Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nr 1 powód

Słaby seks to nr 1 powód rozwodów dla facetów

Polecane posty

Gość nr 1 powód

bo kobiety są zimne, nudne, brakuje im entuzjazmu i spontaniczności, słaba technika w łóżku, a potem płacz bo on odszedł albo chce rozwodu. TO TYLKO WASZA WINA!!! Faceci to proste istoty łatwe do zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. To ja sie rozwiode z mężem z tego powodu, a jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxes
To, że to lubisz, nie znaczy jeszcze, że umiesz to robić. Wiem coś o tym. Rozłam pomiędzy oczekiwaniami, a tym, co dajesz z siebie. Lubię sex, ale mam też, w tym względzie wymagania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zadowolona z zycia
tak! tak! A wy to niby kto??ogierzy,każdy jeden !!! ??/tacy dobrzy jesteście?Jakbyście byli tacy dobrzy w łóżku to potrafilibyście sprawić,że kobieta by chciała i umiała.:p Jeżeli facet potrafi rozbudzić seksualnie kobietę,to nie ma tego problemu o którym piszesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zadowolona z zycia
To tak jak z tańcem autorze:p facet jak nie umie prowadzić, to nic z tego nie ma:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje odwrotnie. Faceci są prości i to kobieta powinna poprowadzić. Ale mogę się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Tak jak w tańcu! Nie zawsze prowadzi partner, rolę się zmieniają. Wyczucie taktu, tempo, opór, szaleństwo. Prowadź i daj się prowadzić. Leniuchowi, nigdy i z nikim nie będzie dobrze. Niezależnie od płci. To napisal - facet który lubi taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnianej dopisać. Mężczyzna, to łatwy sprzęt do obsługi, bo zaledwie z jedną dźwignią. Nawet kobieta sobie poradzi :p :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to kobieta uwodzi prowadzi ale taka prawdziwą kobietą bo tylko taka umie i tylko prawdziwy facet się podda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta zapomna , że następnie kobietą. To niech się nie dziwi , że i facet o tym nie pamięta. Partnerkę w spódnicy, sukience widziałem .....może w 2012,2013? W czymś tajnym....? Podobnie. I dziwi sie, że oglądał się za innymi umalowanymi, w mini. Ogladam sie, bo przy takiej reglamentacji zapomnialbym zupełnie, jak wyglądają fizyczne atrybuty kobiety. Stary zboczeniec!!!!! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta zapomina, że jest kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało wiesz na ten temat autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuką jest być prawdziwą kobietą aby utrzymać prawdziwego faceta Przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz definicje poproszę. Obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja definicja " facet jest prosty!! Kobieta tylko może go poprowadzić. Prawdziwa kobieta umie poprowadzić prawdziwego faceta " definicja logiczna, czyli dla mnie prawdziwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kwestionuję prawdziwości definicji, ale, gdy nie wyszło, skąd wiadomo kto był "fałszywy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś z natury nie jest fałszywy, to nie potrafi być fałszywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś ma słuch absolutny to nie znaczy, że umie śpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, klamczuch z kafeterii mówi prawdę, wszyscy faceci kłamią i nie wiedzą co to dobry sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam męża i nie kłamie i.mam.dobry seks z nim a on ze mną. Wiec twierdzę z całą pewnością że nie wszyscy faceci kłamią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To klamczuch twierdzi ,że wszyscy faceci kłamią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mój już dawno by mnie rzucił bo przez moje problemy i leki seks jest max 4x w miesiącu a bywa że są przerwy po 3 tygodnie ... a jakoś 14 lat razem i naprawdę jesteśmy szczęśliwi. teraz to nawet szczęśliwsi niż np 10 lat temu ,gdy seks był 10-15 lub więcej razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Twojego męża to prawdziwy szczęściarz Wielu ma sex, max raz w miesiącu - po wyplacie Albo wcale, bez nadziei na przyszłość Życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie bez seksu(małżeńskiego) z czasem staje się normą. Żałujcie kobiety tego , że żeście żałowały . Teraz bez dopłaty będzie coraz trudniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta powinna codziennie podkrecac swojego partnera bo w przeciwnym razie znajdzie sobie mlodsza,ladniejsza i bardziej sexowna panienke.znam takie pary.w domu cieple kapcie i nudna zona a jak sie wyrwie to zamienia sie w ogiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ja to znam? nich się wam kobiety, nie wydaje, że faceci to głupcy i ślepcy x pewnego dnia, rogaś znajdzie swoją blondynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dave_07
Moja żona oprócz tego że lubi sex, to mówiąc kolokwialnie "nie umie się ****ać". Leży jak kłoda i czeka aż ja zrobię swoje. Francuz tylko w jednej pozycji i to jeszcze byle jaki. Zero spontaniczności, inicjatywy. Czasem to se wolę zjechać na ręcznym niż z nią to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo co k***a baba jest tylko do zaspokojenia faceta?????jak o tym myślę to skutecznie mi odechciewa się seksu.a wy faceci macie taką manię myślicie że wy tak dobrze umiecie -większości się tylko wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
se kup kozę i będziesz ją n*******lać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×