Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1000 wymagań dam

Nie pije, nie pale, nie bije, pracuje, nie oglądam

Polecane posty

Gość 1000 wymagań dam

TV ani sportów, nie łysy i nie gruby, nie niski, bez brzuszka, czy wystarczy wam tyle najjaśniejsze damy? czy jeszcze 1000 więcej wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intelekt i to "coś", to wszystko, czego wymagam. Reszta wynika z właśnie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zeby i mozg masz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Intelekt i to "coś", to wszystko, czego wymagam. Reszta wynika z właśnie z tego. Zgłoś to "coś" to duża pała czarnego na socjalu, bo chce piać ze szczęścia jak na nią usiąde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzekajcie dalej
gość dziś Intelekt i to "coś", to wszystko, czego wymagam. Reszta wynika z właśnie z tego. 0000 To "coś" to sranie w banie. Dlatego nie żal mi samotnych księżniczek którym z braku kootasa odbiła psychiczna palma, bo i tak przegrały genetycznie i nikt o nich pamiętał nie będzie po ich nędznej śmierci gdy zje ich, rozkładające się zwłoki przez miesiąc, kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymieniasz tyle rzeczy, jakby ich spis naprawdę był taki kluczowy. A gdzie ten humor, pewność siebie, intelekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To "coś" to sranie w banie. Dlatego nie żal mi samotnych księżniczek którym z braku kootasa odbiła psychiczna palma, bo i tak przegrały genetycznie i nikt o nich pamiętał nie będzie po ich nędznej śmierci gdy zje ich, rozkładające się zwłoki przez miesiąc, kot. przecież ty masz to samo, moze poza kotem. Równie mocno przegrałeś genetycznie i bije ci na dekiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielolatka dziś Wymieniasz tyle rzeczy, jakby ich spis naprawdę był taki kluczowy. A gdzie ten humor, pewność siebie, intelekt? Zgłoś Humor ma czarny z dużą pałą, niestety intelektu mu brak..... jak widać nie można mieć wszystkiego, choć księżniczki by chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autora nazwą nieudacznikiem, a same mają gòwno do zaoferowania, typowe puste łby starych panien szukających to "coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy poznalyscie juz jakiegoś księcia z bajki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam meza który ma to coś, teraz mam 44 lata ale kiedys to naprawde byłam laska w chłopakoch mogłam wybierac, gdy poznałam meża z wygladu nie bardzo mi sie nie podobał ale gdy go poznawałam to wtedy sie zakochałam, nie był bogaty ze leciałam na kase ale miał zawód z przyszłościa i dzis ma własna firme choćkokosów nie zbijamy, było kilka osób co mówiło z kim ty sie wiazesz jaki brzydki, ale mnie sie podobał takim jaki jest, mamy dzis 2 dzieci i udany zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak wlasna firma i usralo sie bo trzeba płacić 13 zl / brutto wy kapitaliści . A będzie jeszcze lepiej bo będą dodatki . Do umowy - zlecenia . Gdybyście mogli to nie placilibyscie wcale . Robotnnicy na was pracują . Wstyd być kapitalista. Ja cale życie pracowałem jak wol . I teraz nie mam co jeść . Wy kapitalistyczne gnoje , za kapitalizm powinni wsadzać do więzienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapitalizm = wyzysk, tak było zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 8;35 -gosciu do mnie pijesz, firma -za duzo powiedziałam własna działalnosć którą prowadzi i pracuje tylko mąż ja mu czasem pomagam, jest to mała firma nie ma kokosów ale da sie zyc ale czasem musi współpracowac z innymi i wtedy to on jest zależny od innych, i nie usrało sie bo to ja meza na to namówiłam, i jest to ciezka praca, jakbyśmy kogos zatrudnili to musiałby zwinaćinteres --i nie pluj tak w stosunku do innych bo sie własnym jadem udusisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marks
Precz z wyzyskiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość stalin
Niech żyje proletariat . Niech zdechnie wysyskiwacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precz z kapita....ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×