Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ból brzucha, gorączka, rozwolnienie od 3 tygodni

Polecane posty

Gość gość

Cześć, moja mama od 3 tygodni źle się czuje. W poniedziałek będzie mieć pierwsze badania, póki co USG. U mnie kilka lat temu zdiagnozowano chorobę Crohna, więc jestem "obeznana" w temacie, miałam wszelkie możliwe badania (niejednokrotnie) itd. Mama bardzo się tego boi, ale na szczęście pierwszy krok już zrobiła (wcześniej chodziła do internisty i brała co jej przepisał, teraz poszła do mojego gastrologa). Bardzo się boję. Co prawda w tym tygodniu mama chodziła do pracy (wcześniej była na zwolnieniu), ale kiedy tylko wraca to kładzie się i śpi. Czasami ma apetyt, więc coś tam je, ale w porównaniu do "normalności" to niewiele (sama przecież wiem jak to jest). Obawiam się tych najgorszych diagnoz, ale mam głęboką nadzieję, że wszystko będzie ok - mama jest jeszcze młoda, ma nieco ponad 50 lat. Ja sama bardzo cierpiałam z powodu choroby jelit, aczkolwiek o mamę martwię się bardziej niż o siebie :/ Tak tylko chciałam się wyżalić, bo w sumie nie mam komu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwolnienie od 3 tygodni, to może być coś poważnego. Nawet zatrucie tak długo nie trwa. A czy mama w tym czasie starała się miec specjalną dietę, czyli np.lekko strawne potrawy, żadnych surowych owoców i warzyw? Po 3 dniach powinna miec badania, a nie po 3 tygodniach! Mogła się nawet odwodnić po tak długim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×