowac z opisu. Ale nawet jesli naciagalas, nic sie od tego nie moglo stac! Skora jest elastyczna, szczegolnie skora tak mlodej kobiety. Tracenie elastycznosci jest wynikiem wieku i genetyki, oczywiscie ma jakis wplyw to co robimy: u mnie np niestety latami naciaganie skory pod oczami celem aplikacji koretora, ktory u mnie jest niezbedny i robie to codziennie od ponad 20 lat, bo nie mam wyboru. Ale nie mozna porownac skory pod oczami do gestej skory na policzkach! A i u mnie pierwsze efekty zwiotczenia pojawiaja sie dopiero teraz, gdy mam juz takie lata, ze jest to tez wiek. Nie mozna rozciagnac sobie skory policzkow. To jakis raczej problem psychiczny z obrazem siebie.
  • gość 2017.08.02 [12:25]
    Na zmarszczki wokół oczu możesz spróbować zabiegu SonoQueen. Tutaj więcej na ten temat: http://estivance.pl/zabiegi/dermatologia/sono queen/
  • Zuśkalat45 2017.08.02 [13:55]
    nie ma co rozpaczać tylko trzeba wziąć się do roboty - za siebie!!! Ja pierwsze większe zmiany zaczęłam zauważac po 28 rz. Zaczęłam od lżejszych zabiegów typu mezoterpia igłowa - która daje całkiem niezłe efekty na początku. Po 32 rz. zrobiłam sobie pierwszy botoks i wypełnienie kwasem hialuronowym. Teraz mam 45 i w porównaniu z koleżankami wygladam na 5-8 lat mniej. Do opadającej skóry polecam nici PDO. Ja je sobie wykonałam u dr Bohdana Potockiego w Warszawie. One podnoszą ci cały owal twarzy, czyli np. jak na dole skóra traci jędrność i pojawiają się tzw. chomiczki. Efekt trzyma się około 1 roku, potem można go powtórzyć, ale i tak efekt cały czas się utrzymuje (tyle, że w mniejszym stopniu). Ogólnie przy medycynie estetycznej warto zachowac systematykę - wtedy są najlepsze efekty.
  • gość 2017.08.06 [11:23]
    Nici pdo nie dają zadnych dlugotrwałych efektow, a nawet mogą zaszkodzić. Najlepsze efekty dają zabiegi z peelingami medycznymi np.pca skin i mezoetarpia mikroigłowa dermapenem. Resztę wynalazków możecie sobie odpuścić.
  • gość 2017.09.11 [11:11]
    A jak twoje osobiste odczucia po sonoqueen? Jest natychmiastowy efekt?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...