Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

szukam przyjaciółki z torunia lub okolic

Polecane posty

Gość ewa_strzyzewska15

Mam na imie ewa, mam36 lat i choc jestem w wolnym związku od trzech lat ,jestem bardzo samotna, nie mam dzieci. Bardzo chciałabym mnieć przyjaciółke taka od serca, z która można wypić kawe, porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witaj ja też mam 36 lat :) mąż:) 2 dzieci :D mieszkam w okolicach Włocławka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_strzyzewska15
Czesc, miło mi cię poznać .Jestem bardzo samotna, nie mam zadnej przyjaciółki aby porozmawiać, a fajnie by było czasem komuś się wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Mam ten sam problem wiec może nam się uda poklikać tak na początek,trochę się poznać miło mieć obok siebie przyjazną duszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_strzyzewska15
Czesc, możemy się lepiej poznac tylko nie wiem czy będziemy mniały wspólne tematy, bo ty masz dzieci a ja niestety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
🖐️ tematów do rozmów jest wiele wiec myślę że będziemy miały o czym rozmawiać :D pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catala 36 - tych nie rozumiesz, że bezdzietne chcą się spotykać tylko z kobietami, które nie mają dzieci, że nikt im nie suszył głowy, że dziecko zrobiło kupkę, ma strupa na gębie itp jak bede miały - bo z róznych powodów nie mogą mieć chociażby zdrowotnych- to bedą się spotykały z kobietami do siebie poodbnymi. jesli tak jak ja nie moge mieć dzieci to nie bede się KATOWAĆ towarzystwem jakiejś zakochanej w swoim osmarkanym dziecku mamuśce. czy tak cięzko zrozumieć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już 39 lat i na prozno starania kilka inseminacji in vitro, nic zero zrozumienia w otoczeniu, ja również chciałabym poznać kogoś kto tak samo jak ja nie może mieć dzieci, dlaczego mam sie spotykac z kimś kto będzie mi przypominał o tym, czego nie mogę mieć... (chlip, chlip)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nei mam dzieci i meczą
mnei spotkania z mamuskami, gdzie caly czas jest o dzieciach :O albo takie dziecko ciagle przychodzi czegos chce, nie da sie pogadac, zaraz płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, tego jeszcze brakowało mało jest forum z mamuśkami, gdzie wszyscy wysłuchają nudnawych przynudzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o może któraś zdejmie pampersa z głowy i dzięki temu szybciej dotrze, że niektórzy a jest ich liczne grono ( a co niech wiedzą nudziary), że jesli już chcecie się spotykać to same przychodzcie na spotkania i nie uprzykrzajcie ludziom życia nieskończonymi opwieściami na poziomie w..ranej kupy. poczytajcie trochę prasy przed spotkaniem a jak nie macie o czym gadać to spotykacjcie się z sobie podobnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala tak gryzc
a co one mają zrobic z dzieciakami? oddac do przechowalni bagazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przechowalnią są fora dotyczące innych mamusiek i ich dziećmi i tam mogą znalezc odpowiednie dla siebie towarzystwo ze swojego regionu. na kafeterii jest inne forum np. \"Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci\" i tam mamy się poznają i nawiązują kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_strzyzewska15
Cześć wszystkim kobietkom nie mających dzieci, myślimy tak samo, to straszne ciagle wysłuchiwac o dzieciach. Mam 2 przyszłe szwagierki które mają dzieci i codziennie je widuje i wysłuchuje krzyków i ryczenia, bo mnieszkają pare metrów dalej. Jesteście fajne, mam nadzieje że poznamy sie lepiej, bardzo chciałabym spotkac się w takim gronie bezdzietnych, pośmiac się, wypić kawkę, moze piwko...Dzis mam troche pracy przed domem ,koszenie trawy, pare innych rzeczy wiec niewiem o której napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty robisz calymi dniami
i dlaczego w tym wieku jeste w wolnym zwiazku a nie w malzenstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_strzyzewska15
Ja zajmuje się domem no i teraz zaczyna sie praca przed domem. Od roku jestem bez pracy, poniewaz po 12 latach pracy w cięzkich warunkach, musiałam odejść ze względów zdrowotnych. Nie jestem męzatką ponieważ znamy sie niecałe 3 lata, wprawdzie jestesmy zareczeni ale narazie niechcemy ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty robisz calymi dniami i dlaczego w tym wieku jeste w wolnym zwiazku a nie w malzenstwie? Ale jesteś nachalna a co ty............przecież widzisz,że mówi prawdę a ty ją jeszcze do muru naciskasz.Jesteś facetem i odpieprzz się od tej damy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowka
kazda kobieta ma prawo aby robić to na co ma ochotę, lepiej być samej niż być z byle kim i katować się tylko dlatego, żeby stare ciotki, sasiadki nie mówiły : stara panna. żyjemy w XXI wieku a nie w średniowieczu. EWa jestem ze Śląska trochę kawałek od Torunia, ale cieszę się ze są takie kobiety jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona jest sama bo facet nie
chce sie z nią ozenic a nie ze jest taka wyzwolona, poza tym nie mozesz znalezc innej pracy nawet gdzies w sklepie? nie masz meza a wiec jakby cie zostawil zostajesz bez grosza, no i ile mozna uprawiac ogrodek przed domem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_strzyzewska15
Przepraszam ale ja szukałam przyjaciół a nie tego aby mnie osądzać albo mówić mi co mam robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowka
Chryste- kobieta pisze wyrażnie, że szuka przyjaciółki z dokładnością nawet do regionu a tu wlizie jakiś moher bo go odcieli od "wiadomej stacji tv" i chrzani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu tak mocno
dyskryminujecie dziewczyne,ktora ma meza i dwojke dzieci? Wyciagnela dlon i zostala zjechana rowno. Jak ma dzieci to sie nie nadaje na przyjaciolke? Ja nie mam dzieci i nie widze problemu w tym,ze moje kolezanki maja. Nie trzeba sie umawiac na kawke czy do kina z dziecmi! A chyba kazdy normalny czlowiek dzieci toleruje,przeciez czasem taka mama nie moze sie wyrwac z domu, jest samotna to mozna by ja odwiedzic nie? Troche wrazliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny problem dotyczący dziecka, tylko mój jest znacznie gorszy, bo nawet nie próbowałam go mieć (a mam z kim), mąż nie chce mieć dzieci i już. mój brat ma dwie piękne dziewczynki, dookoła wszędzie słyszę jak rodzą się komuś dzieci i jest mi po prostu bardzo przykro bo kocham męża a jednocześnie jestem nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale szukacie
przyjaciolek do rozmow o tym jak to nie mozecie meic dzieci? tez bez sensu. nie mam dzieci i na razie miec nie bede.mam 30 lat i nie rpobie z tego tragedii i mysle ze keidys zaadoptuje jesli nie ebde mogla miec. wydawlo mi sie ze autorka szuka przyjaciolki ogolnie, do pogadania a nie umartwiania sie ze nie ma dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hen
nie nawidzę gzubów i też ich nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna bez A... i
Każda kobieta ma prawo aby robić to na co ma ochotę, lepiej być samej niż być z byle kim i katować się tylko dlatego, żeby stare ciotki, sąsiadki nie mówiły : stara panna. żyjemy w XXI wieku a nie w średniowieczu. Ewa jestem z Bydgoszczy malutki kawałek od Torunia, ale cieszę się ze są takie kobiety jak Ty. Pozdrawiam i odpisz Ewo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ma dość
Taaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ma dość
Taaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ma dość
Taaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×