Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość też...kobietka

Niskie kobietki -sklep z ciuchami

Polecane posty

Gość też...kobietka

Kobiety, łatwo znajdujecie w sklepie spodnie, koszule, sukienki, spódnice na wzrost 150 cm ?? Zapraszam do dyskusji wszystkie panie o niskim wzroście na temat ciuchów - czyli temat który wszystkie lubimy. Planuję otworzyć sklep z ubraniami dla niskich kobiet, aby takie kobiety mogły kupić dla siebie ubrania pasujące do ich wymiarów. Proszę o Wasze opinie czy macie problem ze znalezieniem ubrań na swoją figurę. Czy byłybyście zainteresowanie robieniem zakupów w sklepie oferującym odzież specjalnie dla niskich kobiet. Zapraszam do dyskusji wszystkie niskie kobiety, jakie macie potrzeby jeśli chodzi o ubrania. Wypowiadajcie się kobiety, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Niestety, ale nie pytam o bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
zdecydowanie bylabym zainteresowana. Zawsze muszę podkracac spodnie a rękawy zawijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Ubrania szyte specjalnie dla niskich kobiet mają tą zaletę, że wszystko jest na miejscu czyli: talia, kolana, łokcie, paski, kieszenie, guziki.... są tam, gdzie trzeba. Nie zawsze pomaga tylko skrócenie nogawek lub rękawów, bo reszta elementów jest za nisko. Ciekawe jakie byłoby zainteresowanie taką ofertą, bo jak widać za dużo kobiet nie odzywa się w temacie Jeśli jesteście kobiety zainteresowane to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
rzuć temat na ogólna albo uczuciową, to zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np takie prezenty
H&M dział dziecięcy i młodzieżowy, tam na pewno znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdotdtcl
Hej ja tez jestem niska, to prawda ze nie wszedzie mozna dostac ciuchy dla siebie. Na szczescie wiem które marki posiadają w swojej ofercie rozmiar XS. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niewiele ponad 150 cm i wiem o czym mowa. Rozmiar S lub XS nie załatwia sprawy, bo często nie przewiduje biustu ;) Mam swoje ulubione sklepy, w których zawsze znajdę dla siebie coś fajnego. Teraz jest łatwiej, jeszcze kilka lat temu byłam zmuszona kupować za duże sukienki i od razu lecieć z nimi do krawcowej, żeby je podnieść na ramionach (aby pas wypadł w pasie), a dół zwęzić i skrócić. Teraz udaje mi się już kupić ciuchy "prosto z wieszaka", oby tak dalej :) W każdym razie na pewno byłabym zainteresowana takim sklepem, byłabym stałą klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Zapraszam do pisania niskie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Panie zainteresowane sklepem dla niskich kobiet zapraszam do wypełnienia ankiety. Jeśli chcesz pomóc w powstaniu takiego sklepu napisz na maila, wyślę ankietę niskie-kobietki@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
WITAM WSZYSTKIE PANIE:) JA MIALAM KIEDYS ZABAWNA SYTUACJĘ CHOĆ Z POCZĄTKU LEKKO SIE ZIRYTOWAŁAM A MIANOWICIE WESZŁAM NA STOISKO DZIECIĘCO MŁODZIEŻOWE BO ZOBACZYŁAM FAJNE SPODNIE:) WZIELAM JE A W DRODZE DO PRZYMIERZALNI ZATRZYMAŁ MNIE PRACOWNIK I ZAPYTAŁ CO ROBIE? ODPOWIEDZIALAM ZGODNIE Z PRAWDA ZE IDE JE PRZYMIERZYC A ON Z TEKSTEM TO STOISKO DLA DZIECI NIE DOROSŁYCH PROSZE ISC DO INNEGO. ZROBILAM OCZY STRZELIŁAM KARPIA I PYTAM DLACZEGO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
uslyszalam ze i tak w nie nie wejdę i ze to dziwne..NIE ROBIĄC SOBIE NIC Z TEGO POSZLAM JE ZMIERZYĆ:) I JAK TO MÓWIĄ:ZA PEWNE RZECZY ZAPŁACISZ KARTA LECZ WIDOK TEGO PANA BEZCENNY:)..ZAPYTAŁAM GO CZY DOBRZE LEŻĄ Z POGARDĄ W OCZACH I LEKKĄ IRONIĄ W GŁOSIE?CISZA..KUPILAM JE OCZYWIŚCIE A DO DZIS ŚMIEJE SIE ZE ZNAJOMYMI Z TEGO ZAJŚCIA.PRZY TROCHE PONAD 150 I SZCZUPLEJ FIGURZE MOGE CZASEM POSZALEĆ W 'DZIECIĘCYM'. POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też.....kobietka
Już niebawem powstanie sklep z ubraniami dla niskich kobiet. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu na e-mail niskie-kobietki@wp.pl - podam gdzie bedzie można go znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana tematem _
Byłabym bardzo zainteresowana takim sklepem, brakuje na rynku ubrań oferty dla niskich i bardzo niskich kobiet. Trzeba pamiętać że niska niekoniecznie znaczy drobna, zresztą nie zauważyłam żeby bardzo niskie i bardzo szczupłe kobiety narzekały na brak ubrań. Mnóstwo sieciówek oferuje ciuchy w rozmiarach 32 czy 34 więc to żaden problem się w nich zaopatrzyć. Prawdziwy problem mają kobiety które nie posiadają figury dziecka albo przy niskim wzroście noszą rozmiar M bądź L - tak jak ja na przykład. Jeśli powstanie taki sklep dla niskich, normalnych kobiet a nie dla dzieci lub anorektyczek to jestem jak najbardziej za !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdtygtry
Wredźma, mogłabyś podać nazwy sklepów w których się ubierasz ja też mam niewiele ponad 150cm i nie mieszczę się w rozmiar xs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też.....kobietka
W sklepie dla niskich kobiet będą dostępne początkowo rozmiary 36-42, więc panie o pełniejszych kształtach też znajdą coś dla siebie. Zapraszam do kontaktu mailowego zainteresowane osoby: niskie-kobietki@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie poradziłam! :)
No ja mam dokładnie 155cm wzrostu i ubieram się w działach dziecięcych no i niestety część rzeczy tam tez jest na mnie za duża:( Zawsze mnie dołowało to, że jestem taka mała, że głupie żarty znajomi robią ze mnie ale ostatnio się wycwaniłam :) Kupiłam buty na mega wysokim obcasie jak na mnie http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/botki/foxy_jc5_rj102_black_pu.html i w nich mam 168 :)) Do tego noszę leginsy tego typu http://pimente.pl/do/item/7002-1/Sestao ale właśnie nie łączę teg oz tuniką ani inna długą bluzką. Jak bluzka jest długości tak mnie więcej do polowy pupy to optycznie nogi są wydłużone :) I już nie ma głupich żartów skierowanych do mnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Sklep już otwarty - niskiekobiety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divalee
Ale żeś tytuł tego sklepu dała....uuuu....pojechałaś na całej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamarta
hej gdzie jest ten sklep??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
ubrania dla kobiet o wzroście poniżej 160 cm znajdziecie na ka-fi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnie kupie cos na siebie
co bedzie pasowalo jestem szczupla ale mam kobiece ksztalty biodra itp wiec ze spodniami nie ma problemu jeansy naprawde robia w bardzo alych rozmiarach i nawet takie cos jak ja 150 cm sie w nie nie miesci :) w te najmniejsze takze spokojnie natomiast bluzki sukienki spodnice to jest problem spodnice maja byc przed kolano albo za kolanko a sa na wysokosci lydki wygladam jak stara baba sukienki maja za szerokie ramiona albo talie za nisko talie mam dosc szczupla i znowu problem nluzki koszule sa za luzne nie moge pokazac swojej figury w plaszczach plywam nawet w tych w rozmiarze XS czesto musze zagladac na dzieciece stoiska :( a tam wiadomo jak ktos napisal nie przewiduje sie biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Teraz w ofercie pojawiły się też żakiety. W tej chwili najmniejszy dostępny rozmiar żakietów to 34. Jeśli są Panie które potrzebują rozmiar 32 proszę się kontaktować ze sklepem. Jeśli będzie zapotrzebowanie na mniejsze rozmiary, to pojawią się one w ofercie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
Witam, Przypominam wszystkim filigranowym Paniom, że ubrania na wzrost poniżej 160 cm można znaleźć tutaj: www.ka-fi.pl Można tu znaleźć sukienki, spódniczki, żakiety, spodnie, bluzki... już niebawem nowe modele na wiosnę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa84844
też...kobietka całkiem fajne ciuszki szkoda, tylko szkoda, że nie ma rozmiarów 32, 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też...kobietka
niektóre modele mają rozmiary 32 i 34. Teraz wszystkie kolejne modele będą zaczynały się od rozmiaru 32 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, takie sobie te ciuszki. Wolę jednak upolować coś fajniejszego stacjonarnie i jeśli trzeba przerobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×