Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajjaa

Opadająca skóra twarzy

Polecane posty

Gość załamana_80
Mam podobny problem, pomocy!!!! Co w takim przypadku stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowa29
Na wiotkość skóry, która może być spowodowana np. ciążą, intensywnym odchudzaniem się bądź też po prostu procesami starzenia polecam karboksyterapię. Ja zabieg wykonywałam tutaj i jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów: http://instytut-urody.com/karboksyterapia.html Ogólnie karoboksyterapia to świetna metoda przy utracie jędrności i elastyczności skóry, ale sprawdza się też w przypadku wielu innych przypadłości - odmładza skórę, wygładza zmarszczki, opóźnia procesy starzenia i poprawia ogólną kondycję skóry twarzy. Z ręką na sercu polecam, u mnie się sprawdziło ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego jak wygląda Twoja skóra, jeżeli masz nadmiar to tylko operacja plastyczna ci pomoże. Jezęli ilość skory jest w sam raz to możesz iść na zabiegi mniej inwazyjne takie jak mezoterapia dermapenem, fale radiowe z laserem biostymulujacym i ujędrniające peelingi chemiczne. Polecam udać się do dobrego kosmetologa, który obejrzy Twoją skórę i doradzi w kwesti Twojej twarzy - polecam moją kosmetolog Izabelę z Beauty Premium w Poznaniu. Mimo, że mam do Poznania 50 km to jestem jej stałą klientką od ponad 2 lat i zawsze znajduje dla mnie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak działa endermologia? I czy to bolesny zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja endermologia w Estivance była bardzo przyjemna. Powiedziałabym, że to nawet dość relaksujący zabieg. A jak było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endermologia zazwyczaj jest przyjemna, nic nie boli, a efekty są. Miałam robiony ten zabieg z 3 lata temu i chyba muszę go powtórzyć. Gdzie jest ta klinika Estivance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika jest na ulicy Bukowińskiej w Warszawie, to Mokotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na opadającą skórę twarzy pomogły zabiegi RF i dermapenem, które miałam robione w gabinecie Beauty Premium w poznaniu. Pani Izabela dobiera zabiegi indywidualnie, więc warto skorzystać z zabiegów www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez pomogły fale radiowe RF, a na jesień planuję sobie zrobić głęboko złuszczające kwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zabiegi były u was szczególnie pomocne na zmarszczki wokół oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jakies bzdury
Rozumiem przygryzanie policzkow i warg od srodka, sama to nieraz robie w stanach napiecia. Nijak nie rozumiem, jak wygladalo to naciaganie skory przy okazji, trudno mi to sobie zobrazowac z opisu. Ale nawet jesli naciagalas, nic sie od tego nie moglo stac! Skora jest elastyczna, szczegolnie skora tak mlodej kobiety. Tracenie elastycznosci jest wynikiem wieku i genetyki, oczywiscie ma jakis wplyw to co robimy: u mnie np niestety latami naciaganie skory pod oczami celem aplikacji koretora, ktory u mnie jest niezbedny i robie to codziennie od ponad 20 lat, bo nie mam wyboru. Ale nie mozna porownac skory pod oczami do gestej skory na policzkach! A i u mnie pierwsze efekty zwiotczenia pojawiaja sie dopiero teraz, gdy mam juz takie lata, ze jest to tez wiek. Nie mozna rozciagnac sobie skory policzkow. To jakis raczej problem psychiczny z obrazem siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuśkalat45
nie ma co rozpaczać tylko trzeba wziąć się do roboty - za siebie!!! Ja pierwsze większe zmiany zaczęłam zauważac po 28 rz. Zaczęłam od lżejszych zabiegów typu mezoterpia igłowa - która daje całkiem niezłe efekty na początku. Po 32 rz. zrobiłam sobie pierwszy botoks i wypełnienie kwasem hialuronowym. Teraz mam 45 i w porównaniu z koleżankami wygladam na 5-8 lat mniej. Do opadającej skóry polecam nici PDO. Ja je sobie wykonałam u dr Bohdana Potockiego w Warszawie. One podnoszą ci cały owal twarzy, czyli np. jak na dole skóra traci jędrność i pojawiają się tzw. chomiczki. Efekt trzyma się około 1 roku, potem można go powtórzyć, ale i tak efekt cały czas się utrzymuje (tyle, że w mniejszym stopniu). Ogólnie przy medycynie estetycznej warto zachowac systematykę - wtedy są najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici pdo nie dają zadnych dlugotrwałych efektow, a nawet mogą zaszkodzić. Najlepsze efekty dają zabiegi z peelingami medycznymi np.pca skin i mezoetarpia mikroigłowa dermapenem. Resztę wynalazków możecie sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak twoje osobiste odczucia po sonoqueen? Jest natychmiastowy efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem trzeba zrobić kilka zabiegów. Zależy od przypadku :) Ale pierwsze efekty widać od razu, więc można się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seretka
ja zamierzam iść teraz na zabieg Pelleve jest nowoczesną metodą nieinwazyjnego ujędrniania skóry przy pomocy fal radiowych o wysokiej częstotliwości, nie chcę się poddawać pod nóż a taka nieinwazyjna metoda najbardziej mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po SonoQueen efekty widać już po pierwszym zabiegu (czasem trzeba zrobić 2-3). U mnie wystarczył jeden. Jednak pełny efekt jest widoczny dopiero po 3 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elnora
a ja już o jednym liftingu w szpitalu Lux Medu na Puławskiej widziałam znaczną poprawę na mojej twarzy, wyglądałam zdecydowanie lepiej niż przed pomimo opuchnięć na twarzy, polecam każdemu taki zabieg, można naprawde w szybki sposób wymodelować swoją twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelkotika
super a u jakiego lekarza w Lux Medzie robiłaś sobie lifting twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 85
Jeśli wolisz bezinwacyjne zabiegi to polecam zabieg HIFU urządzeniem V-Max. To urządzenie, które wysyła fale ultradzwiękowe w głąb skóry i stymuluje ją do ujędrnienia. Właśnie taki zabieg poprawia owal twarzy i zapobiega zwiotczeniu, opadaniu skóry a przy okazji jest niemal zupełnie bezbolesny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak polecam radiofrekwencje mikroiglowa Scarlet rf jesli chodzi o poprawienie owalu twarzy,ujedrnienia skory i efektu liftingu.Do tego smialo mozesz robic lifting powieki gornej i dolnej.Pierwsze efekty? napiecie skory i efekt wygladzenia widoczny juz nastepnego dnia po zabiegu.Na kolejne efekty musimy troszke poczekac do pol roku po zabiegu, gdzie zachodzi biostymulacja tkanki.Wiec czekam. A pozniej zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli skóra twarzy jest w nie najlepszym stanie to rozwiązaniem może być zabieg (nie chirurgiczny) ujędrniania skóry twarzy. Ja przechodziłam taki zabieg w www.maestriaklinikaurody.com w Szczecinie i polecam wam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Nature 4 Beauty w Krakowie mają świetny zabieg stymulujący mięśnie twarzy. Byłam, przetestowałam na sobie i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulaka
ja mam zamiar wybrać się na zabieg do szpitala Lux Medu na Puławskiej, mam u nich niedługo konsultacje i mam nadzieję, ze poprawi się wygląd mojej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto by spróbować podnieść policzki i ujędrnić skórę kwasem hialuronowym. Na co wypełniacz na pewno się sprawdzi to bruzdy, zmarszczki i ubytki. Ja polecam kwas tej firmy http://www.techderm.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×