Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja22222222222222

Co sądzicie o kosmetykach FM GROUP?

Polecane posty

Gość ja22222222222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama ostatnio zaczęłam używać i po prostu bomba:) Pa za tym koleżanka namówiła mnie na konsulting i dzięki temu mam trochę taniej te kosmetyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za
Ja rowniez jestem zadowolona glownie z srodkow czystosci , firma ma jeszcze kosmetyki i sperumy, osobiscie zajmuje sie tylko sprzedaza no i mam dla siebie taniej,fajna sprawa polecam te produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy potrafią się trzymać na ubraniu nawet 3- 4 dni więc to chyba coś znaczy:) Środki czystości też bomba:) Sprzedaję tylko znajomym więc to nie reklama:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za
Widac ze z ciebie dystrybutor jednak z tymi perfumami to lekka przesada orginal owszem ale to nie to samo rowniez fm ma dobre ale odpowiednie do swojej ceny, nie przesadzajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie perfumy
perfumy maja tanie i jak na swoja cene to nawet niezle ale jednak to nie orginaly tylko klamstewka konsultantow, zapachy te same ale nie trwalosc,nie oklamujmy innych bo sami nie chcemy zostac oszukani!!!!!!!!!!!!!!!!!! fm ma dobre perfumy ale nie porownujmy ich do orginalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam, że tylko niektóre po za tym nie każę Wam tego kupować:) Moim zdaniem są bardzo dobre a co do trzymania się na ubraniu to spryskaj jakiś ciuch i potrzymaj 3 dni wtedy napisz czy nadal czuć coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za
poprostu wkurzyl mnie tekst 3-4dni wiem ze to klamstewko dtstrybutorow a od dawna w tym jestes bo jesli tak to sama wiesz jak jest......nie lubie poprostu jak mowia o fm ze sa takie same jak orginaly, bo to nie prawda, ale owszem tez sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisał że to jest to samo? wydaje mi się że nie... Mają po prostu prawie ten sam skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym ja mówię na własnym przykładzie i nie mam potrzeby zaprawiania bo tak jak pisałam wcześniej moja sprzedaż ogranicza się do paczki znajomych więc zasadniczo mam w nosie czy ktoś uważa to za kit czy też nie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiliii
ja sie do tego wciągnęłam jakiś czas temu... ale do końca przekonana nie jestem... zamówiłam jedne perfumy dla siebie, owszem trwałe i ładny zapach....ale...jak pokazuje ludzią katalogi to twierdzą, że drogo...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile to kosztuje? Moja kolezanka miala podrobe z FM i powiem szczerze, mozecie wmawiac co chcecie ludziom, ale ja po obejrzeniu stwierdzam ze tym perfumom z FM to daleko do oryginalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie perfumy
srednia to ok 50 zl za 50ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaz bezposrednia
dobre produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaz bezposrednia
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc dosc dobra .. szczegoolnie oplamiacz - po prostu rewelacja, wszystkie plamy puszczaja nawet stare na ubraniach na ktoore dawno postawilam krzyzyk.. zawiodlam sie tylko na plynie do czyszczenia blatoow.. po chwili od wytarcia nim blatoow po prostu .. smierdzi.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyzej do chemii :) a kosmetyki fakt- rewelacja. na niczym sie nie zawiodlam i moglabym polecac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaz bezposrednia
a zmylas go woda? bo tak jest w instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaż bezpośrednia
produkt dobry ale zapach nietypowy, zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ram tam tama
a ja uważam, że jak ktoś za dużo rzeczy produkuje, to tak naprawdę nic nie produkuje. Jak chcą robić perfumy, to niech wymyślą swój zapach, a nie marnymi środkami próbują skopiować innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywam 222222222222
ale to sa perfumy orgianalne fm tylko dystrybutorzy wciskaja ze to to samo co orginal. ja uwzam ze na swoja cene sa bardzo dobre bo zapach trzymie do 8 godz.ogolnie produkty bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIDER FM 21%
prawda jest taka ze wizerunek firmy tworza ludzie biznes jest otwarty dla kazdego wiec po jakiego kija dochodzic jednej prawdy tyczacej sie wielu ludzi ktorzy ja tworza czy profesor nie bedzie miec innego podejscia w zyciu od cpuna a jednak kazdy moze dzialac w mlm firma FM group jest dobra jest rewelacyjna odmienia moje zycie na pozytyw niewyobrazam sobie teraz wstawac o 5 rano do roboty jak wczesniej i to jest ten plus widzisz korzysci i chcesz sie dzielic nimi z najblizszymi czy dla mnie to doskonaly sposob na biznes tymbardziej ze fundamenty firmy czyli produkty są doskonałe nie wspominajac o planie marketingowym programach motywacyjnych ktore zebralem pokoleji pozdrawiam :) i ci co wiedza co jest 5 do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczom nie wierzę
badziew. Wiem bo sprawdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam produktów Fm od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to proszę pisać madchen_ak@o2.pl, chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olluuxdd
Ja osobieście zaczęłam również stosować kosmetyki z firmy Fm .Są one bardzo dobre zarówno środki czystkości , jak i kosmetyki. Jeśli chodzi o perfumy to są one naprawdę orginalne , ponieważ są one z tej samej zlewni perfum , co Sephora , czy inne tego typu perfumerie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam tylko pędzel i wazelinową pomadkę :) Reszta rzeczy które kupowałam niestyey nie są godne polecenia. Szampon się nie pieni i szybko się przetłuszczają włosy, perfumy krótko się trzymały, kulki do twarzy nawet fajne ale bardzo mało ich za taką cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety kosmetyki są bardzoo drogie i nie zbyt dobre ;/ konsultanci oczywiscie bede wciskac ze sa super takie siakie i owakie . Mnie namowili do zakupu i załuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sądze że kosmetyki irmy FM są świetne :D Nie żałuje zakupu. Perfumy trzymają sę długo a odplamiacz jest po prostu świetny. Niestety firma jest mało znana bo jest nowa. Ale wierzę że nieługo będzie coraz lepiej. Także polecam je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie i badziewne. Autorka podszywa sie pod inne osoby i zachwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×