Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miły1991

Poznał bym koleżankę po 30 tce

Polecane posty

Gość gość
To rozejrzyj sie dookola pajacu tu nie znajdziesz głupku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaharmihar1989euzsu
Poznał bym z chęcią jakąś miłą koleżankę, najlepiej od 30-tki w górę. Jasne http://nkle.in/gYVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eraspilto1983tpsnz
Poznał bym z chęcią jakąś miłą koleżankę, najlepiej od 30-tki w górę. Jasne http://ph0.to/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mypnewalksweep1979hycml
Poznał bym z chęcią jakąś miłą koleżankę, najlepiej od 30-tki w górę. Jasne http://10u.nl/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za wpisy z tym linkiem na wszystkich tematach , wirusy ktoś rozsyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłączam się do tej chęci i dodatkowo deklaruje chęć uprawiania z wyżej wymienioną koleżanką dzikiego seksu o ile mi sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam normalnego kolegę Wy kolesie odpadacie na starcie raczej falstarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podłączam się do tej chęci i dodatkowo deklaruje chęć uprawiania z wyżej wymienioną koleżanką dzikiego seksu o ile mi sie spodobausmiech.gif x ty eM nigdy nie nasycony dodaj, ze ma to byc rudowlosa pieknosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego rudowłosa? ale fakt, że z rudą sie jeszcze nie bzykałem...I z łysą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast nigdy nie przyszło mi do głowy aby badać je na "normalność" to chyba jakiś nowy fetysz Musi być normalny/a a co to znaczy to nikt ie wie. Założe sie, że ta pani od falstartów nie ma pojęcia co chciała przez to powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam, ze lubisz rude :) ifka jest chyba ruda, co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to ja tez nie rozumiem terminu-normalnosc:classic_cool: moze chodzi o klasyczne pozycje podczas konsumcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te peezda? A o jakie normy ci chodzi? uni europejskiej? znaczy mam mieć ptaka 14 cm i 175 cm wzrostu oraz trzy tysiące pincet średniej krajowej? no to nie jestem normalny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To koleś odpalaj brykę i heja,czekammmmm z utęsknieniem,twoja Penelopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oł jeee :classic_cool: a tak na marginesie i malym drukiem to serio eM masz tylko 14 cm? :classic_cool: :O przy takim wzroscie? jakis malo proporsjonalny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no właśnie nie mam 14 cm dlatego nie jestem normalny. mam troche więcej dodam żeby nie narażać się na nieuniknione spekulacje wzrost też mniej więcej tyle samo więcej jak poprzedni parametr. co do śreniej krajowej to rzeba powiedzieć, że niewielu spełnia norme:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche to w twoim przypadku moze byc malo lub duzo hmmmm to tak 2cm?:classic_cool: 5cm czy wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jam gus:classic_cool: robie ankiete zaczynajac od ciebie badz co badz powinienes czuc sie docenionym z socjologicznego punku patrzac bo moze te statystyki zawyzyc nie kryguj sie :classic_cool: ja mam 110 w biuscie i 100 w talii co tez norma nie jest :D mniej wiecej pisze bo prawdy nie podam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poddaje sie :classic_cool: za wysoki jestes zebym mogla z toba walczyc slownie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tylko, że takie badania w formie ankiety mają małą wartość jako dane naukowe. Musiałbym sam zmierzyc itd. ze swojej strony również deklaruje współpracę...W imię nauki oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sie wreszcie dowiemy co mają na myśli te wszystkie bździągwy trujące o normalności Ba...Może one same się dowiedzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×