Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiolka_1977

Bańki chińskie a cellulit

Polecane posty

Gość fiolka_1977

heloł!!! czy ktoś może mi cos powiedziec na temat: bańki chińskie contra cellulit? czytałam że masaż takimi bańkami rewelacyjnie pomaga pozbyc się tego problemiku, ale niestety nie było tam żadnych szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem również
i dlatego podnosze topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
nie denerwujta mnie :P róbta co chceta :P na celulit najlepsze są ziemniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszę ten temat
cześć, kupiła sobie takie bańki, naoliwiłam się i wymasował, ale jestem przerazona, bo mój cellulit jest jakby większy i mam doslwonie góry i doliny na udach!!! czy to zniknie kiedy będę stosowała masaż regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszę temat
dziewczyny stosujące masaże chińskimi bańkami ODEZWIJCIE SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Up Up Monika
Zachęciłyście mnie!:) Biegnę zaraz do apteki i kupię te bańki!:) a czy one działają na rozstępy na udach? Bardzo bym prosiła o odpowiedź;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAREK MASAŻYSTA
JESETEM MASAZYSTA I TEZ MASUJE BANKA GUMOWA I SA DUZE EFEKTY ODNOSNIE REDUKCJI CELLULITU.JEZELI CHODZI O SINIAKI TO TRZEBA WIEDZIEC ZE Duże podciśnienie, jakie powstaje wewnątrz bańki doprowadza do pękania drobnych naczyń krwionośnych. Powstaje tzw. wybroczyna, siniec. W tym momencie wkraczają do akcji makrofagi, czyli limfocyty i monocyty fagocytujące, aby wchłonąć wszystkie drobnoustroje, które znalazły się poza łożyskiem naczyniowym, a dotychczas krążące sobie w układzie krwionośnym. Makrofagi należą do największych krwinek w naszym organizmie. Dlatego też nasz organizm rozszerza do maksimum wszystkie naczynia krwionośne w okolicy wybroczyny, aby te największe komórki krwi dotarły na miejsce. Wybroczyna jak i jej najbliższe sąsiedztwo jest przez to znacznie cieplejsze. Stan taki utrzymuje się przez ok. 36 godzin.Rozszerzone naczynia, to lepsze ukrwienie i odżywienie tkanek. Zapewne to doprowadza do procesu samoleczenia.POZDRAWIAM I ZAPRASZAM NA MASAŻ DO GLIWIC REJESTRACJA PRZEZ E-MAIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniutekd
hej Andrzejku,mam nadzieje i zycze ci z calego serca zeby ci juz nigdy nie stanął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem już po kilku masażach bańką chińską w http://www.instytutestetyki.net.pl/ i muszę przyznać, że to były bardzo dobrze wydane pieniądze. Moje uda wyglądają o wiele lepiej, są jędrniejsze i cellulit też się zmniejszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preply
preply.com/pl/lodz/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-chińskiego bank pracy dla nauczycieli język chiński Łodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jeśli jest skóra naczynkowa, to jest przeciwskazanie do bańki chińskiej. Chyba że jest jedno lub dwa naczynka to można zrobić jeden masaż na próbę i zobaczyć czy się nie pogarsza, zawsze również można ominąć to miejsce. Ja zrobiłam sobie serię, mam przy kolanie małe naczynka ale Pani mi je ominęła i manualnie masowała w tym miejscu. Jestem bardzo zadowolona. Ja robiłam w studio masażu Świat Masażu na kabatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, osobiście polecam masaże bańką chińską, sama korzystałam z takich zabiegów, wykupiłam z góry 10 a zapłaciłam tylko za 9 wiec się opłacało, po serii masażów mój cellulit znikł a skóra jest jędrniejsza, podaje stronkę kliniki do której ja chodziłam www.e-amaryllis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam do wyboru bańki chińskie i dermomasaż, wybrałam dermomasaż bo wg mnie szybciej widać efekty. W salonie w Poznaniu www.beautypremium.pl przy zakupie 8 dermomasaży aż 3 dostałam gratis, więc bardzo atrakcyjna oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuje regularnie wieczorem masaż bańką chińską, do tego stosuje get slim cellulite i z efektu jestem bardzo zadowolona. Nie ćwiczę niestety codziennie (w sumie rzadko :P), ale ten zestaw mnie poratował :) widzę, że się zmniejszył, skóra jest bardziej napięta i elastyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita21
Regularna jazda rowerem pomoże ci w walce z cellulitem i zbędnymi kilogramami. Wystarczy 45 minut treningu 6 razy w tygodniu, aby upragnione smukłe nogi i jędrne pośladki stały się rzeczywistością. Doby rower zapewni również dużą frajdę podczas jazdy :) http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-evado-2-0-szaro-zolty-mat-2015-kross,512148.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowykot
Moim zdaniem najlepszym zabiegiem na cellulit jest Venus Freeze. Robiłam osiem zabiegów w salonie Vici w Krakowie, a efekty widziałam już po pierwszym - skóra była o wiele bardziej napięta. Warto bo ceny nie są wysokie, a moim zdaniem to jedyny skuteczny zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka chodziła na masaże bańką chińską do specjalistycznego gabinetu w Gdańsku http://www.physioandtherapy.pl/ Widziałam ją ostatnio w bikini i wygląda naprawdę nieźle, Oczywiście cellulit nie zniknął zupełnie, ale na pewno nie jest już tak zgrubiały, jak miała kiedyś. Szczerze przyznam, że byłam zaskoczona, bo wychodziłam z założenia, że na tą naszą babską "przypadłość" to już nic nie pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda czasu na bańkę chińską. O wiele skuteczniejszy jest dermomasaż podciśnieniowy. Znalazłam profesjonalny salon gdzie wykonują takie zabiegi www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryś23
Mi pomaga i bardzo sobie chwalę ;) Owszem, nie nadaje się dla osób, które mają słabe naczynia krwionośne, ale wszystkim pozostałym polecam. Robię ją sobie od pewnego czasu w Samui Spa w Novotelu (http://www.samui-spa.pl/nowosc-masaz-banka-chinska) w Warszawie. Pierwszy zabieg był dla mnie trochę bolesny, ale stwierdziłam, że czasem dla urody trzeba pocierpieć. Opłaciło się, bo bardzo szybko zaczęłam zauważać efekty - zgrubienia zaczęły znikać, a obwód moich ud zaczął się zmniejszać :) Idzie sezon plażowy, to dobry rodzaj zabiegu, który można zacząć stosować tuż przed urlopem, żeby móc cieszyć się na plaży efektami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy bańki rzeczywiście pomogą? A jeśli tak, to czy nie lepiej dać je do zrobienia profesjonaliście? Czy ktoś wie, gdzie w Warszawie oferowane są taki zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisia04
Serio pomaga, tylko trzeba robić to w miarę regularnie i już po kilku zabiegach naprawdę widać efekty. Nie zaszkodzi też dorzucić sobie liposukcję (nie chirurgiczną, ale taką ultradźwiękową), bo w tym momencie mamy mocniejsze działanie i efekty widać jeszcze szybciej :) Osobiście polecam pójść do Samui Spa w Warszawie i totalnie zgadzam się tym, co napisał ktoś wyżej. Miejsce jest fajne i mega profesjonalne. No i potem naprawdę wygląda się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest świetny sposób na cellulit, tylko niestety, jak się nie wie, jak posłużyć się tymi bańkami to sobie można krzywdę zrobić. Ja stwirdziłam, że oddam się w dobre ręce dziewczyn z Karmel Kosmetyka i dzięki kilku zabiegom widzę znaczną poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×