Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rydwanka

Samotne wakacje...

Polecane posty

Gość Rydwanka

Mam 34 lata, jestem sama od 3 lat. Nie jest tak że nie mam powodzenia, co chwilę ktoś pojawia sie w moim życiu. Nie trwa to długo, to chyba kwestia pecha, zlych wyborow, cos nie wychodzi. Rozsypuje sie. Mam powodzenie ale raczej jestem umiarkowanie towarzyska, troche niesmiala, nie zaczepiam ludzi na ulicach, nie nawiazuje zbyt latwo kontaktow. Do tego dodam, ze jestem atrakcyjnawysoka, szczupla, proporcjonalna o dlugich nogach. I samotna. Dobiło mnie to ze nie mam z kim pojechac na wakacje. Kolezanki dzieciate, faceta w tej chwili nie mam. Masakra, sama nie pojade na wakacje Potwornie mi smutno. wszystkim dookola ulozylo sie, ja przegapilam cosChcialabym miec kogos bliskiego, dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałahehe
jejku,kobieto 3 lata sama:(ja bym nie mogła tak,wiesz co i przerzuć sie na inny kanał bo tu to wiesz,nie znajdziesz miłości.mojego faceta poznałam na necie:)ale nie tutaj heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rydwanka
Coz facetow to przez te trzy lata poznalam troche na randkach internetowych... ale to nie ta droga;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałahehe
widocznie mi sie udało tak znależć,tylko sie nie załamuj mi tam;)a w pracy nikt Cie nie zarywa/:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rydwanka
w pracy jest 2 facetow - jeden smierdzi, drugi ma zone i dziecko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałahehe
to praca odpada;)wejdz sobie na wyjedzmyrazem .takie cóś jak ktoś jedzie i nie ma z kim,a nóż .....tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rydwanka
Baardzo CI dziekuje maprawde to moze byc pomocna strona!!!! Kiedy wroce do domu, zaloze tam profil. Nawet znalazlam jedna opcje, moze cos z tego wyjdzie:) Czy jest wiecej takich portali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnie dni lata
proszę:)a potem napisz mi jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałahehe
tej jeden tylko znam tzn dziś przypadkiem poznałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Wyjedź ze mną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałahehe
jaaaki wariat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Romano, jak znalazłeś moją fotę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotne wakacje to dobry pomysł, jeśli pojedziemy z innymi, nie znanymi ludźmi ! Najlepiej za granicę, jest masa ofert, zerknij choćby na ok-tours.com.pl, Majorka, Egipt, Bułgaria - masa słońca i pozytywnej energii, można poznać nowych ludzi, jakaś przygoda też na pewno się wydarzy podczas zwiedzania :) ja na pewno bym się w takim miejscu nie nudziła i nie czuła samotna! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginjal
spędziłam tegoroczne wakacje samotnie w Polsce w Białowieży, nie było tak strasznie, naprawdę warto ruszyć się gdzieś nie oglądając się na innych, byłam sama ale nikt sie nie dziwił że jestem sama, zobaczyłam mnmóstwo pięknych miejsc, w kolejne lato wybieram się nad Narew tez sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracz666
A ja spędziłam samotne dwa tygodnie w polskich górach. najpierw przez tydzień wędrując, z każdym noclegiem w innej miejscowości, a potem tydzien w Zakopanem. Było świetnie! I wcale nie czułam sie samotna,. dookola pełno sympatycznych ludzi do krótkiej pogawędki. na dłuższe kontakty nie miałam ochoty, dobrze mi było ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila Kunicka
Samotny urlop wcale nie musi być taki straszny jak myślisz. Zresztą wiele osób właśnie podczas wakacji poznaje miłość swego życia. Także nie zadręczaj się , tylko jedź na wczasy. Rozsądne ceny i fajne oferty last minute podają na stronie itaki, wejdź poczytaj i leć gdzieś się wygrzać i odreagować trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×