Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnkaSkakanka0

Powiększanie piersi bez operacji?

Polecane posty

Gość gość
moje piersi to mój duży problem.małe piersi towarzyszą mi ode urodzenia.mam 21 lat i nic się nie zmieniło.biore breastfem od 2 miesięcy,od 20 dni widzę gołym okiem że piersi są coraz większe.wcześniej byłam tak zdesperowana że poszłam na wizyte do chirurga plastyka ale po tym jak się dowiedziałam jak cały zabieg wygląda stchórzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ci chłopak wymasuje i urosną ci cyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy nie wierzę w takie cuda. Jak dla mnie jedynym sposobem na powiększenie piersi jest odpowiednia operacja. Ja zawsze korzystam z tej wyszukiwarki w celu znalezienie odpowiedniego lekarza https://www.tourmedica.pl/kliniki/powiekszanie-piersi/ - tutaj masz wszystkie klinki, w których dokonuje się powiększenia piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście, że implanty to jedyna skuteczna metoda powiększania piersi. inaczej to krótkotrwałe efekty jednak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Operacja to jedyna skuteczna opcja, która trwale powiększy piersi. Jeżeli się zdecydujesz to polecam Ci szpital Lux Med w Warszawie na Puławskiej. Opieka jaką tam otaczają jest niesamowita, a efekt po operacji zadowala w 100%. Lekarze naprawdę znają się na rzeczy, każdy podchodzi do Ciebie indywidualnie i dba o to, żebyś czuła się jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kick909
Takie cos nie istnieje, nie ma kremu czy cwiczen, ktore sa w stanie powiekszyc biust...Slyszalam o tych sposobach z kwasem hialuronowym albo wszczepianiem wlasnego tluszczu, mniej inwazyjne niz implanty, ale moim zdaniem nietrwaly efekt i mozliwosc duzych problemow zdrowotnych. Poczytaj o implantach, np. marka Mentor jest godna polecenia, ma dozywotnia gwarancje i bardzo niski odsetek powiklan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Femelo
Jeżeli mówimy o trwałym powiększeniu to niestety tabletki ani kremy nie są w stanie tego zagwarantować. Po zakończeniu kuracji, prędzej czy później hormony zaczną wracać do poprzedniego poziomu, a tym samym rozmiar biustu. Może to być pierwszy krok przed zabiegiem chirurgicznym, ale na pewno nie zapewni trwałego efektu. http://www.femelo.pl/powiekszenie-biustu-bez-operacji.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×